Avon

valla ben gaza gelip 4 lü farıyla rujunu almıştım.
2side aldığım gibi duruyor.
çok kalitesiz geldi bana, kalıcılık denen şeyle alakası yoktu far ve rujun. kaydirigubbakcemile
bir daha da avonun birşeyini almayı düşünmüyorum dolayısıyla, çok daha güzel markalar varken hihoyyyt

valla ben gaza gelip 4 lü farıyla rujunu almıştım.
2side aldığım gibi duruyor.
çok kalitesiz geldi bana, kalıcılık denen şeyle alakası yoktu far ve rujun. kaydirigubbakcemile
bir daha da avonun birşeyini almayı düşünmüyorum dolayısıyla, çok daha güzel markalar varken hihoyyyt

aaa ben o 4 lu fardan alcaktım krem far gıbı duruodu guzel dıılmı:uhm:

valla ben çok uzun zamandır kataloglardaki ürünlerin yarısından fazlasını kullandım ve kullanmaktayım çok memnunum bugüne kadar hiç bir bozukluğu görmedim ben her ürününden çok memnunum kısacası

Makyaj malzemelerimin neredeyse tamamı avon çoğundan memnunum özellikle bronz renk top allığı çok güzel tavsiye ederim..Saten rujlarıda çok güzel..

evet ya 4 lü parlak krem fardan bende var ilk sürdüğünüzde güzel duruyor ama sonra hemen uçuyor..katalokta incelediğimde krem far filan yazmıyordu. ben toz far sandım ondan almıştım..protogoruj çok küçük ya alıcaktım ama vazgeçtim..color trend lip glosları çok güzel uzun süre dudağınızda start up pink çok güzel.. Işıltılı mor maskarayı çok sürmem gerek renginin belli olması için..

Parfüm olarak Little black Dress favorim..,Tasha Roll on çok iyi... rimel olarak MARİMERKKO 10 ml.fırçası tarak gibi kirpiklerinizi çok iyi ayırıyor...

NOT: Parfümlerde genelde EDP olanı tercih edin Kokusu kalıcı olanlar bunlar..EDT nin kokusu çabuk gidiyor...

Son düzenleme:
rujları dudakta kuruyup kalıyor kalıp gibi.

cilt temizleme ürünleri cildimi sivilce tarlasına döndürmüştü birkaç yıl önce hiç sivilce çıkmayan suratımı mahvetmişti.

avon mu ? bir daha mı? aslaaa:kızgın:

ben de katalogdaki bir çok ürünü kullanan biri olarak söyleyim bari...cilt ürünlerini kullanmayında zevkinize göre rujunu, farını, allığını vb. kullanabilirsiniz

protogoruj dehşet birşey bronz allık süper

canım pro-to-go tek elle açılan mıydı?
eğer oysa sürüm ve renk olarak gerçekten güzel
ama kalıcılıkla uzaktan yakından alakası yok
1 saat bile kalmıyordur dudakta :eek:klava:
ayrıca benimkinin kapağı bozuldu :roflol:
o yandaki metal yeri ruj açılıp kapandkça sürtünüyordu ruja, budadı resmen ruju :roflol:
allahtan pahalı birşey değildi de üzülmedim kullanamadığıma :lepi:

bide vucut kremini denemiştim
incelticimidir nedir
avonu tebrik ettim, bende bile sivilce yapabildi ya :roflol:
sivilce çıktı bacağımda sürüyle
hiç hassas alerjik falan da değilim
zoru başardı avon bende :lepi:

bacağımda sivilce yapan markayı yüzüme hiç değdireemem mantıklı olarak :lepi:

pro to go ruju çok güzel ve kalıcı.provakative plum rengini kullanıyorum.çok memnunum.en kalıcı parfümü for away.color trend serisinden de rich berry ruju güzel.son katologdan kalem eyeliner ve bronz pudra sipariş ettim.bakaım onlar nasıl çıkacak

BEN rujlarını coook begeniyorum vala yeni sparkling blush aldım süper :)
pro to go rujunda bay lipsini kullandım onuda cook begendim:)
color trend in ikili farları güzel bence tavsiye ederimm
fondötenleride güzel ama cok kalıcı diil
açılıp kapanabilen göz kalemini seve seve kullanıyorumm :)
parfümlerdendeeee little black,pur blanca,perceive....MUHTEŞEMMMMMMMMMMMMMMM

X