Hormon Testi

lazer yaptırıordum demıstım yüz bölgeme yaptırdım ve 9, seansta cok buyuk bı azalma oldugunu gordumm gecmezz tüylerim bitmez dıe bakıyordum ben bile şaşırdım :)) :KK30:

ayni sorunlar bendede var .. göbegimde cok önceden tüylenme oldu
ama daha sonrasinda cenemde ve yan taraflarinda tüylenme olmaya basladi
üstüne üstlük 1 aydir filan yine yüzümün yanak altlarinda sivilcelerde cikmaya basladi büyük büyük..
insanin cok kötü morali bozuluyor.. o tüyleri sivilcelerden dolayi alamiyorumda..
agdayla filan alirsam dahada cok aciyacak ve disari atacak biliyorum..
simdiye kadar hic kadin doktoruna gitmedim..gitme vaktim geldide geciyor.. offf :KK43:((

bende tüylenme yokta saçlarım çok dökülüyor ve kilo alamıyorum bunun için hormon testi yaptırılır mı hangi doktora gitmem gerek?

cilt analizi yaptığımda yüzümde normale göre daha fazla kıllanma oldğu söylendi.Hormonal bi bozukluktan kaynaklı olur diye düşündüm.Test yaptırmak istiyorum. sanırım adet günümde gitmem gerekiyomuş.sağlık ocağınd fian bu işlem yapılıyo mu

cilt analizi yaptığımda yüzümde normale göre daha fazla kıllanma oldğu söylendi.Hormonal bi bozukluktan kaynaklı olur diye düşündüm.Test yaptırmak istiyorum. sanırım adet günümde gitmem gerekiyomuş.sağlık ocağınd fian bu işlem yapılıyo mu

saglık ocagında olmuyor arastırma hastanelerı ya da bu testi yapan özel hastanelerde yaptırabılırsınız.

Eğer bir sorununuz varsa mutlaka tedavi olun,tedavi olmadan epilasyon yapmayı düşünürseniz işe yaramaz,en azından sonradan işe yaramadığı görülecektir.
Ben de hormon testi yaptırdım,daha önceden de yaptırmıştım pek ilgilenilmediği için bu yıl tekrar yaptırdım,kan aldılar 5 ayrı test yapılıp,ultrasonda yumurtalıklarıma bakıldı ve hormonal bir sorun çıkmadı.

kızlar bendede çok tüylenme var ve baya artmıştı son zamanlarda kesin hormon bozuklugu var dedım gittim doktra. endokrin bölümüne gittim kıllıyım ben napcaz dedim:KK53: hormon testi istedi kan vrdim bide ultrasona girdim herşeyim tertemiz çıktı ...hormonal değilmiş bilmem artık niye:KK37:

arkadaşlar ultrasonu büyütmeyin gözünüzde. göbeğinize bi jel sürüp aletle bakıyorlar, başka bi müdahale yok yani :)

kızlar bendede çok tüylenme var ve baya artmıştı son zamanlarda kesin hormon bozuklugu var dedım gittim doktra. endokrin bölümüne gittim kıllıyım ben napcaz dedim:KK53: hormon testi istedi kan vrdim bide ultrasona girdim herşeyim tertemiz çıktı ...hormonal değilmiş bilmem artık niye:KK37:

aynen benim de öyleydi..sonra kadın doğuma gittim ultrasonda yumurtalıklarımdaküçük kistler olduğunu söyledi..tekrar kan tahlili istedi hatta yine temiz çıktı ama yine de ilaç içiorum mecbur=( bakalım doktor tüylerini döker dedi ama hiç sanmıorm ya=(

kizlar su hormon testi nedir nasil yapiliyo?

bende son zamanlarda vücüdumda tüyler cikmaya basladi karin kismimda falan

bi kac kisi hormonlarla ilgili olabilir test yaptir dediler

kan testi gibi bise mi yoksa nasi yapiyolar bilgisi olan varsa yazabilirmi lütfen

Kan testinde çıkıyo herşey kan veriyosun testestron ve östrojen oranlarına bakıyolar :KK16: Bişicik yok yani

ben fakülteye dermatologa çıktım yüüzmdeki tüylerden dolayı hormon testi istedi adetin 4. günü yaptırcaksın dedi.. yarınn gidicem.. bakalım sanmıyorum oldugnu çünkü hormon bozuklugunda adet düzensizliği felanda oluyormuş benim öyle bir sorunum yok.yinede tedbir

arkadaşlar, ben özelde muayene oldum. hormon testi ve mamogrami istedi. yaşım 29.
bu testler özelde 180 falan tutuyor. sigortadan veya araştırma hast. yaptırmak istesem acaba nasıl olacak?
galiba yine kadın doğuma randevu alıp gitmem ve bu testleri yaptırmak istediğimi söylicem ama yine alttan muayene eder miyoksa hemen testleri yazar mı? sonuçlar ne zaman alınır?
bilen arkadaşlar varsa lütfen cevap yazabilir mi?

canım devlet hastanesinde bi jinekologa gidip derdini anlatırsan hemen testleri doktor yaptırıyor zaten.
hayatımda belki 100 defa hormon testi yaptıran biri olarak doktor kadar oldum artık.
sonuçlarda ya öğleden sonra çıkıyor yada 1 gün sonra hastanesine göre değişiyor.

ben fakülteye dermatologa çıktım yüüzmdeki tüylerden dolayı hormon testi istedi adetin 4. günü yaptırcaksın dedi.. yarınn gidicem.. bakalım sanmıyorum oldugnu çünkü hormon bozuklugunda adet düzensizliği felanda oluyormuş benim öyle bir sorunum yok.yinede tedbir

bende hormon bozukluğu var hatta tüylenmem fazla ve erkeklik hormonlarım yüksek ama adet düzensizliğim yok.
yumurtlamam gayet güzel ve sağlıklı.

canım devlet hastanesinde bi jinekologa gidip derdini anlatırsan hemen testleri doktor yaptırıyor zaten.
hayatımda belki 100 defa hormon testi yaptıran biri olarak doktor kadar oldum artık.
sonuçlarda ya öğleden sonra çıkıyor yada 1 gün sonra hastanesine göre değişiyor.

cvp verdiğiniz için çok teşekkür ederim. galiba bu testler adetin 3. günü yapılıyor bu nedenle şimdiden dua edeyim de o gün hafta içine gelsin:))
bir de benim göğsüm de kıllanma ve bir kitle var.dr meme ultrasonu istedi. (ben mamografi zannetmiştim) onun için de genel cerraha mı muayene olmam ve ultrason istemem gerekecek acaba?

arkadaşlar adetin 3. günü hormon testi yaptırmam gerekiyor. bende kahverengi akıntı var 2 gündür. sizce bu adet kanaması sayılır mı yani yarın 3. gün olarak sayabilir miyim. bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun .

X