Kasıklarımda Ağrı:(

AsiNaz

Huzurum; İ&E
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2008
3.715
304
35
Kızlar son günlerde kasıklarım da bir ağrı var. Kasıklarıma doğru yan tarafımda. Bilemedim acaba sebebi nedir? Üşütmeye müsait durumdayım ama daha önce bir kum dökme tecrübem vardı. (geçen sene)

Ve bir de yumurtalıklarım da kist var.
Fikriniz var mı?

canım bende aynı şikayettten dün doktora gittim sağ tarafımda feci bir ağrı vardı 3gündür apandistten şüphelendiler ama değilmiş sonunda ultrasyona girdim benimde yumurtalıklarımda kist varmış doktor ağrıyı kist yapıyor dedi bana

canım bende aynı şikayettten dün doktora gittim sağ tarafımda feci bir ağrı vardı 3gündür apandistten şüphelendiler ama değilmiş sonunda ultrasyona girdim benimde yumurtalıklarımda kist varmış doktor ağrıyı kist yapıyor dedi bana

Allah şifalar versin.
İnşallah kötü huylu değildir seninki.

ya kızlar bende gidicem bu yüzden doktora ve bende kasıklarımda ağrı bulantı ve dokunduğum zaman elime tomur tomur bişiler geliyo adettimde 2 gün 3. günde çok az bi miktar bazende iyice kesiliyo bu aralarda çok başladı ağrım

benmde kasıgmda kist war.dokundgmda elime geliyo.kist oluşma nedenleri neler arkadşlar???bilen war mı.doktra gdenler biliyodur

meraba bayanlar bendede var şu baş belasıkist benimkisi yumurtalık kisti 1 sene önce ameliyat oldum kistim alındı allahtan temiz çıktı.Kötü huylu olsaydı yumurtalığımıda alıcaklardı.O günden beri sürekli doktordayım yine oluyo

gecikebiliyo ama benim şu anda gecikmiyo yinede oluyo kist bence ihmal etmeden mutlaka jinekolijik muayeneden geçin.Çünkü erken teşhis olunca ilaçla tedavisi oluyo ama iş işten geçerse benimgibi ameliyatta olunuyo.Gerçi bişey fayda etmiyo kist yine oluyo yine oluyo.

genç kızlarda kist çok görülen bişey. ameliyat falan okuyup korkmayın arkadaşlar ağrınız olduğunda ertelemeyin. yıllar önce bekarken bendede vardı çoğu kişide görünebiliyor genelliklede doğum kontrol hapı veriliyor benimde tedavisi öyle olmuştu. vücüttan atamadığımız yumurtaların su ile şişmesinden kaynaklanıyormuş .
tabi her ağrı kistten olacak diye birşeyde yok. en iyisi doktora gitmek..

X