Ayakkabım ayağıma batıyor :(

C

cHiLiLi

Ziyaretçi
meraba arkadaslar , adidas superstarlarımı ılk aldıgımda hıc ayagımı zorlamıyordu , simdi sag ayagımın kemigini ve basparmagini zorluyor.sol ayagimda bisey yok ... sag tekini kalıba vurdurdum ama kar etmedi ... ne yapmam lazım ? :çok üzgünüm:

ayakkabıları alırken brz sıkımı aldın açılır diye ondan olabilir.ayakkabını dolduracak kadar bi bez bul ıslat ve ayakkabının içine koy sıkıştırarak ve ölece ayakkabıyı bi poşete koyarak buzluğa koy 1 gece beklet sabah çıkar ve çözülmesini bekle.

benim de 2 tane çok beğendim ayakkabım vuruyo fena halde.. ve de deneyerek almıştım ikisini de.. ne yapabilirim onlara yaa??

ayakkabıları alırken brz sıkımı aldın açılır diye ondan olabilir.ayakkabını dolduracak kadar bi bez bul ıslat ve ayakkabının içine koy sıkıştırarak ve ölece ayakkabıyı bi poşete koyarak buzluğa koy 1 gece beklet sabah çıkar ve çözülmesini bekle.

sıkı almadım ama sanırım bır ayagım dıgerınden daha buyuk.. tavsiyeyi deneyecegim cok tesekkurler a.s

spor ayakkabıyı bilemeyeceğim ama içi süngerli olmayan klasik ayakkabıların vuran kısımlarına vazelin sürüp kullanınca hiçbir şekilde vurmuyor.
ben de cok severek aldıgım siyah rugan ayakkabımı vurduğu için rahat rahat giyemiyordum vazelini sürdükten sonra cok rahatladı hiç vurmuyor belki bir kaç kez tekrarlamak gerekebilir duruma göre

geçenlerde bende nike spor ayakkabı aldım denedigimde ne ayagımı sıkıyodu nede vuruyodu geçen gün giydim ve ayaklarımın ikiside resmen uyuştu parmaklarım uyşunca hani karıncalanır gibi oldu bunun sebebi ne olabilir eşime binevi zorla aldırdım şimdi şikayet etsem başıma kalkar sen istedin diye neyapacam şaşırdım

X