Genital bölgede ağrı neden olur?

PembeBeyaz

gel artık bebeğimmm
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2007
739
2
Arkadaşlar genital bölgemde ağrım var bugün sabahtan beri ve neden olabilir böyle bişey yaşayan varmı aranızda?

Son düzenleme:
evet bendede aynı sorun var.seni çok ii anlıyorm.ama benm vajina içinde de ağrı var.ani hareket edince fln ağrıyo.nedenleri hakknda bşe bilen var mı??:KK43:

iltihap olabılır leke kahverengıyse adet donemıne yakında agrı olabılıyor ama doktora somak lazım

benim de iki yıl önce ağrım vardı ,içeride bir yer, ve doktora gittim doktor içeride yara oluşmuş dedi ve bu yarayı dondurmamız lazım dedi iki kere dondurma işlemi yaptı ve bu tedaviden sonra asla ilişkide bulunulmalı dedi ve yaklaşık iki ay ilaçla birlikte tedavi gördüm geçti.ben doktora sordum eğer bu gibi yaraları tedavi ettirmezsek ne olur? dedim.bu yaralar çoğalır çoğalır rahim ağzı kanserine kadar gider dedi.doktor bir saniye bile beklemeden tedavi edilmeli demişti.bence de hemen doktora gidin derim önemli birşey olabilir.Mantar olabilir (geçirdim) ,yara olbilir(geçirdim) ,uçuk olbilir(geçirdim)

Anca 3 hafta sonra gidebilirim dr a.Sürekli oluyomuydu ağrı yoksa ara ara mı oluyordu ?
İçimde yara oluştuğunda ağrım sadece cinsel ilişki sırasında oluyordu ama uçuk çıktığında ağrım yoktu ben beyaz bir baloncuk olduğunu görmüştüm ama mantar olduğumda kaşıntı,yanma,kızarıklık vardı. Umarım seni biraz olsun aydınlatabilmişimdir arkadaşım! Ama istersen sana doktorumun adını verebilirim onu ararsın yada görüşürsün seni daha iyi aydınlatacaktır heralde. Operatör Doktor Kadın Hastalıkları ve doğum uzmanı HASAN İPEK
Muayene:ziyapaşa bul.Saray apt.Kat:1 Daire:2
(Atatürk parkı karşısı sultan mobilya üzeri) ADANA
Tel:KK43:0322)453 62 96-458 36 55
Cep tel:KK43:0532)215 56 70
Eğer doktora gitmek istersen tek başına gitme annenle ve babanla gitmelisin bence onlarda sana pisikolojik destektir!

X