En erken hamilelik belirtileri nelerdir....

yaşadığım kimyasal gebelikte belim çok ağrımıştı.. yumurtlama günüm geçtikten sonra belim ağrımıyosa hamilelik yok diyorum artık benim en büyük belirtim buydu ve hemen yumurtlamadan sonra olmuştu ama kişiden kişiye değiir tabi

yaşadığım kimyasal gebelikte belim çok ağrımıştı.. yumurtlama günüm geçtikten sonra belim ağrımıyosa hamilelik yok diyorum artık benim en büyük belirtim buydu ve hemen yumurtlamadan sonra olmuştu ama kişiden kişiye değiir tabi

cnm bende kimyasal gebelık geçirdim sadece gögüslerim ağrısı hatılıyorum birde o zmanlar pek kendımı dinlemıyordum o yüzden başka bişi fark etmemiş olabilirm benımde reglınden 6 gün önce şiddetli bel ağrım vardı normalde sadece gününde ağrırdı! inş. dedğin gibi belirtidir cnm .. sevgıler

canım adetten önce belirti yaşayanlar da var , günü geçtikten sonra da ama adetten önce belirti yaşayanlar daha fazla... kişiden kişiye değişir, yumurtlamadn hemen sonra belirti yaşayanlar da var çok değişken yaniiiiiiiiiiiiii.... sevgiler..

valla canım benim daha adet günüme vardı inanılmaz sağ gögsüm agrıyodu.dokunamıyordum sag gögsüme bende ilk belirti o oldu.

ben daha yeni 6 haftalık hamileyim :) sıcağı sıcağına paylaşmak istedim bende belirti olarak göğüslerde hassaslaşma bel ağrısı ara ara gözüm kararıyordu yani normal adet olcak gibi oluyor ama göğüsler adet dönemindeki gibi değildi bu farklı birşeydi.adet günümde sanki adet olacak gibi sancım oldu ha oldum olcam derken olmadım tabi bu ağrı 3 gün falan ara ara sürdü.sonra kasıklarıma sadece bir gün keskin bir ağrı saplandı sonra adet günüm gecikti ve hamiş oldumu örendimmm :) Allah herkese yaşatsın inşallah.

:
ben daha yeni 6 haftalık hamileyim :) sıcağı sıcağına paylaşmak istedim bende belirti olarak göğüslerde hassaslaşma bel ağrısı ara ara gözüm kararıyordu yani normal adet olcak gibi oluyor ama göğüsler adet dönemindeki gibi değildi bu farklı birşeydi.adet günümde sanki adet olacak gibi sancım oldu ha oldum olcam derken olmadım tabi bu ağrı 3 gün falan ara ara sürdü.sonra kasıklarıma sadece bir gün keskin bir ağrı saplandı sonra adet günüm gecikti ve hamiş oldumu örendimmm :) Allah herkese yaşatsın inşallah.

Amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnn canım inşallah..
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ya bendede ne ilginçtirki göğüslerimde tamamen ağrı yok ama sadece uçlarına dokunamıyorum genel olarak göğüslerimde hiç bi sızı falan yok bugün adet günüm inş olmam yaaa

geçen ay 25.de olmuştum.hala olmadım.ara ara ağrı geliyo özellikle belime.ve sol kasığımda bi ağrı var bu yaklaşık iki haftadır devam eden bi ağrı.10 gün beklemek gerekiyomuş test için doğru mu.
çok tedirginim.napmalıyım bilmiyorum.test sonucundan çok korkuyorum.çünkü bebek beklemiyorum.

kızlar aynen benimde çatlatma iğnesini vurunduğumdan beri kasıklarımda ağrılar var..bazen backlarıma vuruyo öyleki..göğüslerim de acıyo uçları kaşınıyo 3-4 gündür..adetime 2 gün kaldı 1 mayıs...inşallah hepimizinki adet belirtirtisidir...öptüm canlarıımmm..

X