Mide de yara

arkadaslar mrb.bendede mide ülseri var ben babamı mıde kanseri nedeniyle kaybettim ve üzüntüden bendede ülser oldu.nexıum 40 mg kullandım.ama geçmedi(((tabiki bu endoskıopi sonucunda öğrendım helıkobakteri üremedi.4tane ülserim var stresde ve diyeti kaçırınca ülserim artıyor.)kızlar birde sonbahar ve ilkbahar aylarında etkisi çok fazla oluyor ve mide şikayetlerınız artıyor bende bunu yasadım.neyse 6 ay nexıum kullanacaktım ama 3.ayda ağrılarım ilk günki gibi olmaya başladı.buseferde helıko olmadığı halde doktorm helipak verdi.şimdidie onu kullanıyorum ama bu seferde ağrım azalmadı ağzımn tadi da felaket oldu.çok acı.:KK43:(((suanda oyle.bitkisel tedavıye basvurucam..

eşimin demesini söyleyim bazen yanma oluyo diyo ve sabah aç karınla bir kaşık bal yiyo.yedikten yarım saat filan yanma daha şiddetli oluyo ama geçince hiç bişey kalmıyo diyo sizde deneyin kızlar bal sonuçta belki bi faydası olur sizede hepinize geçmiş olsun.

Bende de 1 haftadır aşırı miğde ağrısı ve bulantı vardı. Dün doktora gittim ve endoskopi yaptılar. Ama hiçbirşey hatırlamıyorum, uyuttular. Hastaneden çıktığımda durakta, takside, otobüste hala uyuyordum:) Eve geldim devam... 1,5cm yara varmış. Daha önce hiçbir mide rahatsızlığım olmadığından doktorlarda şaşırdı nasıl biranda oldu diye ama stresten:KK43: Son 2 haftadır boşanma sürecindeyim, kendime dert edindim.. Umaım atlatırım..
Hepinize geçmiş olsun

passiflora öncelikle geçmiş olsun arkadaşım bende bi 2 ay önce endoskopi yaptırdım gastrit ülse dedi dr ilaçlarım bitti genede midem tam düzelmiş değil gerçekten dediğin gibi tamamen stresten üzüntüden kaynaklanan bi hastalık buna eminim ayrıca son yazdığın cümleler beni gerçekten çok etkiledi yazma gereğini aslında bunun için hissetim dertleşmek istersen kimseyi yanında bulamazsan özelden mesaj atabilirsin dilerim bütün sorunlarının üstesinden gelirsin canım üzülme

merhaba arkadaşlar reflü hastasıyım 2yıldır tedavi oluyorum yemek borumun tamamı yara oldu su yutmak dahi işkence sebep aşırı stres her şeyi takmak......

canım asidi aşağıda tutmak için bazı şuruplar var istersen doktoruna sor yemek borumdaki yaralar yüzünden su içmek bile işkenceydi. seni anlıyorum ilaç adı vermem doğru olmaz ama yatmadan önce yemek yeme ,nane baş düşmanı hatta naneli sakız berbat,kahve sigara vede stres maalesef azdırıyor içimdeki yangını söndürmek için tulumbacıları çağırmayı bile düşünmüştüm:)))

canım asidi aşağıda tutmak için bazı şuruplar var istersen doktoruna sor yemek borumdaki yaralar yüzünden su içmek bile işkenceydi. seni anlıyorum ilaç adı vermem doğru olmaz ama yatmadan önce yemek yeme ,nane baş düşmanı hatta naneli sakız berbat,kahve sigara vede stres maalesef azdırıyor içimdeki yangını söndürmek için tulumbacıları çağırmayı bile düşünmüştüm:)))
Baya bi uzun yillar gecmis ama gecti mi acaba sikayetleriniz ayni sorun bende de var da

benimde midemde yara var.Yediklerime çok dikkat ediyorum,düzenli uyku,sporu aksatmıyorum.Stressten uzak kalmak gerekiyor ama bunu başarabilen tanımıyorum:)Çiğ patates olayını bende duydum,denenebilir:KK66:Geçmiş olsun canım
Merhabalar çiğ patates suyu nasıl hazırlanacak acaba hala aktifseniz cevaplarsanız sevinirim🙋

X