Saç Bakım Ürünleri Işıltılı ve parlak saçlar için ısırgan kürü

Hayat87

♥αşĸıм,oğlυм ve &
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2008
1.433
11
36
isirgan-otu-k%C3%BCr%C3%BC.jpg

Saçlara canlılık ve parlaklık vermek için ısırgan otunu kuru veya taze olarak kullanabilirsiniz.

Bir tutam ısırgan otunu (yaklaşık 4-5 gram) 750 ml kaynamakta olan suda dört dakika kısık ateşte haşlayın. Soğuduktan sonra süzün.

Eğer saçlarınız temiz ise ısırgan otu suyu ile yıkayın. Yarım saat etki etmesini bekleyin. Daha sonra sadece su ile yıkayıp kurulayın.

Eğer saçınız kirli ise önce şampuan veya sabunla yıkayın. Daha sonra hazırladığınız ısırgan otu suyunu saçlarınıza yarım saat etki etmesini ve sadece suyla yıkayıp kurulayın.

Bu uygulama ile saçlarınıza, canlılık, parlaklık kazandırmış olursunuz. Aynı zamanda saçınızdaki kepeklenmeyi de önlemiş olursunuz.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu

Ben bu kürü yapıyorum 3 hafta oldu başlıyalı ve memnumum. Saçlarımın daha bir pürüzzüs olduğunu ve parladığını söyleyebilirim

ALLAH'a çok şükür ben denedim yaklaşık 6 ay kadar çokta memnun kaldım. saçlar muhteşem hacimli göründü ve ayrıca saçlarımın sıklaştığını etrafımdakiler bile fark etti.:KK69:
yalnız ben saçımı yıkayıp duruladıktan sonra ılımış ısırgan suyunu döküp bide onunla duruluyordum . ve ölece kurumaya bırakıyorum tekrar suyla yıkamıyordum çok memnun kaldım :21::KK3:

X