Hamileler bi bakabilirmi lütfen

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
1.085
19
Selam arkadaşlar hamileliğiğm 36. Haftasını geride bırakmış bulunmkatayım, inşallah bundan sonrasıda allahın izniyle iyi devam eder ve mutlu sonla biter.gelelim soruma,benim bebeğim hareket ettiği zamanlarda bazen karnımın içinden yani bebeğin olduğu kısımda hareketle birlikte ses duyuyorum,nasıl bı ses diye sorarsanız hani suyun üzerinde baloncuk olur ya o baloncuğun patlama sesi gibi pıtt diye bi ses duyuyorum,bana kalırsa bu ses sanki hareket ettiğinde amniyotik sıvı dalgalandırdığı için çıkıyo olabir. Ama tabi sizin tecrübe ve görüşlerinizde önemli yorumları bekliyorum.

canım ben hiç o şekilde bi ses duymuyorum yada ben dikkat etmiyorum senin bebiş hareket ettiği zamanda mı oluyo sadece onu doktoruna bi sor istersen bence o kadar önemli değil korkma ama sen yine de bi doktora sor en azından içini rahatlatırsın sağlıklı kolay doğum nasip olur inşallah sana ve tüm hamilelere

canım ben henüz senin haftalarında değilim ama böyle birşeyi ilk kez duyuyorum.belkide normaldir bilemiyorumki.ama sana bir zararı yoksa çokta düşünme derim.çünkü herkesin hamileliği farklı oluyor.

X