arkadaşlar 6 aylık hamileyim çatlak kremi ne kullandınız

eczaneden aldim ben canim freiöl diye bisey dogal yaglardan olusuyo.ama daha kulllanmaya baslamadim. burda cok tutulan bi ürün.yapilan testlerde de hep en iyiler sinifinda.türkiyede var mi bilmiyorum.

Ben arada bebek yağı kullanıyorum. badem yağı ile, kakao yağınıda öneriyorlar... Bir ara kullandım ama kokusu ağır geldiğinden bıraktım...

34+4 günlük hamileyim henüz çatlağım yok...

kremle filan ilgisi yok..ben hala çatlamadım ve çatlayacak gibi de durmuyorum..
sadece bol su içiyorum.

arkadaslar ben 4 aylık hamileyim bgn çatlak kremi aldım ama üzerinde çatlak kremi yazmıyo zaten doktorumun önerdiği kremleride bulamadım eczane bi tane kuru ciltler için olan bi krem verdi birde badem yagı verdi banyoya girmeden önce sür badem yagını digerinide gerektigi zamanlarda sür dedi şimdi ben merak ediyorum gögüslerinizede sürüyormusunuz bu kremleri ben karnımın her tarafına ve gögüslerime sürüyorum bi zararı yada yararı olurmu benim aldıgım kremin?

bende lierak diye bir krem kullanıyorum doktorun tavsiye ettiği bi kremdi 3. aydan sonra kullanabilirsin dedi doktorunda bu konuda yardımcı olabilir sanırım

doktorum bana ilk aylar hiçbişey sürme karnına bebeğe zarar vermesin dedi. ondan sonra da araştırmalarıma gore krem surmeyle çatlakların bir alakası olmadığını öğrenmiştim. tamamen vücudun nem dengesiyle alakalıymış. bol su için diyorlardı. tabi ben hiçbir şey sürmedim göbekime. 8. aydan itibaren çatlamaya başladım. şu an 37 haftadayım ve karnım kıpkırmızı. çatlamadık yerim kalmadı. yırtık pırtık oldu karnım. siz siz olun kremleyin karnınızı. özellikle 8. aydan sonra çok çatlıyor. kakao yağı ve tatlı badem yağı iyi geliyor diye duymuştum.:CüvCüv:

ay kızlar banada yardım edin ne olur 6 aylık hamişim karnımda dsha yırtık yok ama bacaklarım va gösümde acayip bi şekilde yırtık var artık selülitte olmaya başladı napmalıyım kesin çözümü yok mu yaa...

bana en kesin çözüm kako yağı dediler hakkaten faydası oluyor ama kokusu biraz ağır ne yapalım dayanıcaz

doğum yapanlar bilir arkadaşlar zaten çatlaklar son ayda meydana çıkıyormuş. bana herkes karnım büyümeye başladığından beri bol bol badem yağı sürmemi önerdi. çatlağım yok diye ihmal etmeyin. çatlaklar oluştuktan sonra hiç bir şey fayda etmöiyormuş ki bunu güzellik merkezindeki bi tanıdığım söyledi.
bende badem yağı kullanıyorum. öyle alıştıkki kızımla sanki terapi oluyor bize. hem karnımın gerginliğini alıyor derinin elastikiyetini sağlıyor hemde sürerken kızımla sohbet ediyorum. çok hafif ve yumuşak hareketler uygulayarak masaj yapıyorum karnıma. 7. aylığım ve şimdilik bi şikayetim yok

geçen yaz hamile bir arkadaşımla caddebostandaki suna dumankayanın magazasına gitmişdim kendimizin yapabileceği hamilelikde çatlak önleyici bir karışım yapabilirmiz diye sordu arkadaşım ve kendisinin verdiği tarif aynen şöyle ; 50 gr. çilek yağı, 50 gr. tatlı badem yağı, 1 adet limon suyunu karıştırıp her gün karın ve bacak bölgenize sürebilirsiniz 3. ayınızda başlayın demişdi tabi ben ozamanlar dinlememişdim bile şimdi bu topiği görünce hemen arkadaşımı aradım ve ögrendim bende 2 ay sonra kullanmaya başlıcam..

bende doktorumun önerdıgı %99 naturel bır krem kullanıyorum mıs gıbı meyve kokuyo
hem göguslerıme hemde göbegıme suruyorum catlagım varmı evet var malesef duzenlı kullandıgım halde oluyo kasıntıya ve gergınlıge cok ıyı gelıyo

X