Adet sktrc

scallywag

catmania
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2008
1.498
16
arkadaşlar ilk defa başlık açıyorum..belkide yanlış bölümdedir..1,5 aydır adet olmadım..karnım şiş sinirlerimde hayli gerginÇok üzgünüm çoookher ufak tefek şeydede doktora gitmek istemiyorum-ilk defa böyle oldu üşüttüm ondanmı acaba-banyomu soğuk suyla yaparım da -ondanmı oluyor acaba-bildiğininz bir formül varmısenağlama

canım benimde bir arkadaşımda böyle bi durum olmuştu onun 3-4 ay falan olmamıştı:1shok:
daha sonra doktora gitmişti.bence doktora görünmen daha iyi olur canımyerimseniben

doktora gitmekten başjka çareyok...sıcak uygulamalar ,bitki çayları söktürüc özellik yapıyrlarmıaş ama adet söktürücü çok iyi bir fikir değil , doğum kontrol hapı gibi ibrşeymiş herhalde..

kesinlikle doktora gitmelisin pko olabilirsin.
bende 35-40 günde bir oluyorum normalde ama ibrahim saraçoğlunun soğan kürünü uyguladım 27 günde oldum hemde ilk kez böyle sağlam oldu bende şaşırdım.onu bir dene istersen.normalde 2 gün olurum 3.gün pembe bir akıntı şeklinde olur bu sefer 4 gün sürdü ve baya oldu.tavsiye ederim çok farketti bende :KK70:

rvt canım sogan kurunu dene ben adet sokturucu ilaç kunnamktn yana değilim cunku amcamın gelınınde adetı gectı dokotra gitti idrar testı kan testı yaptırdıgebelı cıkmaıd doktor ilaç verdı kullandı yıne yok nerdeyse 25 gun gectı tekrardan idra testı yaptı hamiş baya endıselendıler şidmi erkek bebk beklıyorlar ama kafaalrında soru ısaretı var acaba bııs olursa bebegedıye oyuzdne dokotra git ama ilaç kullanma yada nebılım keısn emınol

soğan kürünü kardeşim uyguluyor-kardeşimde aylarca olmaz çünkü çikolata kisti diye bir şey varmış akıntıyı döksün diyer kaynatıp içiyorlar galiba doğrumu

doktora gitmekten başjka çareyok...sıcak uygulamalar ,bitki çayları söktürüc özellik yapıyrlarmıaş ama adet söktürücü çok iyi bir fikir değil , doğum kontrol hapı gibi ibrşeymiş herhalde..

canım bence doktora git ben uzun süre adet olamadım zaten blue çagındada adetim geç olmuştu doktora gittigimde dogum kontrol hapıı verdi tabi her zaman dogum kontrol hapı içmenin neresi güzel ki...zarar etmessin hem evli değilsen karından kontrol ederler korkma:teselli:

bıldıgım bı ılac var bence ılalar sureklı nolan bısey deıl doktıora gorunmenı tavsıye ederım

eger devamli oluyorsa dr a gitmene tavsiye ederim ayrica gercektende soguk dustan yana degilim bence normale alismalisinama adet o yuzden geciktigini pek sanmam cunku alisigm demisin

o adet gecikmesi bendede var hatta kendimi bildim bileli o kadar sinir bozucu ki ya kizlar ben sogan suyudur hayit tohumudur duzenlemistim adetlerimi simdi agustostan beri ne kullandiysam fayda etmedi dr test yapmadan ilac verdi sokturucu bakalim 10 gun sonra yada icinde olmam lazim karnimda davul gibi arada kahverengi lekelenmeler geliyor gerisi gelmiyor sogan suyu hemen adetimi sokerdi bu sefer tik yok o bile fayda etmedi neden anlamadim adetim geciktigi ilk zamanlar idarar testi yapmistim negatifti sonradan sinirim bozuldu adetim olmadi diye yapmadim ama drun verdigi ilactan sonra goguslerim acimaya basladi bimiyorumi cok gicik

soğan kürünü kardeşim uyguluyor-kardeşimde aylarca olmaz çünkü çikolata kisti diye bir şey varmış akıntıyı döksün diyer kaynatıp içiyorlar galiba doğrumu

canim sana ozelden yazacaktim ama ozelin kapali kardesinde cikolata kisti oldugunu nasil analadi drlar bende aylarca olmuyorum dr bisey yok hersey normal diyor siz nasil anladiniz peki dr nasil teshis koydu

X