2009 erkek anneleri sünnet için ne düşünüyorsunuz?

ankakuxsxu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2008
1.219
0
kızlar ben oğlumu hemen doğunca sünnet ettirmek istiyorum. en uygun ne zaman bilmiyorum ama bir uzmanla konuşacağım. yalnız bu sünnet fiyatlarının 1000-2000ytl arası olduğunu duydum, inanamadım. sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz, neler biliyorsunuz gelin paylaşalım...

Canım valla benimde oğluşum olsaydı eğer bende hemen yaptırıcaktım. Bildiğim kadarıyla hastaneden taburcu etmede önce hemen hallediyorlar sünneti olayını. Hem henüz anlamayacak yaşta, hemde ağır bi yük bence sünnet. En güzeli küçücükken yaptırmak. Fiyatların özel hastanelerde o civar olduğunu duymuştum bende...

evt canım bende hastaneden cıkmadan yaptırmak istiyorum ama doğru zaman için araştırıcam sanki 40 günden sonra olur gibi birşeyler duymuştum ama en güzeli erkenden yaptırmak bence canım

bu arada geçen sene acıbademde 800 ytl idi çok birşey değiştiğini sanmıyorum canım

herkeze slm kızlar... ben 2008 mayıs annesiyim. oğlumu 5.5 aylıkken sünnetini yaptırdım çok rahat geçti. yanında güle oynaya sünnetini yaptırdık. 1 gün sadece ağladı biraz. keşke daha erken yaptrsaydım diyorum biradaha geçikseydim daha zor olucaktı çünki çok hareketli. yaptırdığımdada yüz üstü filan dönebildiği için kucağımda tuttum hep ama 3-5 gün sonra yüz üstü dönüyordu sıkıntısı filan olmadı çok çabuk iyileşti. bidaha oğlum olsa dediğiniz gibi doğar doğmaz yaptırıcam ben. en rahatı onlarda anlamasın bizde. buarada biz yenibosna nisa hastanesinde 180 ytl yaptırdık. çokta memnun kaldık dr umuzdan. küçücük bi operasyon için 1000 - 2000 ytl çok para 15 dk lık bi işlem.

bilginize.......

darısı başınıza.... :)))))

ya bana da 1 milyar civarı olması çok abartılı bir rakam gibi geldi. pahalı bir şey olabileceğini düşünmediğim için hiç sorma gereği duymamıştım ama şimdi gözüm korktu. en kısa zamanda hastanelere gidp bi fiyat araştırması yapmayı düşünüyorum. kızlar siz de öğrendiğiniz fiyatları bildirin bize, lütfeen

Benim tavsiyem bebeğinize doğar doğmaz sünnet yaptırmanız..Ben çok istiyordum ama kayınpeder mani oldu :KK43:( Malesef erkek bebekler sünnet olmadıkları için sonrasında kireçlenme ve çiş yapma problemleri olabiliyor ve bununda tek tedavisi sünnet..Ben Allah nasip ederse bu yaz yaptırcam..Hastanelere o kadar çok para vermenize gerek yok Devlet hastanelerinde ki ürologlarda bu işi yapabiliyor.

kızlar yazdıklarınızı okudum bende erkek bebiş anne adayıyım.Bu konuya gelince ben oğlumun sağlığı için hemen yaptırmak isterim ama eşim buna asla izin vermez hemde ben erkenden yaptırmaya cesaret edemem aslında en doğrusu 6 aya kadar olan dönemde yaptırmak ama ben yaptırırmıyım orası meçhul..

merhaba...benim oğlum 2 haziran doğumlu ama başlığı görünce yazmak istedim.ben oğlumu 5günlükken sünnet ettirdim.hatta sabah oldu,akşama bezleyip yatırdım.hiç sıkıntısı olmadı.ağlamadı bile :) çok kolay iyileşti.kesinlikle çok rahattı.tabi en doğru karar için doktorunuzla görüşmeniz gerekir.

ya kızlar bende yaptırmak istiyorum hatta bizde sorun çıktı dr yaptırın dedi ama ya bu millet yokmu beni deli adiyo herkes yaptırma bekle diyo daha küçük biraz daha bekle diyo sağolsun eşimde razı oluyo ama başta benim annem.((((((((((( istemiyo kıyfetten gezdiğinden anlamazmış resimlerine bakınca eziklik hisseder üzülürmüş...

bende oğluşumu 72 günlükken sünnet yaptırdım. 1 gece 10 dakika kadar ağladı. sünnet olurken uyuyordu. çok rahat geçti iyileşti hemen. kıskaçlı yöntemle yaptırdım. özelde. 250 ytl verdim. bi sonraki bebişim erkek olursa hiç düşünmeden 40 ı çıkmadan sünnet ettirmeyi planlyorum. bezlendi. banyo yaptı. üstelik sünnet olurken uyuyordu. uyanmadı bile. sadece ilk iğne yapılıren ağladı. ama emince sustu:)

:nazar:

Kızlar ben doğumdan hemen sonra düşünmüyorum şimdilik,çünkü Allah kısmet ederse,en azından kıyafet giydiririm, yatak süslerim, mevlüt falan yaparım diyorum oğluşuma:emir_bebek:
:nazar:

kısmetse ben de mayısta oğluşum doğar doğmaz sünnet ettirmeyi düşünüyorum eşim de benimle aynı fikirde. doğumum özelde olacak muhtemel sünnet de orada olur. bakalım fiyatları nasıl?

Bende doğar doğmaz yaptırmayı düşünüyorum kısmet olursa.büyüyünce zor oluyormuş hasteneden onuda halleder öle çıkarız.ama kızlar fiyatlar gözümü korkuttu 1000 2000 mii:1shok: Bide kızlar bu sünneti hangi doktor yapıyor üroloğlarmı yapıyor.

kızlar benim oğlum idrar yollarından çok çekti şiddetle tavsiye ediyorum doğduğundan beri huysuzdu hep gaz dediler idrar testi bi yapıldı 5aylıkken yüksek bakteri çıktı bilinmiyo dertleri küçüklükten malesef martta yaptırmayı düşünüyoruz şimdi kayın valideler falan biraz sorun yaptı ama biz mecburmuşuz dr. dedi falan dedik napalım bebeğimizin sağlığından dahamı önemli değilmi ama keşke yeni doğduğunda yaptırsaydık diyorum şimdi çok zor olcak dönüp duruyo kontrolu zor baya

en kısa sürede yaptırmak daha iyi tatlım. acıyı ve ağrıyı çok hissetmeden hareketliliği artmadan tavsiye edilen süre. benimde oğlum olucak inşallah bende 2 aylıkken yaptırıcam .

Ben hemen düşünmüyorum Allah kısmet ederse sonradan düşünüyorum..Artık eskisi kadar acı verilmiyo zaten sünnet olayında birkaç güne kadar toparlanıyorlar hemen..Ayrıca sünnet bir erkek için önemli bir olay hediyelerle mevlütle o acıyı da unutur inş...

ilgimi çekti bu konu hiç düşünmemiştim tuhaf oldum :)
hele bi doğsunda sağlıkla kucağıma alayımda önce sonrası olur herşey yapılır .. kızın düğünü erkeğin sünnetidir yaşanması gereken bence.... herşey tadında yaşanmalı bikere olan şeyler bunlar minicik bebeğime kıyamam ben yaa okadar küçük ve çaresizken . anesteziyle ağrısız sızısız oluyor artık bu işler aklı ersin öyle yaptırırız inşlhh... herkesin gönlüne göre versin allahım.. hele sağlıkla bi doğsunlarda hepsi hallolur

X