Spiral çıkardıktan sonra hemen hamile kalanınız varmı

meleknur84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2008
13
0
40
5 yıllık evliyim 4 yaşında bir oğlum var :ecrin_bebek: tekrar :CüvCüv: kalmak istiyorum Spiral çıkardıktan sonra hemen hamile kalanınız varmı:Saruboben senağlama

ben çıkardıktan 1sene sonra hamile kalabildim genelde spırel çıktıktan sonra 6ay kendiniz korunun diyorlar ama ben hiç korunmadım halde 1yıl sonra kalabildim

valla bende onu bekliyom çıkardılar ama bu ay bişi yok malesef gerci daha bir ay oldu amma bekliyorum kızm var 5 yasında bende istiyom ama bu ay olmadı dedigim gibikaydirigubbakcemile2

ben 19 ay önce çıkartırdım halan kalamadım uzun süre kullanmamak gerekmiş sprali iltahabik tıkanma yapıyormuş tüplerde yani kanallarda bunu bana çok ünlü bir kadın dogum uzmanı söyledi rahim filimi gerkirmiş bu gibi durumlarda yani 1 seneyi geçince inşallah sen benim kadar beklemezsin

bu sorunlara fazla cvp veren arkadaslar olmamis,neden acaba,bendede böyle bir sorun var umarim yardimci olursunuz,sebebi nedir.spirali cikaranlar neden hamile kalamiyor ?

spiraldeki ilactan diye biliyorum kizlar...nasilki dogum kontrol haplari etkisini bir süre koruyorsa spiraldede ayni durum söz konusu diye biliyorum...

bende 6,5 yıllık evlıyım ve 4 yasında oglum var.
4 ay once sıpralımı cıkarttırdım.
dr sıpıralın yumurtalıklarımda tembelleşme yaptıgını soyledı:1shok:
6 ay deneyın olmazsa tekrar goruselım dedı..
ama ınsallah 6 ayı gecmez yaaasenağlama

benim arkadaşımda sipralını çokarttırdı ilk ay kalmadı 2.ay hemen hamile kaldı ve şuan oğlu var demekkı kişiden kişiye degişiyo hemen kalan oluyo geç kalanda oluyo

bende 6,5 yıllık evlıyım ve 4 yasında oglum var.
4 ay once sıpralımı cıkarttırdım.
dr sıpıralın yumurtalıklarımda tembelleşme yaptıgını soyledı:1shok:
6 ay deneyın olmazsa tekrar goruselım dedı..
ama ınsallah 6 ayı gecmez yaaasenağlama

spiral sizde kac sene durdu? bende 2seneye yakin zaman,ondan daha erken hamile kalabilirim diye düsünüyorum ama yinede ALLAH bilir

spiral sizde kac sene durdu? bende 2seneye yakin zaman,ondan daha erken hamile kalabilirim diye düsünüyorum ama yinede ALLAH bilir

3,5yıl kaldı.:çok üzgünüm:
cıkattırdıgım zaman
dr yumurtalıklarımda tembelleşme oldugunu soyledısenağlamasenağlamasenağlama

peki en son nezeman adet gördün semira

arkadasım bı karşılaşmak kısmet olmadı:1hug:.
adetlerım duzenlı ama
dr yumurtalıklarımda spralden dolayı tembelesme oldugunu soyledı.senağlama
29.nda adet olmam gerekıyor.delikafadulden
tabıı ınsallah olmam:eek:klava:

arkadasım bı karşılaşmak kısmet olmadı:1hug:.
adetlerım duzenlı ama
dr yumurtalıklarımda spralden dolayı tembelesme oldugunu soyledı.senağlama
29.nda adet olmam gerekıyor.delikafadulden
tabıı ınsallah olmam:eek:klava:

INSALLAH bu ay hamis olursun arkadasim:) 2defa özelden yazdim ulasmadi tahminim,özel msjlarimda sorun var galiba

bu ayin sonunda umarim müjdeli haberle gelirsin,ayin 29da az kaldi zaten :1rolleyes:

INSALLAH bu ay hamis olursun arkadasim:) 2defa özelden yazdim ulasmadi tahminim,özel msjlarimda sorun var galiba

bu ayin sonunda umarim müjdeli haberle gelirsin,ayin 29da az kaldi zaten :1rolleyes:

canım ya cok sagola.s..
yınede rabbımden hayırlısı.:Saruboceq:..
peki arkadaşım senın durumun ne:uhm:

ben daha yeniyim arkadasim,sabirsiz oldum icin aceleci davraniyorum tahminim 2ay oldu spirali cikarali süprizzzzz

benim adetimde subatin 8 gelmesi lazim

selam arkadaşlarr..ben 10 yıl spiralle korundum.ve çıkarır çıkarmaz hamile kaldım.kanamam 10 gün sürüyor diye çıkarttım.korunduğumuzu sanmıştım ama hemen kaldım ve aldırmak zorunda kalmıştım :KK43:

X