Maske Tarifleri Bayanlar, Bebek pudras sivilcelere 90 zm

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
Sakiiiin. Pudra cildi cok kurutur. Simdi belli olmaz ama ilerde kiristiginiz zaman anlarsiniz. Kolonya desen zaten yuze surulmez. Aman sakin yapmayin arkadaslar bunlar kisa sureli cozumler.

ben de bebek pudrasıyla gül suyunu macun gibi kıvamlı yapıp yüzüme sürer öyle yatarım. sabah kalkınca ışıl ışıl oluyor, çok faydalı

gerçekten bebek pudrası kurutuyor mu arkadaşlar bnde pudrayla gülsuyunu karştrıp sürdüm ilk defa denedim pürüzsüz bir görünüm oldu ama ya ilerde kurutursa :KK43:(

gerçekten bebek pudrası kurutuyor mu arkadaşlar bnde pudrayla gülsuyunu karştrıp sürdüm ilk defa denedim pürüzsüz bir görünüm oldu ama ya ilerde kurutursa :KK43:(

cnm gercekten pürüzsüz mü oldu benm kızarıklıklarımı bile hafifletmedi daha cok kızardı bende bıraktım 3 gun kullanabildim..

Kurutması kötüymüş az kalsın kullanıcaktım cildim zaten kuru ve hassas ne sürücemi şaşırdım :bbo:
canım eğer sivilceden dertliysen kantaron yağı ve toniğini denesene..ben kullanmaya başladım ve gercekten 3 gunde farketti tavsiye ederim..

X