cildim çok hasas yardım edebilcek olan varmı?

E

EU1

Ziyaretçi
mrb kızlar bnm cildim çok hassas ya,kaşlarımı bıyıklarımı aldırdıktan snra hemen sivilce çıkıo hemde o kdr çok çıkıokii bi türlü geçmek bilmioo =( tam geçti diorum tekrar aldırdıım için yine çıkıo,cildi bnm gbi yağlı hassas olan varmı,kaşlarımı fln aldırdktan snra sivilce çıkmasını engellemek için ne yapmalıyım?? =(

Hassas ciltler için uygun olan ürünleri kullanmalısın..

Hassas ciltler için uygun olan ürünleri kullanmalısın..

üründen kastın ne canım?? ztn kullandıım ürünler öle ama sorun kaşlarını ve bıyıklarını aldırdıktan snra sivilce çıkması..bunu engelleecek bişi arıorum

üründen kastın ne canım?? ztn kullandıım ürünler öle ama sorun kaşlarını ve bıyıklarını aldırdıktan snra sivilce çıkması..bunu engelleecek bişi arıorum

fcanım, ablam da senin gibi. her defasında sivlci çıkıyor. o bunun yolunu, aldırdıktan sonra pudra sürmekte buldu. ama eğer sirli ağdayla aldırırsan pudra olmaz. gözeneklerine dolar. aiple aldırırsan, pudra sür ama kozmetik makyaj pudrası değil. oriflame'in hafif formüllü vucut pudrası. bebek pudrası gibi. çk ta hoş kokusu var.
hatta ben, bikini bölgesine epilasyondan sonra, sadece üst pubik bölgeye bu pudradan sürüyorum, kıl dönmesi-sivilce vs olmuyor. ama vajinaya gelmemesi lazım.

eğer sirli ağda ile aldırıyorsan bıyıkları, yatıştırcı E vitaminli kremlerden kullanabilirsin canım. veya Bebak'ın acı badem sütü nemlendirici kremi var. doğal.

umarım faydası olur canım, sevgiler! =)a.s.

aynı dertten muzdarip biri olarak imanın varsa düzenli cilt bakmı yaptırman ben çok çok faydasını gördüm... birde günde üç kere güneş kremi sürmen E vitamini ve minareller olduğu için içinde cilt kaliteni arttırabilir..ama şu bir gerçekki benim yanağımı biri sıksa 3 gün kızarık durur tarsı bir cildin varsa cildi hiç hassas olmayanlar gibi olmayı bekleme...kaş aldırdıktan sonra sivilce çıkmaması için belki cımbızın önce kayhnayılmı şsuda bekletilmesi mikroplara açık olan gözenkleri korur diye düşünüyorum..birde çok uzattım amasoğuk kopmleks yabilrisin epilasyondan sonra ama doktor bana ağda ...vs işlemleri tavisye etmedi...

fcanım, ablam da senin gibi. her defasında sivlci çıkıyor. o bunun yolunu, aldırdıktan sonra pudra sürmekte buldu. ama eğer sirli ağdayla aldırırsan pudra olmaz. gözeneklerine dolar. aiple aldırırsan, pudra sür ama kozmetik makyaj pudrası değil. oriflame'in hafif formüllü vucut pudrası. bebek pudrası gibi. çk ta hoş kokusu var.
hatta ben, bikini bölgesine epilasyondan sonra, sadece üst pubik bölgeye bu pudradan sürüyorum, kıl dönmesi-sivilce vs olmuyor. ama vajinaya gelmemesi lazım.

eğer sirli ağda ile aldırıyorsan bıyıkları, yatıştırcı E vitaminli kremlerden kullanabilirsin canım. veya Bebak'ın acı badem sütü nemlendirici kremi var. doğal.

umarım faydası olur canım, sevgiler! =)a.s.

canım bu pudranın adı tam ne die geçio netten katologtan bakıorumda

X