kızlarr ovülasyon testinde pozitif sonucu yakaladım :))))

asya23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
546
5
slm kızlarrr ovülasyon testim bi kaç gündür silikti dün kopkoyu ikinci çizgiyi gördüm ve bebek için çalışma ancak dün olabildi :eek:bugun aynı saatte testin diğerinide yaptım bu kez 2.çizgi yine koyuydu ama dünkü kadar değil ama sanırım bugunde devam ediyor yumrtlama....fakat benm ev kalabalık bu akşam hiç olmzz eşimin gelmeside gece yarısını bulurr bu ay böyle oldu napalımmm :uhm:ama en azıncan yumurtlamış olmama çok mutlu oldum hihoyyytzaten prolaktin hormonum yüksek diye hapta içmeye başlamıştım bu ay dostinex diye folik asitte alıyorum bakalım inş. bu ay Allah dualarımı kabul eder vede isteyen herkesin inş.:Saruboceq:

kızlarr aşk olsn kimse bişey yazmamışş :KK43:(((((( ne olur bu şekilde hamile kalan arkadaşlarım biraz yardımcı olabilirmii ??? pozitif sonucu gördükten 10 saat sonra ilişkim oldu birdadaha olamadı pekii kızlarr pozitif sonuçtan 2 gün sonrası olsada hamile kalma şansım olabilirmii ???? dünkü test kopkoyuydu bugun yine koyu ama düne göre biraz daha siliktii.....belki çok oluyorum her ay bişeyler yazıorum ksura bakmayın ama benm burada paylaşmak çok hoşuma gidiyor bazı fikirler duymak hamile kalırsam zaten yaptığım herşeyi tek tek yazıcam bi kalsam bi faydalı olduklarına inansam bende paylaşmayı çok istiyorumm

canım ben de msjını tesadüfen gördüm . aynen ben de yakaladım bu ay yumurtlamada pozitifi..ama daha 9 günüm var.beklemedıyım.bakalım insallah ben de sonuç olumlu olursa yazarım...

Bence vakıt buldukça calısmalara devam et.. testte yakaladın zaten sonra da vakıt oldukca dene..
Sonuçta TIP-test de bir yere kadar. Allah tan umut kesilmez.

.........................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
tşkler kızlarr ama maleseff bugunde bişey olamadı...yarına kaldı annem bende utanıyorum kızlarrr ne bileyim yaaa ama haklısınızz kaçırmamam lazımdı benmde yumurtlama günüm tam bayrama geldi yaa ne şanssızlıkk :KK43:(((((((

ben de yumurtlama günümü test kitiyle öğrendim. çift çizgi çıktıktan 1 gün sonra bende yumurtlama akıntısı geldi. akıntı geldiği gece çalıştık ve ben o gece Allah günah yazmasın ama abdesti sabaha bıraktım. o gece sadece wc için kalktım. sabah da duşumu aldım. bu adetten önceki son ilişkimdi ve şu anda 11 haftalık hamileyim. Allah isteyen herkese nasip etsin..

ben de yumurtlama günümü test kitiyle öğrendim. çift çizgi çıktıktan 1 gün sonra bende yumurtlama akıntısı geldi. akıntı geldiği gece çalıştık ve ben o gece Allah günah yazmasın ama abdesti sabaha bıraktım. o gece sadece wc için kalktım. sabah da duşumu aldım. bu adetten önceki son ilişkimdi ve şu anda 11 haftalık hamileyim. Allah isteyen herkese nasip etsin..

canım bende ilişkiden hemen sonra banyo yapamıyorum çünki banyo ve sıcak suyla yıkanmak zararı olurmuş dediler sabahı bekle dediler hep.bende sabahı bekliyorum ama çok rahatsızım bu durumdan

mrb kızlar bende ovülasyon testini denemiştim testte pozitifi yakaladım ama o ay hamile kalamamıştım şimdi hala çalışıyoruz kısmet artık. siz testi nerden aldınız

hımmm bende testi ilk defa duydum:) gerçi benim yumurtlama günüm enteresan şekilde reglimin bittiği günden sonraki 2-3 gün bir anlam veremedim ama öle 2 kez bu şekilde hamile kaldım.Yine o zamanlarda denicem:) ama testide merak ettim doğrusu bilgisi olan ve nasıl kullanıldığını ne şekilde nerden alındını sölerseniz denemek isterim:)

mrb kızlar bende ovülasyon testini denemiştim testte pozitifi yakaladım ama o ay hamile kalamamıştım şimdi hala çalışıyoruz kısmet artık. siz testi nerden aldınız

canım ben gittigidiyordan sipariş verdim. ovülasyon diye aratınca hemen çıkıyor zaten. ben ilk kullandığım ay hamile kaldım. tesadüf de olabilir aslında ama işe yaradı diyebilirim. çünkü daha önce 2 ay rastgele zamanlarda çalışmıştık.

slm kızlarrr uzun zamandır yoktum pc im bozuktua.s bu konuyu açtığım zamanlar yazdığım gibi ovulasyon testim pozitifti bende pozitif gördüğüm gün ilişkiye girebilmiştim ertesi gün misafirim vardı daha sonraki gün olabilmişti o günde yine testi denemiştim bu kez 2.çizgi okadar koyu değildi adetimin tarihi 22 aralık idi ben 21 aralıkta gebelik testi yaptım negatif çıktı ve tam gününde adetim geldi senağlamaokadar üzüldm kii bu ay hemde yumurtlama zamanımı keşfetmişken nasıl olamadı şaşırdım ve üzüldüm bu durum şans ama bende şans yok demek kiisenağlamaoysaki adetlerimde okadar düzenli ki 4 aydır 23,22,22,22 şeklinde ve yumurtlama zamanlarımı bilmekte okadar kolay oldu ki bu durumda hatta ovulasyon testi pozitif olduğu gün kasık ağrımdan akıntıdan bile anlamıştım..yine olmayında resmen bunalıma girdim..folik asit te içiyorum bide hormon testlerimde gayet iyidi prolaktin biraz yüksekti onun içinde ilaç içtim daha ne yapılabilirkii bu 8.hayal kırıklığımsenağlama...Allah yardımcım olsun ve isteyen herkesin
:Saruboceq:

canım benim allah ne zaman yazdıysa o zaman gelicektir sana bebişin üzülme ne olur biliorum çok zor ama en kısa zamanda burda kocaman hamileyim diye bi başlık açacağını biliyorum sen sadece istemeye devam et canım dua et bol bol...

sağol canım ediyorum tabikii.. ben yapabileceğim herşeyi yaptım eşimde bende elimizden ne geliyorsa en son ovulasyon testini aldım ondada tam tamına pozitifti hemde ilk çıkan çizgidende netti onada çok mutlu oldum sanki hamilelik testinde pozitif çıkmış gibi sonuçta yumurtlamış olmakta çok güzel bişey bu testlerden bile sağlam sonuç alamayan bir sürü bayan var buda güzel bişey üstelik bende bundan 1bucuk yıl önce pko vardı adetlerim 20-30 gün gecikme ile geliyordu nerdennn nereye geldim bunada şükür !!..Allah biliyor tabi ne desem fayda yok elimizden gelenler bunlar çok şükür sağlıklıyız dua etmekten başka çaremiz kalmadı..

canım keçiboynuzu kürünü denesene ben denediğim ay hamile kaldım biliyosun bizimde 10. ay tuttu eşine bol bol fındık,ceviz,badem ve bol bol bal yedir bide eşin sana 1 ay boyunca arkadan yaklaşssın hemen kalkma yani ben böyle yaptım oldu sende dene bakalım belki faydası olur...

sağol canım inşallah ovulasyon testinden 2 kutu almıştım bu ayda 5 tane var elimde bakalım yine öyle bi anı yakalarım inşallah..yiyecek olarakta pek zorlayamıyorum onu aslında..ben ılık su tarçın ve bal karışımınıda denemiştim gecen ay yiyeceklere pek takmıycam artık ona bakılırsa folik asitte alıyorm cnm oda yeterlidir diye düşünüyorum zaten yumurtlamamda bi sorunum yok çok şükür..eşimede dediğim gibi bazen istemiyor böyle şeylerede inanmıyorum erkekler malesef bizim kadar ince düşünmüyor bu konuda :KK43:( bakalım bu ay artık inşallah diyorum gerçekten çok üzüldüm ya :KK43:(

merhaba,
bebeğin hayırlı olsun. Ben de bugun çift çizgiyi yakaladım. bugün mü birliktelik yaşamam gerek yarın mı? Ben anlayamadım bu konuyu

hanımlar merhaba

bugünyaptıgım ovulasyon testi negatif çıktı demeler başlayacak. rabbim arzu eden herkese sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün bebişler nasip etsin inşallah

Son düzenleme:
slm kızlarrr ovülasyon testim bi kaç gündür silikti dün kopkoyu ikinci çizgiyi gördüm ve bebek için çalışma ancak dün olabildi :eek:bugun aynı saatte testin diğerinide yaptım bu kez 2.çizgi yine koyuydu ama dünkü kadar değil ama sanırım bugunde devam ediyor yumrtlama....fakat benm ev kalabalık bu akşam hiç olmzz eşimin gelmeside gece yarısını bulurr bu ay böyle oldu napalımmm :uhm:ama en azıncan yumurtlamış olmama çok mutlu oldum hihoyyytzaten prolaktin hormonum yüksek diye hapta içmeye başlamıştım bu ay dostinex diye folik asitte alıyorum bakalım inş. bu ay Allah dualarımı kabul eder vede isteyen herkesin inş.:

test için kopkoyu yazmışsınız benim kopkoyu değildi ama 2 çizgi çıktı yumurtlama olması için çok koyu renkli olması lazım

Kızlar benim ovulasyon testim 3 gündür pozitif gösteriyor bu ne demek ?? Anlayamadim.. Bizde bebek olsun çok istiyoruz :KK43:(

X