Doğuma Hazırlık Park Yatak

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

sunseet

ARDA
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2008
1.011
1
slm arkadaşlar park yatak almayı düüşünüyorum aranızda Chicco Lullaby Top Park Yatak kullanan varmı memnun musunuz sallanabilir özelliğinin olmaması beni düşündürüyo titreşimliymiş alıpta pişman olmak istemiyorum açıkçası yardım ederseniz sevinrim

Ben aldım canım çok güzel bir yatak titreşimde aynı işi görür diye düşünüyorum sonuçta ben bebeği sallama taraftarı değilim zaten fakat tek problem bn bu yatağa göre nevresim takımı bulamadım ne yapıcaz bilemiyorum.

merhaba biz kraft'ın oyun parkını yatağıyla birlilkte aldık sallanabilir de çok hoşumuza gidiyor daha kullanamadık ama iyi bir seçimmi yaptık onu kullanınca anlıcaz artık.benim hiç aklıma nevresim almak gelmemişti ama daha çook eksiğimiz var:)

ben ve eşim aylardır park yatak araştırıyoruz en sonunda çok şükür bulabildik.bazıları çin malı bazılarının kumaşı muşamba gibi...ikna olmak çok zor...biz stork garden kılıfı çıkarılıp yıkanabilen 2009 model park yatağı aldık.kumaş kalitesi ötekilerden farklı.cibinliği paketten çıkıyo.hepsiburadadan sipariş verdik 4-5 günde elimize ulaştı.fermuarlı olduğu için bir süre sonra söküp yıkanabilmesi çok avantajlı diğer markalarda böyle birşey yok.bazıları dar.80x110 bizim aldığımızın ölçüleri ve kapılarımız da 80 cm yani kapıdan geçmiyor ama bulabildiğimiz hem geniş hem kaliteli yatak bu oldu.chiconunki çok dar ve boyu 100cm.onu küçük diye almadık çünkü uzun süre kullanmak istiyoruz.bir mağazada bir kadın 3 yaşındaki çocuğunun hala stork gardeni kullandığını anlattı memnunlarmış....iyi alışverişler...

canımbenimde chicco lullabymarkasından titreşimi müziği var amainan çok etkietmiyo müzik iyi ama titreşim okadarda etkili değil

eğer bunu diyosan eşimin kuzeni kullanıyo banada mutlaka bunu almamı tavsiye ettii

Chicco-Lullaby-LX-Oyun-Yatagi-Atmosphere__16499743_0.jpg

X