beta hcg sonucu

S

seraz

Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar ben 24 kasımda aşılama yaptırdım ve 6 aralıkta ise beta hcg yaptırdım ve sonuç 34.16 çıktı ben hamilemiyimdir acababenneyaptımki

vallahi canim bilemiyorum bu bhc sonuclarindan hic anlamiyorum bende yarin yaptircam insallah hamilesindirrrrrrrrrr

bu arada arkadaslar bu soruyada cvp verebilirmi en az kac olmasi gerekiyor bhcg sonucu?

merhaba arkadaşlar ben 24 kasımda aşılama yaptırdım ve 6 aralıkta ise beta hcg yaptırdım ve sonuç 34.16 çıktı ben hamilemiyimdir acababenneyaptımki

canim 5 ve uzeri gebelik var demek ..hayirli olsun canim....

5 in uzerimiiii
aaayyyyy seraz hamilesin o zamann hayirli olsun canimmmm

canım hayırlı olsun 2 gun sonra tekrar yaptır 2ye katlaması lazım

evet evet hamılsın :) benımdr tup bebekte ılk değerım 38 dı ıkıncı 67 ucuncu 117 çıkmıştı sende bıkaç kez tekrarla testını :) gozun aydın :)

hayırlı olsun balllllllllllllllll gibi hamilesin

iki gün sonra değerin ikiye katlanırsa herşey yolunda cnm

hayırlı olsun canım .. Allah tamamına erdirsin :Saruboceq:

hihoyyyt hayırlısı olsun inşalah iki gün sonra değerin ikiye katlanır :CüvCüv:

hayırlı olsun canım şu an hamile görünüyosun tebriklerrr

Hamilesin rabbimin izniyle inşallahhhh 2 günde 1 katlamması gerek test gününden 2 gün sonra yenile... Rabbim tamamına erdirsin inşallahhhhhhhhhhhhhhh

inşallah canım olumludur,sonuçları ben de bilemiyorum ama kendine de dikkat et sen yine.ben de 15 aralık ta sonucumu öğreniyorum beklemedeyim ama sabırsızım da ne yapmalıyım erken baktırsam yanılmaktan korkuyorum ... transfer sonrasında sen de ne gibi değişiklikler oldu?hangi merkezde tedavi oldun canım??

kizlar benim degerimde 12 gun icin 55 cikti ben simdi hamilemiyim sevinebilirmiyim

benimde 12 gün 1060 çıktı.hamileyim.dün idrardada çıkmıştı.çoğul gebelik galiba.ALLAH TAMAMINI ERDİRSİN HEPİMİZİN KİNİ

X