Saç Kesim Şekilleri Saç modellerini yüzümüze uyarlayabileceğimiz program arıyorum..

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

sedna03

Guru
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2008
1.824
32
selam arkadaşlar..önceden duymuştum..hani resminizi yüklüyosunuz...sonra istediğiniz modeli deniyosunuz..bu sayede o saç rengi veya saç modeli size yakışıyormu görerek karar veriyorsunuz..ha bu site veya bi program ama adını veya linkini bilen varmı
ya kuaföre sorsam bi dert sormasam bi dert...belki fikir verir bu...böyle şeyler olduğunu duydum var biliyorum ama program mıydı internette site miydi hatırlayamadım...
sizce de süper olmaz mı?
yardım ederseniz sevinirim...kaydirigubbakcemile5

canim sanirim aradigin programlar sunlar..
yani sana iki tane verecegim :)

ImageShack® - Image Hosting

Fast Upload picture, share over internet | image upload | free image hosting

bu iki adrestende yapabilirsin :KK66:

hyr cnm istedği şey buraya fotoğraf yüklemek değil.. çeşitli imaj programlarıyla yüzünü hazır şablonlaray pıştırarak saçlarını farklı renk ve modellerde görebilmek. ama ben malsef hiç bir site adı bilmiorum bu konuda :a015:

hyr cnm istedği şey buraya fotoğraf yüklemek değil.. çeşitli imaj programlarıyla yüzünü hazır şablonlaray pıştırarak saçlarını farklı renk ve modellerde görebilmek. ama ben malsef hiç bir site adı bilmiorum bu konuda :a015:

hmm sagol canim uyardigin icin a.s
bende maalesef bilmiyorum öyle site adlaribenneyaptımki

canım ben de burda okumuştum, face in hole diye bir site var google a öyle yaz oradaki ünlülerin saçları ama belki renk konusunda yardımcı olur.ben yüzümü pek oturtamadım ama eğlenceli bir dene istersenkaydirigubbakcemile5

sağolun arkadaşlar..ya bunu kuaförler filanda kullanıyomuş..ama hepsinde yok..çok ii bişey..hani şu rengi modeli istiyorum deriz hep..ama yakışır mı die herkese sorarız...hatta kuaföre yaptırır sonra bin pişman oluruz..işte bu program yada site her neyse işte..buna bi parça da olsa engel oluyo..fikir veriyo..
teşekkürler yardımlarınız için..

canım benim bildiğim bir site var ama program değil.zaten programlar çok zor photoshop tekniklerini ve o programları kullanmayı bilmen lazım. bu site çok yararlı ama bence. bnde biara senin gibi bi arayıştaydım ozaman bulmuştum ve kaydetmişim linki..

Total Beauty Makeover | myLifetime.com

bunu kopyala yapıştır yap canım.orda hemen upload your photo kısmı var zaten brz ingilizceyle çok rahat ve çok güzel bi site bnce face in hole.den daha kullanışlı bi bak istersen.bide ben çok eğlenmiştim bunu yaparken orda celebrity hair looks kısmına bak.işine yarar umarımmyerimseniben

buarada pardon kopyala yapıştır.a gerek yokmuş.zaten link çıkıyormuş bilmiyodum:1rolleyes:

Hadi saç modeli neysede saç rengi konusunda acaip bişi oluyor doğallığı hiç olmayan renkler bence onlarla uğraşman bile boşa zaman harcamak.

teşekkürler kızlar...yaff şu saç işinden azcık anlasam keşke:KK43:((..hiç bunlara gerek kalmazdı ahh ahh..

kızlar denedim..süpermiş..çok sağolun yardımlarınız için...tekrar tekrar teşekkürler..3 aşağı 5 yukarı buydu istediğim.:)))))))))işimi görür..:)tekrar teşekkürler..

nedemek cnm işine yaradıysa çok sevindim:) diger arkdsmzn verdiği sitede benimkine cok benzio zaten..evet öle çok aman aman olmuyo saçlar biraz yapay durabilio ama en azından rengi konusunda,yani siyahmı kahvemi sarımı fln baya fikir verio bencedea.s

bir de taaz.com var burda hem makyaj hem de saç deneyebiliyorsunuz. ben kendi resmimde denemedim hiç ama bildiğim kadarıyla istediğin şekilde resmini yükleyip denemeler yapabiliyorsun orda da.

sağolun kızlar geçen günde bi sitede buldum.saç modellerini indirip photoshop ile deniyorsun.kuaförlerin kullandığı bi siteydi..adını bulursam tekrar yazarım

X