kızlar FANTOMALT mama hakkında bi bilginiz varmı????

OznurEylul

kafa bulanık
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
579
0
39
kızlar demiştim ya geçen dr. a gittim benim minik cadı 10 günde 100 gr almıştıya. şimdi mamaya başladık. dr. 90 ml lik suyun içine 2 ölçek aptamil 1 ölçek fantomal koy dedi.
sanırım fantomal proteinliymiş. bugün eşim aldı ama daha kullanmadım. sizlerede bi sorim dedim. çünkü kutunun üstünde bebekler için özel bi yazı yok. sanırım bebekler,çocuklar ve yetişkinlerde kullanabiliyormuş. kafam karıştı emin olamadım. :uhm::uhm::uhm: SİZİN Bİ BİLGİNİZ VARMI???

yawww herçekten kimsenin bi bilgisi yokmu.???????? kutu öylece bana bakıyor.sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab daha yapamadımda..oofffffffffffffffff :nazar::nazar:

FANTOMALT mama google ye yazdım senin yazdığın yazı 3 üncü satırda bak googleye bişeler yazıyo askım

Arzuco kusura bakma nete yeni bağlanabildim.
Benim kızım 4 aylıkken laktoz intoleransı oldu, buna bağlı olarak bir dönem iştahı çok azalmıştı. Bunun üzerine doktor fantomaltı önermişti. Mamasına günde 3 ölçü kadar katıyordum, dediğim gibi mama değil, sadece mamanın kalorisini artıran bir toz. Bıraktıktan sonra kilo kaybı filan olmadı, herhangi bir yan etkisi ya da tadı yok. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
ordaki arkadaşın yorumu umarım yardımcı olmuşumdr kafana takılanı googleye yaz hemen çıkıyo canım ben en ufak bişeyi bile öyle yapıyorum öptüüm seni

Arzuco kusura bakma nete yeni bağlanabildim.
Benim kızım 4 aylıkken laktoz intoleransı oldu, buna bağlı olarak bir dönem iştahı çok azalmıştı. Bunun üzerine doktor fantomaltı önermişti. Mamasına günde 3 ölçü kadar katıyordum, dediğim gibi mama değil, sadece mamanın kalorisini artıran bir toz. Bıraktıktan sonra kilo kaybı filan olmadı, herhangi bir yan etkisi ya da tadı yok. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
ordaki arkadaşın yorumu umarım yardımcı olmuşumdr kafana takılanı googleye yaz hemen çıkıyo canım ben en ufak bişeyi bile öyle yapıyorum öptüüm seni

cnm googleye baktım. sadece 1 site bulabildim. şimdi baktım bir sürü çıktı bende anlamadım :1no2::1no2: şu bizim siteyi bi okim bakim .

canım ertuğ sık sık yemiyo 3 saatte bir yiyor bazende 4 saatide geçebiliyor.ama ertuğ ne sade mama yiyor nede sütümü sade içiyo 3 kaşık mamayı 50ml de yapıp 75 mlde soğuk sütüme ekliyorum ve ısısına bakıp yediriyorum bu şekilde yiyor canım.sütümüde uyuyunca biberonla agzına sıkarak içiriyorum ben

canım ertuğ sık sık yemiyo 3 saatte bir yiyor bazende 4 saatide geçebiliyor.ama ertuğ ne sade mama yiyor nede sütümü sade içiyo 3 kaşık mamayı 50ml de yapıp 75 mlde soğuk sütüme ekliyorum ve ısısına bakıp yediriyorum bu şekilde yiyor canım.sütümüde uyuyunca biberonla agzına sıkarak içiriyorum ben

cnm ertuğ'da Eylül gibi zor bi çocuk sanırım kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile
walla eylül çok iştahsız. ama bugün zorla öğün başına 150 ml mamayı zor verdim. canım çıktı anlayacağın. kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı napim zor zar veriyorum offfff çok zor yemeyen çocukla uğraşmak.. :1no2::1no2:

Evet canım ya sorma bana çekmiş bende annemin burnundan getirmişim dr.lar bu ölür fazla yaşamaz demişler çok şükür çürüğüm ama yaşıyorum.canım sütünü sagıyosun ben medalanın mak.kullanıyorum çok güzel zaten bizim kızların hepsi aynı makineyi kullanıyoruz.bide süt saklama poşetleri var ondan alıyosun 6 ay dondurucuda kalıyo canım mutlaka yap ben 30 poşet doldurdum 13 poşette elvinim var içmedinde sagdım attım valla ilk doğduğundan bu yana heray çözdürdüm onu içirdim sütü yeniledim artık yenilemicem hepsi mayıs son tarihi o zamana kadarda zaten biter ben yarın sana çok ucuz olan saklama poşetinin adresini vercem çok kaliteli hemde diger saklama p.ffazla alıyo medaladanın poşetinide kullanıyorum 2 side aynı kalitede hatta ucuz olan fazla süt alıyo yarın yazarım canım öptüüüm

Evet canım ya sorma bana çekmiş bende annemin burnundan getirmişim dr.lar bu ölür fazla yaşamaz demişler çok şükür çürüğüm ama yaşıyorum.canım sütünü sagıyosun ben medalanın mak.kullanıyorum çok güzel zaten bizim kızların hepsi aynı makineyi kullanıyoruz.bide süt saklama poşetleri var ondan alıyosun 6 ay dondurucuda kalıyo canım mutlaka yap ben 30 poşet doldurdum 13 poşette elvinim var içmedinde sagdım attım valla ilk doğduğundan bu yana heray çözdürdüm onu içirdim sütü yeniledim artık yenilemicem hepsi mayıs son tarihi o zamana kadarda zaten biter ben yarın sana çok ucuz olan saklama poşetinin adresini vercem çok kaliteli hemde diger saklama p.ffazla alıyo medaladanın poşetinide kullanıyorum 2 side aynı kalitede hatta ucuz olan fazla süt alıyo yarın yazarım canım öptüüüm

tuğba'cım aynen Eylül benim kopyam. mesela bende eylül gibi zayıf doğmuşum ve 2 aylıkkende memeyi bırakmışım kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 yani anlayacağın bu cadı aynı ben.. peki bu medalanın makinesini nerde bulurum cnm? peki dondurucudaki sütü nası veriyosun çözülmesini bekleyip sonra ılıtıyorsun dimi???? cnm adresi bekliyorum. bugün bu işleri halledim sütüm çekilmeden bari.

cnm başınız sağolsun benneyaptımki

şimdi verdiğin linke bakıyorum cnm. bende senin gibi sağıp mamayla verim diyorum. onunda tam terifini yazabilirmisin??? ben aptamil kullanıyorum.

75 ml süt 2 kaşık mamayıda 50 ml suda yapıp ikisini karıştırıp ısısına bakıp soğuksa sıcak suya oturtup biberonu biraz daha ısıtıyorum sıcaksa dondurucuya koyuyorum.bazen özellikle gece ve sabah 2 kaşık mama degilde 3 kaşık koyuyorum tok tutsun diye yine 50 ml yapıyorum öptüüüm canım

evet canım bazende sırf mama verya sırf süt veriyorum ama öyle pek çmiyo karıştrınca güzel içiyo bende2 sini karıştrıp veriyorum bu aralar yine içmiyooooooo ama fazla takmıyorum çünkü incisinden dolatı içmiyo bunu bilmek bile yetiyo birazcıkta olsa içim rahat stokluyorum elbet birgüüüüüüüüüüüün içecekkkkkkkkkkkkkkkk

cnm dua etde benim sütüm çıksın bende saklıcam tabi okadar çıkarsa bakalım makinenin siparişini vercem.

X