Şampuan ve Saç Kremleri En iyi Saç Kremi ?

E

elif_a_k_

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elif_a_k_
bu başlık daha önce varmıydı bilmiyoru..arkdşlar kullandığnızda en çok memnun kaldıınız saç kremi hangisi?yağlı saçlar için saç kremi diolar zaten saçın ucuna sürmüyomuyuz derinin yağılığıyla ne lgisi var anlamadım.benm saçm yağlı ama kuru saçlar içinde saç kremi alab,ilirmiyim?saçları parlatan ve gerçekten taranmasını kolaylaştıran yumuşacık yapan bi saç kremi arıyorum...şampuanda tavsiye edebilirsiniz... a.s.

• Konu Sahibi elif_a_k_
bende sampuan alseve arı sutlu kullanıyorum cok harıka bişi sac kremınıde alıcam ama sımdı evde olduugu ıcın beklıyorum sımdıkının adıda elıdor onarıcı bakım

• Konu Sahibi elif_a_k_
elidor kullanıyorum çok memnunum yumuşacık yapıo hem de saç dökmüohihoyyyt

• Konu Sahibi elif_a_k_
elidor onarıcı bakım kullanıyorum hem çok yumuşak oluyo hemde çok güzel kokuyo...

• Konu Sahibi elif_a_k_
kesınlıkle pantenın şu kahverengi saçlar için özel olan ters donmüş şişesındeki ürün
mutlaka deneyın bu aralar 3 ytl her yerde
bırde palettenın içinden kaşmir özlu bakım kremi çıktı ben hayatımda öle guzel yapan bişey görmedım bulsam hemen bı kutu alırım

• Konu Sahibi elif_a_k_
kesınlıkle pantenın şu kahverengi saçlar için özel olan ters donmüş şişesındeki ürün
mutlaka deneyın bu aralar 3 ytl her yerde
bırde palettenın içinden kaşmir özlu bakım kremi çıktı ben hayatımda öle guzel yapan bişey görmedım bulsam hemen bı kutu alırım

AYNEEN CANIM BENDE KATILIYORUM bende çok memnunuum ,ayrıca bu aralar saç boyası ile hediye veriliyo son 3 aydır bol bol aldım eşimde kullanıyoo gerçekten hem yumuşatıyo hem çok güzel kokuyo tavsiye ederiiim..hihoyyyt

• Konu Sahibi elif_a_k_
arkadaşlar benim saçlarım bua ralar hem çok kuru hem çok dökülüyo dove therapy aldım almaz olaydım bir işe yaramıo pantene saçlarımı döküyo bana hangi krem ve şampuanı tevsiye edersiniz?

• Konu Sahibi elif_a_k_
Ben Habipoğlu'nun DFN Garlı kremini kullanıyorum, memnunum.
Saç tipim yağlı.kaydirigubbakcemile2

John Frieda nın hem şampuan hem saç kremini tavsiye ederim.

bnde son bi kaç haftadır tutam tutam dökülüyo korkutuyo beni bu of saç kremlerini öneriyolar şampuandan önce saç kremi kullanımı saç dökülmelerini azaltıyomuş saç tipim kuru ve ince telli yardım edin lütfen :KK43:

bende elidoru çok sevyrm ama çabuk yağlanıyo gliss de çok güzel diyolar bi deneyim yazarım

Watsons'ın pompalı şişedeki saç kremleri,harika,heç ucuz hem de kaliteli.:KK8:

ben bi fark göremiyorum nedense hiç biri çok çok iyi yapmadı saçımı nede kötü yaptı...son günlerde reklamlarda çıkan bi yağ var sanırım krem olarak kullanılıyor güzel gibi onu merak ediyorum en kısa zamanda bide onu deneyelm bakalım :)

Kızlar merhaba bendede şuan 2 ürün var biri gliss siyah diğeri john frieda full repair ikiside mükemmel gözüm kapalı denesem hangisi diye karıştırırım aynı gibi ama pamuk ötesi kedi kuyruğu gibi oluyo :KK16:

Ben Habipoğlu'nun DFN Garlı kremini kullanıyorum, memnunum.
Saç tipim yağlı.kaydirigubbakcemile2

ben de bu kremi kullanıyorum çok memnunum. aktardan aldım 250 ml 12 tlydi. iki aydır kullanıyorum daha yarısına bile gelmedi.

Ben Otacının şampuan ve saç kremlerini kullanıyorum. çok memnunum

bence en iyi saç kremi Remolent saç kremi.. denedim bırakamadım nefisssss bir ürün

X