doğumdan sonra göbeğinizi sardınız mı?

papatyam_83

civciv
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2007
1.272
421
41
yav bu nasıl bi soru demeyin :) doğum sonrasında çarşafla göbeğini saran ya da bilmem kaç gün y korse takıp da eski göbek formuna ulaşınıniniz var mı??
dümdüz oldu mu göbekleriniz????sararak ama işe yarayan bişi mi??
UF ANNEM ÇOK İSTEDİ SARAYIM AMA Bİ KAÇ SARDIRDIM SIKILDIM ÇIKARDIMŞİMDİ NE ÇOK VAHİM HE DE DÜMDÜZ O SARDIRSAYDIM DAHA MI İYİ Bİ GÖRÜNTÜ OLURDU ACABA
BUNDAN İYİ BİR SONUÇ ALAN VARMI Kİ????

duydum sıcak kum koyanınıda fuydum yapmadım böle olcağını bilsem kaya koyardım hem sarkık hem çatlak bi up uzun çizgi ben bakamıom ayyyy:)

Kum mu :KK43:((((
yaaaaaaaaaaaaaaa burda da kum bol deniz kenarı offff
valla aynen kaya koyardım kaya
kızıorum kendime ama o günler de kolay değildi altta dikiş acısı ,,ağustos sıcağı evin kalabalığı o çarşaf beni sardı gibi geliodu oysaki o teri atmalıymış lahusa terini uyyyyyyyyyyyy şimdi erit eritesilirsen :KK43:

ben biras akşamları mekik çekmeye çalışıom zorlamadan hoş bana mısın demedi ama işteee umut olmasa yaşamak neye yarar:)))

bende hep sarcam diodum ama dayanamadım korse giydim bi kaç saatte çıkardım koktum dikiş yerime bişi olur die şimdi aynalara küstüm çok kötü bi görüntüsü varrr sarkık vede çatlakkkk ıyyyyyyy:KK43:(

bende saramadım. sıcaklarda dayanamadım walla.

ama fazla göbek kalmadı bende hiç çatlakta yok.:dance::dance: biraz daha sıksam kendimi manken gibim olcam :roflol::roflol::roflol:

bu aralar süt olsun diye sürekli yiyorum biraz daha çıktı sanki göbek. ama çatlak olmadığı için pek problem yapmıyorum. hem sarkıkta deil derli toplu göbeğim. yakında oda kalmaz.

yok be güzelim yasakkelime sezeryanla doğum yaptım. bide sarışınım ya kesin çatlarım demiştim ama bir gram bile çatlağım yok yaşasın yaza bikini giyinecem :teytey::teytey::teytey: göbeğide eritirim yaza kadar. :smiley-cool::smiley-cool::smiley-cool:

kızlar ben 2 ay korse kullandım. gece ve gündüz 24 saat. göbeğim de var. bence yapısal bişiy göbek, kalça...
benim doğumdan evvel de göbeğim biraz vardı. şimdi ondan biraz fazla. ama hamilelikte 8.5 kilo aldığımı da söleyeyim, bu da etkili bence ve benim de hiç çatlağım olmadı. çzigi var güzelim 6. aydan sona kayboluyormuş o.
vücut da 6. aydan sona eski haline dönmeye başlıyormuş üzülmeyelim bence. 9 ayda şiştik pat diye gitmez bu dağınıklık. moralini hiç bozma.
ceko bence asla mekik çekme. içte 7 kat dikiş var onlar daha iyileşmedi allah korusun.

ben de 9 kilo aldım hamilelikte,benim de önceden zaten vardı bi armut göbek herzaman öyle dümdüz değildi,olamadı :) ben 5-6 y mekikle evlenmeden önceki 5-6 ay yanii düzleştirmiştim bayağı tabe evlenip hemen 2 ay sonra gebee kalınca göbekteki düzlüğün sefasını yaşayamadım pek:)
e şimdi hamile kaldığım kilonun da altındyım 52 yim,,ama cıvık göbek,,kottan fırlıo sinir

Ben normal doğum yapanlara çarşaf sarılıyor diye duymuştum,maluum onların dikişi olmuyor.Aslında her durumdada bana saçma geldi bu çarşaf ve korse işi.İşe yarıyor olabilir ama sağlıklı olduğunu sanmıyorum.Ben 2 gün korse giymeye çalıştım korkunç bir baskı yapıyor karına ve bele.Dolaşımımı zorladı ve gaz sancısı ile çıkardım birdahada giymem korse felan...
Ben emziriyorum,kilo vermek şöyle dursun habire kilo alıyorum:KK43:(((Sen doğumdan önceki kilondan aşağı düşmüşsün ne kadar şanslısın.Sarkmalarda ancak sporla form kazanır bu bir gerçek.Ben 6.aydan sonra spora başlayacağım maluum emziriyorum laktik asit süte geçtiğinden sporuda erteledim...

sorma aslında belim ağırıdı sonra ,,sıkıştı büyük ihtimal kemikler sağlıksız evet,,,,
ya kulomun altına düştüm ama çözüm değilki göbüş fırtlayınca dün pantalon denedim o kadar yokyok fırlıyo hamile pantolonumu giycem bayramda :KK43:
aman yaparız bişiler napalım sıkılaştırıcı spor falan biraz kendine gelir heralde :)

Arkadaşlar bende normal doğum yaptım hiç bişeyde sarmadım göbeğime.bende ne çatlak var nede sarkma doğumdan önceki gibiyim hiç bir fark yok hatta doğum yapmadan önceki halimden daha zayıfım dümdüz göbeğim var.bence kişiden kişiye değişiyo olmalı.

simayhan cnm ne diyosuuuuuuuuuuun sen sabah sabah kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 manken gibiyiz desene. formülü ver dicem ama bu işler tamamen yapı meselesi o yüzden demiyorum -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

bendede ne çatlak var ne sarkma . doğumdan önceki halime dönmeme çok az kaldı. ben sezeryandan 3-4 gün sonra sardım. sonrasındada korse taktım kırkım cıkana kadar ondan sonra da takmadım.(hoş aldığım korse büyük geldi artık) bu halimden memnunum. ama sanırım bu işler irsi gibi yani kullananda da göbek olabiliyor.

bende kilo alıyorum ama artık dert etmiyorum çünkü az yediğimde sütüm azalıyo boşverdim oğluşum sütcük içsinde zayıflamak kolay daha öncede işten ayrılmıştım evlendiğimde60 olmuştum 43 den yukarı çıkamazken . 1 ayda 15 kilo vermiştim sihirli formülüm var onunla süt işim biterse içerim sihirli formülümü hooop gitti kilolarım bu kadar basit işte ama önce lahana kapsülünü denicem ben

Tuğba bende habire alıyorum,2 gün dikkat etmeye çalıştım az kalsın sütüm kesilecekti:KK43:(((Benimde şuan neredeyse 15 kg.fazlam var ama dert etmiyorum sıkı bir rejim ve sporla ve azimle veririm.Buarada senin formülün ne?çok merak ettim:))))

tuğba kız ne o sihirli formül he???
lazım olur kamuoyuna açıkla sevaptır.
emziren kızlar boşverin kiloyu miloyu ha. benim kuzum 58 gün emdi ve ben her gece rüyamda bebeğimi emzirdiğimi görüyorum. başlarım kilosuna keşke 100kilo olsaydım da sütüm olsaydı. kilo halledilir ama sütün yerine tutabilecek hiçbişiy yok

haklısın bacım ya kilo çokta önemli değil. bende süt olsun diye habire yiyorum ama süt var emeni göremiyorum şakkıdışakkıdı inan bu sütünün kesilmesinden daha acı :1no2::1no2:

X