Korktugum basıma geldı kızlar

yesim25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2008
106
0
bugun doktora gittim dun koyu sari acik kahverengiye dönük lekelenmem oldu .simdi 9 haftaligim kalp atisi yok dedi doktor.sizce bekliyeyim mi daha atarmiki bugunlerde

canım benim ya çok üzüldüm hayatım.normalde atması gerekiyor canım bu haftalarda.bence başka bir dr görün istersen.inşallah allah hakkınızda hayırlı olanı verir canım.

canım çok geçmiş olsun,pembe pantere katılıyorum bende başka bir doktora da görün...

tabiki atması gerekir, atmıyorsa hiç normal değil ama başka bir dr görünmende fayda var canım,

hakkında hayırlısı inşallah

8 hafta 2 günlügüm ve cocuk haftasina göre cok iyi gelismis dedi.benim kafama takilan genelde cocuk gelisimi geri oluyor ondan duruyor kalbi o zaman neden bu kadar iyi gelisti gününe göre bile cok iyi dedi

bişey sorucam canım anlayamadım sen daha önce hiç kalbinin attığını görmedinmi yoksa daha önce atıyorduda en son gidişindemi atmıyordu

seda be bir ay önce gittim doktora o zaman bana 4 yada 5 haftalik dediler bir ay sonraya termin verdiler.terminim bu önümüzdeki sali yani simdiye kadar hic duymamistim.ama atmaya basladidami durdu yoksa daha hic atmadinimi orasini bilemiyorum kafam cok karisik

bende 7.haftanın başındayım bendende aynı şekilde dün koyu sarı açık kahverengi lekelenme oldu progestan kullanıyorum allah herkesin bebeğini korusun

ya aslına bakarasan gebeliğin başında ve sonunda kontrollerin 1ay değilde 15gün arayla olmalıydı,

neyse bende 6haftalıkken gittiğimde dr kalbi atıyor dedi ama biz seçemedik çok küçüktü,sonra 8+4de gittim o zaman çok çok belli deli gibi atıyordu çünkü bebeğim 22mm olmuştu ve baya büyüktü belli oluyordu yani.

yani sende 8+2 günlüksen bebeğin 20 mm üzeri olmalı ve kalbi çoktan atmaya başlamış olmalı,

belki ultrasonda sorun vardır hemen başka bi dr gitmelisin canım

yada düşük tehliken vardır kalbi çok zayıflamıştır görünmüyordur ,
onun içinde hemen iğne olman lazım bence başka dr gitmelisin ihmal etme canım,

allah yardımcımız olsun

gecmıs olsun canım salı tekrar randevun var sanırım bence salı ya kadar bekle tekrar baktır
ozaman kesınledır
bende 9.haftamda gıttıgımde bebek gorunuyordu ama kalp atısı gorunmedı dr 1 hafta bekleyıp
tekrar bakalım dedı tabı ben bekleyemedım 2 gun sonra baska bır dr.a gıttım malesef degısen bırsey olmamıstı
yanı dıyecegım dr. degıstırmenın bır anlamı yok sadece bır kac gun daha bekle belkı yanlıs hesaplanmıstır bırdahakı gıtmende gorursun kalp atısını ınsallah hakkınızda hayırlısı olsun

canım umarım bebeğinin kalp atışını görürsün.benim bildiğim kadarıyla çoktan görünmeliydi atışı.arkadaşlarında dediği gibi başka bir doktorada görün sen.

canım benim bu çok birşey benim kız kardeşimde oldu 9 hf kalp atmıyor hemen almam lazım seni zehirler dedi doktor gayet iyi bir doktor du kardeşimin ilk bebeği idi zaten zor hamile kalmıştı çok üzüldü ağladı bunları yaşamak çok klötü doktor kürtaj da hiç demir malzeme kullanmadı hepsi pilastikti enfeksiyon kapmasın çabuk ham,le kalır ve dediği oldu ilk ay kendileri korundu ikinci ay hemen hamile kaldı inşallah bir problem olmaz ikinci bi doktora git ve kararını çabuk ver seni etkilemesin

üzgünüm ama beklemenin hiç bir anlamı yok kalp atımı 6. haftada başlıyor insan kabullenemiyor ama boşuna kendinizi üzmeyin bende 3 ay önce bir bebek sizin gibi kaybettim bunlar ertelenen düşüklerdir(missed abortus)şu vakitten sonrada kalp atımı başlamaz...

X