Yumurtalık rezervinin azalması

betonya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2008
64
1
46
arkadaşlar yumurtalık rezervi azalıpta tüp bebekte basarılı olanlar lütfennnnnnn yazın.

ben varım:// 3 yumurtam toplandı 1i döllendi transfer olsun sonu 14 aralık varsa nasibimde olacak .....

canım benım endometrıozısım var amelıyat oldum yumurta rezervım azaldı mecburen ılk denememde olmadı 4 yumurtam oldu 3 u dollendı 2 tane transfer edıldı bu denemede femera protokolu uygulandı 8 yumurtam oldu 6 tanesı ıstenen kalıtedeydı 4 tanesı dollendı 4 u transfer edıldı bugun 11 gunumdu veeee hamıleyım ıkı gun sonra 2 ye katlarsa daha rahat olucam

arkadaşlar yumurtalık rezervi azalıpta tüp bebekte basarılı olanlar lütfennnnnnn yazın.

ben mesela :KK66:
4. denememde oldu , ilk tedavimde 3 , 2.sinde 11 , 3.sünde 7, sonucusunda 10 yumurta hücrem oluşmuştu ..
az çok farketmiyor , olsun ve kalitesi iyi olsun yeter yerimseniben

canım benim aynı seyleri bende yasadım.benim 3 deneme oldu femara uygulanacak 4 sünde senin adına çok sevindim.umarım katlana katlana degerin bebegine kavusursun .

merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum. benimde fsh yüksek tüp bebek deneyeceğiz bu ay bugün iğnelere başlıyorum. fsh yüksek iken hamile kalanınız varmı?

arkadasım umarım hamilesindir senı merak ettim olmadıysada hiiiiiç canının sıkmamamaya calış emi

arkadaşlar ilk tüp bebek denememde 2 tane yumurtam oldu ve dktrum tedaviyi bıraktırdı o ay için rezervimin az olduğunu ve 40 yaşından önce menepoza gireceğimi söyledi ama 1 kere daha denememizi yumurtalıkları çoğaltabilmeyi söyledi sizce çoğalırmı tşk ederim çok kararsızı.

makbulece femara gibi başka protokoller denenebilir, daha çok ve kaliteli yumurta elde edilibilir. istiyorsan bırakma. madem erken menapoz diyor acele et hatta

deniz arkadaşım teşekkür ederim.cvp yazdığın için hakkımızda hayırlı olan ne ise o olur inş
eşim şimdiden pes etti bilmiyorum kararsızız ne yapacağımızı bilmiyoruz.

merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım bu siteye ama sürekli takip ediyordum forumlarınızı. ben 2 senedir tedavi görüyorum en son geçen hsg çekildi ve tüplerimin tıkalı olduğu söylendi tüp bebekten başka şansın yok denildi. dünde tüp bebek merkezine gittim ve fsh da yüksek olduğu için doktor bana direk yumurta rezervinde azalma var seni tüp bebek tedavisine alamam dedi. yumurtama baktı bir tane varmış ve tüp bebek yapamayız dedi ama yinede bir sonraki adetimden sonra tekrar bakacak eğer yumurtam varsa yapacak yoksa yapmıyacakmış. hamile kalma şansın yok dedi ve çok olumsuz konuştum çok moralim bozuldu. acaba sizlerden fsh yüksek ve yumurta rezervi azalanlar nasıl bir tedavi gördünüz yazabilirmisiniz. gerçekten yokmudur şansım yumurtalık rezervini arttıracak bir tedavi gören varmı arkadaşlar. yazarsanız sevinirim.

merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım bu siteye ama sürekli takip ediyordum forumlarınızı. ben 2 senedir tedavi görüyorum en son geçen hsg çekildi ve tüplerimin tıkalı olduğu söylendi tüp bebekten başka şansın yok denildi. dünde tüp bebek merkezine gittim ve fsh da yüksek olduğu için doktor bana direk yumurta rezervinde azalma var seni tüp bebek tedavisine alamam dedi. yumurtama baktı bir tane varmış ve tüp bebek yapamayız dedi ama yinede bir sonraki adetimden sonra tekrar bakacak eğer yumurtam varsa yapacak yoksa yapmıyacakmış. hamile kalma şansın yok dedi ve çok olumsuz konuştum çok moralim bozuldu. acaba sizlerden fsh yüksek ve yumurta rezervi azalanlar nasıl bir tedavi gördünüz yazabilirmisiniz. gerçekten yokmudur şansım yumurtalık rezervini arttıracak bir tedavi gören varmı arkadaşlar. yazarsanız sevinirim.
merhaba canım
al benden de o kadar yaş 39 ve yumurtlıklarım boşalmaya başlamış fsh 12.66 ve bana da acil tüp bebek önerdiler.napcamı bilmiyorum. sen saraçoğlunun incir kürünü araştır ve uygula derim etkisi var cidden

benimde yaş 32 ama banada erken menopoz dedi fsh değerim yüksekmiş. bugün ibrahim saraçoğlunun incir kürüne başladım bakalım ne olacak. ya arkadaşlar bu yumurtalık rezervini arttırıcı bir tedavi yokmu gerçekten yoksa varda bu doktor beni başındanmı savdı anlamadım

arkadaşımın da çikolata kisti varmış ameliyat olmuş o nedenle yumurta rezervi azalmış hsg çekildi tüpler tıkalı çıktı antalya tüp bebeğe gitti orada kemal bey tüplerin tıkalı olmama ihtimali var demiş hsg sırasında kasılma olabilirmiş o nedenle kapalı görünürmüş şimdi histereskopi ve laparoskopi yapacaklar rahmi kalp şeklindeymiş.fsh si sanırım 12.doktor normal demiş.belki de doğal yolla olabilir demiş.başka doktor kesin tüp bebek demişti.şimdi işler değişti. sen hangi doktora gidiyorsun.

X