Maske Tarifleri Bayanlar, Bebek pudras sivilcelere 90 zm

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

.....tugce.....

TUTAMIYORUM ZAMANI
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2008
21
0
benim sivilcelerimi görmeniz lazım dı ve cildim de acayip yağlı. ne kullandıysam geçmedi doktorların verdiği ilaçlar evde hazırladığım karışımlar maskeler hiç biri işime yaramadı çok bunalıyordum ki bebek pudrasıı imdadıma yetişti. herkese tavsiye ediyorum boş bulunduğunuz zamanlar sürün hem ucuz hem daha sağlıklı... bence denemeye değeer[/COLOkaydirigubbakcemile2R][:eek:/B]

dikkat edin kızlar kullandığınız pudralarda talk pudrası olmasın çok zararlı cilde gözeneklerinizi tıkar cildinizi donuklaştırır ayrıca kanserojen etkisi bile var

talk içermeyen pudraları kullanın derim ben

ya benim sivilcelerime 10 yıldır çare bulamadım denemediğim şey kalmadı..antibiyotik tedavisi her türlü krem losyon gül suyu elma sirkesi bebek pudrası ama tık yok..hatta rouccutane de kullandım..bi dönem geçiyo cildim pürüzsüzleşiyo sonra tekrar sil baştan..o yüzden şimdi kendi haline bıraktım hiçç uğraşmıyorum..sadece hamileykin cildim çok düzelmişti..bir de vıchy normaderm kullandım kullanırken çok iyi sonra daha beter çıkıyo..sivilcenin kesin bi çözümü yok yine tekrar ediyo

bebe pudrası ile gül suyunu karıştırıp her akşam yüzünüze sürüp 3-4 saat sonra yıkayın. yumuşacık parlak ve çok güzel bir cildiniz olur. annem yıllarca bunu yaptı ve annem ablam gibi duruyor :KK66:
arada birde ben yapıyorum iyi bir cildim var. öneririm

ya kızlar limon kolonyası bebe pudrası ve karbonatmış aslında bu ama ben daha bu üçlüyü denemedım lımonla pudra işe yaramıo

ilk defa duyuyorum yararı olacakmı bilmem. arkadaşımın cildi çok sorunlu sivilcelerden dolayı. söyleyim denesin bi umarım işe yarar!!!...

annem de yıllarca gece yatmadan önce talk pudrası sürermiş, sivilce kızarıklık derdi çok az olmuş. bende biraz önce yüzüme sürdüm, ama acaba talk pudrasıyla mı daha iyi olur yoksa bebe pudrası ile mi?

ama talk pudrasının antiseptik özelliği var, cilt kızarıklıkları, her çeşit enfeksiyonu tedavi ettiği yazıyor arkasında

kızlar limon kolanyasını ciltte leke bırakıyor diye duydum çoğu kişiden. Ben de ara ara sivilcelerle uğraşıyorum ama çözümü gül suyu ve bebe pudasında buldum. önce gül suyu ile siliyorum cildi mi, gece yatmadan önce. Sonra pudrayı sürüyorum ve uyuyorum. Sonra sabah kalktığımda yüzümü yıkıyorum ve tekrar gül suyu sürüyorum yüzüme.

vallah pudrayla felan hiç uğraşmıyorum sivilce çıkınca aktardan aldığım üzüm çekirdekli sabun var onu alıyorum azıcık ıslatıyorum köpük yapıp sivilcenin üstüne koyuyorum sabaha kadar beklıyorum sabah kurumuş opuyorumnanaktan

ben ergenlikten önce yapmıştım
kendi kafamdan uydurup yapmıştım 7. sınıfa gidiyordum ozaman
millet gülüyordu bana ama demekkine doğruymuş kaydirigubbakcemile3
ergenlik sivilce nerdeyse hiç çıkarmadım diyebilirim
sadece adet döneminde çıkardı
banada iyi geldi yani

umarım limon kolonyası ve pudra işe yarar

ececix yüzüne kolonya sürmeni hiç tavsiye etmem, içinde alkol bulunan cilt bakım ürünlerini de kullanmayın uzun vadede alkol ciltteki kırışıklıkları arttırıyor... sivilce geçer kızlar (tuzu kurulardan diilim bende de var o dert) ama kırışığa çare yok biliyosunuzsüprizzzzz...

X