En erken hamilelik belirtileri nelerdir....

hiç belirtim ama daha on günüm var bu ay çok umutluyum şimdi yapsam çıkarmı teste yumurlama günüm ayın 7siydi

Canim benim, senin yerinde olsam yapmam, üzlmemek icin cünkü belirtin yok, gününe daha var yani, onun icin...genelde hemen belli olmaz, adetin gelmesi veya gecmesi lazim...

herkesin hamilelik belirtileri farklı oluyor kesinlikle,benim belirtilerim kasıklarımda adet sancısı uzun sürmeyen,üşüme arada titreme,bende bu belirtiler oldumu hamile olduğumu anlıyorum.bulantı,baş dönmesi,uyku hali ve halsizlik bende 6.haftadan sonra başlıyor.

benimde iliskiden 2 gün sonra siskinlik ve agrim vardi kasik bölgemde...4 gün sonra cok hafif kahverengi bi akinti geldi..bugün 8.günündeyim..hafif sizlamalar var ara sira oturdugum yerde sol tarafimda..birde cok uykum var dünden beri

sizce erken yerlesme kanamasi olabilirmi..4 gün sonra erkenmi aceba....:uhm:

Son düzenleme:
ben de de göğüslerim çok erken şişmişti acıyordu 1 kere çok kötü miydem bulanmıştı ama malesef olmadı düşük oldu
şimdide düşükten sonra ilk ayım çatlıycam göğüslerim yine şiş arada acıyor karnım da acayip şiş
ah bide regli tarihimi bilsem

ben de de göğüslerim çok erken şişmişti acıyordu 1 kere çok kötü miydem bulanmıştı ama malesef olmadı düşük oldu
şimdide düşükten sonra ilk ayım çatlıycam göğüslerim yine şiş arada acıyor karnım da acayip şiş

gecmis olsun arkadasim...not etmiyormusun regl günlerini

bende bu ay merional diye bir igne kullandım 10 adet ondanmı bilmiyrum ama gögüslerim şiş ve çok acıyor:KK43:

kızlar benim bel ağrım da başladı..blantı göğüslerde şişlik ve ağrı aşırı 2 taraftan da gaz..bide arada kasıklarda batma..yarın kan testi yapıcam size haber veririm kızlar..dua edin nolur..öpüyorum

X