Saç Rengi ve Saç Boyama koleston saç açıcı

suskun89

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
431
39
35
arklar bu koleston saç açıcı, boyanın yanında alığımız sınvı predioksitmi yada başka bişimi kullananız varmı varsa nasıl bir işlem yaptınız .

kolestonun rofle setindeki acıcıyı dıyorsan o oriel.ben denemiştim önceden ama koyu sacta turuncu bır renk elde edıyo bakır renk yapıcaksan sacını acıp boyayabılırsın bakıra ama sarıya gecmek bıraz zor olur onunla,yinede oriele gore daha az kimyasall ama

kolestonun rofle setindeki acıcıyı dıyorsan o oriel.ben denemiştim önceden ama koyu sacta turuncu bır renk elde edıyo bakır renk yapıcaksan sacını acıp boyayabılırsın bakıra ama sarıya gecmek bıraz zor olur onunla,yinede oriele gore daha az kimyasall ama

a.s.:Kolestonun röfle setini ben de mrak ediyorum.benim saçımda ilk röfleler vardı sonradan ben koleston küllüğ kumral.7.1 le dip boya yaptım.sonradan uçlara yedirdim.şimdi saçımın dipleri kumral,uçlarındada sarılar druyor.şimdi ben küllüaçık kumrala hepsini boayayıp bir süre sonrada koleston renk açıcıyla açsam nasıl bir renk elde edrim.yani ne kadar açar hoş bir sarı olur mu acaba.ama ben bu renk açıcıların saçı yaktığını ve zarar verdiğini duymuştum.ben cede ren k açaıcı olduğu için pek sağlıklı gibi görünmüyor.ama yine deneyenlerden fikir alamak istiyorum.ACİL YAZARSANIZ.....................BİLENLERİN DİKKATİNE..............:uhm:

ben kullanmadım ama arkadaşım yapıyo sürekli saç rengi çok hoş oldu onun saçınada hiç bi zarar vermedi bende denemeyi düşünüorum

ben bahar saçlarım siyahtı mavi siyah hemde en zoru ben gittim clarel saç açıcı aldım aldıgın yer söylüyor ne kadar ölçek kullancagını 3 dakikada saçlarımı açtı hemde turuncu olmadı tatlı bi karamel oldu ben 7 senedir siyah kullanıyordum döndüm bunu kullandım ama 3 dakika bekledim fazla durdurmadım saçımda yıpranmasın diye ve şuan o kadar rahatımki anlatamam ohh be siyahtan eser yokk tavsi ederim herkeze ama saçınız saglıklı ise şimdide bakır yaptım çok memnunumm

ben bahar saçlarım siyahtı mavi siyah hemde en zoru ben gittim clarel saç açıcı aldım aldıgın yer söylüyor ne kadar ölçek kullancagını 3 dakikada saçlarımı açtı hemde turuncu olmadı tatlı bi karamel oldu ben 7 senedir siyah kullanıyordum döndüm bunu kullandım ama 3 dakika bekledim fazla durdurmadım saçımda yıpranmasın diye ve şuan o kadar rahatımki anlatamam ohh be siyahtan eser yokk tavsi ederim herkeze ama saçınız saglıklı ise şimdide bakır yaptım çok memnunumm

siyaha boyalı saça denemeyin bu kolestonu acıcı yı tutuncu olursunuz...haberiniz ola...

merhaba
saçlarımı 1 senedir açık sarıya boyuyorum ama elde ettiğim renk turuncumsu bi koyu sarı, kolestonun saç açıcısını uygulasam saçlarımın turunculuğu gider mi normal sarı olur mu?
LÜTFEN CEVAP VERıN

merhaba
saçlarımı 1 senedir açık sarıya boyuyorum ama elde ettiğim renk turuncumsu bi koyu sarı, kolestonun saç açıcısını uygulasam saçlarımın turunculuğu gider mi normal sarı olur mu?
LÜTFEN CEVAP VERİN

saçın zaten açık renk ever saçında oluşan turunculuk ve kırmızılıklar gider ama kolestonun yoğun açıcısının kullandıktan sonra birde kolestonun beğendiğin sarısını alıp saçına uygulaman lazım yoksa diğer türlü direk açıcı olduğundasn saçın mat ve bakımsız gözğkğr istediğin sarıyı elde etmek için önce açıcı ile aç sonrada beğendiğin sarı renklede boya...

bugün boyadım kızlar...
saçım bal köpüğüydü sarıya döncektim güya.... etkileri şunlar
1 saç tiftik tiftik oluyo
2 eğer saç omuzdan uzunsa mutlaka 2 kutu olun yetmiyo ve bazı yerlerde renk olduğu gibi tutuyo
3 bekleme süresi çok saçma ben 20 dk bekledim diplere son 10 dk sürdüğüm halde üstler sapppsarı ortası kızıl aşşağısı bal köpüğü
4 toz halinde bulunuyor kutunun içinde sanırım direk oryal anlam veremedim

KUAFÖRE GıDıN SAKIN BULAŞMAYIN :KK43:

kaliteli bi kuafore gidiceksen orda hallet ama ucuz bi kuafordense bunun kullanılması daha mantıklı cünkü ucuz kuaför hem daha çok yıpratıyor hemde daha pahalıya gelıyor

kızlar bende bugun loreal castıng 700 kumrala boyadım sacımı. ama bılgıgınız fındık kabugu rengı oldu....
kumral yapmak ıstıyorum sacımı yanı bal köpüğünün bıraz koyusu
bu clarel acıcıdan kullanıyımmı?
bıde bugun boyadı acıcıyla ne zaman yapayım sızce?
bıde once acıcıyı surup sonra bu lorealın boyasını yaparsam tam tutarmı renk?

Merhaba arkadaşlar. Saçlarımı 3 yıldır siyaha boyuyorum. En son 2 ay önce saçlarımı siyaha boyattım. Doğal rengide koyu kestane. Saç rengimi açmak istiyorum biraz açık kahve yapmayı düşünüyorum. Palette yoğun renk açıcıyı mı kullanmalıyım yoksa Koleston mu? Açarsam nasıl olur? Yardımcı olursanız sevinirim 3-4 gün içinde uygulamayı düşünüyorum beğenmessem en iyi kapatıcı olarak gene siyah uygulayacağım yoksa :) Açılma ihtimali nedir ? :) Şimdiden teşekkürler :44:

Merhaba arkadaşlar. Saçlarımı 3 yıldır siyaha boyuyorum. En son 2 ay önce saçlarımı siyaha boyattım. Doğal rengide koyu kestane. Saç rengimi açmak istiyorum biraz açık kahve yapmayı düşünüyorum. Palette yoğun renk açıcıyı mı kullanmalıyım yoksa Koleston mu? Açarsam nasıl olur? Yardımcı olursanız sevinirim 3-4 gün içinde uygulamayı düşünüyorum beğenmessem en iyi kapatıcı olarak gene siyah uygulayacağım yoksa :) Açılma ihtimali nedir ? :) Şimdiden teşekkürler :44:

ben saçımı yanlışlıkla siyah yaptım kahve yapıcam diye ve depresyona girdim resmen :) palette renk açıcıyı almak için markete gittim "garnier 110 ekstra açıcı doğal sarı" diye bir boya gördüm, boya açıcıdan daha az zarar verir olmazsa gene açıcı yaparım diye onu aldım. aldıktan sonra forumda baktım, koyu saçlarda işe yaramıyo falan demişler ama bir umutla boyadım saçımı pek bişey beklemiyodum ama sonuç olarak saçım en az iki ton açıldı sanırım. yani o siyahın kırıldığı kesin en azından. bir ay sonra bi daha yapayım diyorum bi kaç ton daha açar belki..

ben saçımı yanlışlıkla siyah yaptım kahve yapıcam diye ve depresyona girdim resmen :) palette renk açıcıyı almak için markete gittim "garnier 110 ekstra açıcı doğal sarı" diye bir boya gördüm, boya açıcıdan daha az zarar verir olmazsa gene açıcı yaparım diye onu aldım. aldıktan sonra forumda baktım, koyu saçlarda işe yaramıyo falan demişler ama bir umutla boyadım saçımı pek bişey beklemiyodum ama sonuç olarak saçım en az iki ton açıldı sanırım. yani o siyahın kırıldığı kesin en azından. bir ay sonra bi daha yapayım diyorum bi kaç ton daha açar belki..

Yani en kötü doğal saç rengime dönse bile yeter. Siyah güzel hoş ama bi yerden sonra kara kara görmek sıkıyor. Diplere uyguladın mı peki? Ve saç rengin kahve tonu mu oldu yoksa hafif turunculuk oluştu mu?

Kolestonun renk açıcısından aldım. Saçlarımı en son yaklaşık 3 ay önce siyaha boyamıstım. Ama siyah resmen bi başbelası. Saç uzunlugum belime geliyo neredeyse. Rengi açmak için bir kutu aldım. Yıpratıp yakmasından korktuğum için korka korka yaptım. Ve kesinlikle bir kutu yetmedi. :26: Enseden başladım uygulamaya ilk başlarda çok sürdüm sonradan yetmiceğini farkettiğim için az sürmeye başladım ve zar zor yetti. Sonuç : Çok sürdüğüm yerlerde azda olsa bi turunculuk oluştu. Diğer yerler hala siyah özellikle saç uçlarım.. :44: Yıkarken bile çok az siyahlık aktı. Saçlarım kalın telli olduğu için bi yıpranma oluşması. 35 dk tutmuştum saçımda ne olur ne olmaz diye. Yarın ilk işim gidip 2 kutu bu sefer Palette renk açıcısından alıcam. Ancak o zaman açar heralde :KK51:

Kolestonun renk açıcısından aldım. Saçlarımı en son yaklaşık 3 ay önce siyaha boyamıstım. Ama siyah resmen bi başbelası. Saç uzunlugum belime geliyo neredeyse. Rengi açmak için bir kutu aldım. Yıpratıp yakmasından korktuğum için korka korka yaptım. Ve kesinlikle bir kutu yetmedi. :26: Enseden başladım uygulamaya ilk başlarda çok sürdüm sonradan yetmiceğini farkettiğim için az sürmeye başladım ve zar zor yetti. Sonuç : Çok sürdüğüm yerlerde azda olsa bi turunculuk oluştu. Diğer yerler hala siyah özellikle saç uçlarım.. :44: Yıkarken bile çok az siyahlık aktı. Saçlarım kalın telli olduğu için bi yıpranma oluşması. 35 dk tutmuştum saçımda ne olur ne olmaz diye. Yarın ilk işim gidip 2 kutu bu sefer Palette renk açıcısından alıcam. Ancak o zaman açar heralde :KK51:

merak içindeyim saç açıcısı aldınız mı? hangisini aldınız? ve sonuç ne oldu? umarım yanıtlarsınız.. :KK3:

merak içindeyim saç açıcısı aldınız mı? hangisini aldınız? ve sonuç ne oldu? umarım yanıtlarsınız.. :KK3:

Evet. Yaklaşık 2 ay önce yaptım. 1 kutu koleston 2 kutu palette kullandım. 3 kutuda saç boyası kullandım. Saçlarım çok fena yıprandı. Siyah açılmadı eşit kesinlikle açılmadı. Bazı yerler turuncu bazı yerler sarı bazı yerler siyah kahve.. Ziyan oldu anlıcağınız. Kuaförüme gittim dövücekti neredeyse ne yaptın bu saça diye :KK17: 5 ay boya bile uygulamamamı söyledi yoksa saçları yanarmış. Anlıcağınız kesinlikle kalkışmayın saçınızda boya varsa. Cidden olmuyor. :KK50:

X