bebeğimin göbeği iyileşmiyor

mucizee

annesinin bir tanesi
Kayıtlı Üye
24 Mart 2008
1.751
3
bebeğimin göbeği düşeli 1 hafta oldu ama hala iyileşmedi.göbek düşmüş ama parça kalmış o yüzden kanama yapıyor.düştükten 2 gün sonra dr götürdük civalı bir ilaç sürdü.kurur dedi.kurumazsa bayramdan sonra getirirsiniz dedi.ama hala kanama var.kurumadı yani.aslında parça kalanlarda ameliyatla alıyoruz ama sizinkine şimdilik gerek yok demişti.bazılarınınkinide yakma işlemi yapıyorlarmış,böyle bir durumla karşılaşan varmı.nasıl oluyor...ben bebeğimin böyle birşey yaşamasını istemiyorum yaa.senağlama

canım benimkide 11.gün düşmüştü ve öyle kırmızı kırmızı olmasada hafif kahverengi kan gelmişti dr.a götürdüğümde k vitamini eksikliğinden dedi doğduğunda yapıyorlarmış 15 gün idare ediyormuş sonra yine vücut istiyormuş ne işe yarıyor bu vitamin dediğimde dr. işte böyle kanamaları engellemek için demişti belki sizede faydası olur bir görüş istersen dr.la çok geçmiş olsun

canım benim kızımın da göbegi 1 haftalıkken düştü doktor ilaç yazdı ama kaynanam aldırtmadı ben ilacı yapıcam dedi ozaman çok kızmıştım sinirlenmiştim ama o ilacı sürdükten sonra kızımn kanaması hiç olmadı hemen iyileşti ilacın adını bilmiyorum ama istersen ögrenirim yrın yazarım yaparsın yapmazsın sana kalmış. çok geçmiş olsun

canım benimkide 11.gün düşmüştü ve öyle kırmızı kırmızı olmasada hafif kahverengi kan gelmişti dr.a götürdüğümde k vitamini eksikliğinden dedi doğduğunda yapıyorlarmış 15 gün idare ediyormuş sonra yine vücut istiyormuş ne işe yarıyor bu vitamin dediğimde dr. işte böyle kanamaları engellemek için demişti belki sizede faydası olur bir görüş istersen dr.la çok geçmiş olsun

canım benim kızımın da göbegi 1 haftalıkken düştü doktor ilaç yazdı ama kaynanam aldırtmadı ben ilacı yapıcam dedi ozaman çok kızmıştım sinirlenmiştim ama o ilacı sürdükten sonra kızımn kanaması hiç olmadı hemen iyileşti ilacın adını bilmiyorum ama istersen ögrenirim yrın yazarım yaparsın yapmazsın sana kalmış. çok geçmiş olsun

beklemekcim,kanadığı icin dr gittiğimizde k vitamini iğnesi yaptılar.ama hafif hafif devam ediyor.
şekerim ilacın adını yazarsan çok memnun olurum.bizede faydası olur inş.

canim bizimde 11.gün düstü ama icinde sürekli sari sivi geliyordu.doktor hastane cikisi bazi bebekler enfeksiyon kaparlar sizinkide öyle olmus dedi.hala sivi vir ilac kullaniyorum göbekteki enfeksiyonun gitmesi icin.

insl.daha baska bir sorun olmaz sizede.

bebeğimin göbeği düşeli 1 hafta oldu ama hala iyileşmedi.göbek düşmüş ama parça kalmış o yüzden kanama yapıyor.düştükten 2 gün sonra dr götürdük civalı bir ilaç sürdü.kurur dedi.kurumazsa bayramdan sonra getirirsiniz dedi.ama hala kanama var.kurumadı yani.aslında parça kalanlarda ameliyatla alıyoruz ama sizinkine şimdilik gerek yok demişti.bazılarınınkinide yakma işlemi yapıyorlarmış,böyle bir durumla karşılaşan varmı.nasıl oluyor...ben bebeğimin böyle birşey yaşamasını istemiyorum yaa.senağlama

canım benım kaynım çocuk dr gorumemde çocuk dr un yanında calısıyor benım bebiştede oldu ama ılaçla hallettık çok sukur yakma işlemını ben bılıyorum gordum korkulacak ırsey degıl kalın kalem seklınde bır aletle goregıne degırıyorlar sonra ilaç surup sarıyor bu kadar korkulacak hıç bır sey yok merak etme.a.s

benim bebişimdede aynı sorun var, sağlık ocağına götürdüğümde hastaneye götürmem gerektiği ve k vitamini yapılması gerektiği söylendi, hastaneye götürdüm, doktor vitamine gerek yok göbek düştükten sonra kanama devam ederse getirirsin kalemle yakarız dedi, göbeği 11 gün düştü, üstünden 3 gün geçti ancak hala altını açtığımda kurumuş kan lekeleri görüyorum, bayram sonuna kadar bekleyip tekrar hastaneye götürmeyi düşünüyorum ama umarım o zamana kadar geçer,

X