Kocaeli - zmit'te ocuk Doktoru

Mrs.Dincer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
5.086
3
43
Arkadaşlar İzmit'te çocuk doktoru arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz doktorları bekliyorum. Teşekkürler

canım özel ilgi polikniğindeki doktorları tavsiye edebilirim hepsi çok ii.benim dr yusuf çalışkol çok memnunum.

evet yusuf beyi biliyorum büyük oğlumuda ona götürmüştüm 1-2 kez. ama ne bilim pek memnun kalmadım. ama aklımda oda.
teşekkür ederim canım.

evet canım yusuf bey kendinden çok emin bir dr.orada ilker bey var yeni geldi çok güzel ilgileniyor,alikahyada bahriye meriç var duymuşsundur ondanda çok memnun kaldım.

anneler kızmasın ama şaşırıyorum,doktor seçme konusunda tuhaflar,hastaneye yatış yapan,film çektiren,iğne yazan,ikili antibiyotik başlayan doktorlara avuç avuç para döküyorlar,parana acıma tamamda anne minicik yavruna acı,birinci tercihin novasef,multisef yazmayan doktor olsun,çünkü çok güçlü antibiyotikler,vücuttaki mikropu öldürürken sağlam florayıda yok ediyor.DÜŞÜNÜN ANNELER amaç çocuğunuzumu yoksa kendinizimi rahatlatmak.

benim alikahya çocuk hastanesinde çocuk hemşiresi bir arkadaşım.2 çocuğunu da kocaeli tıp merkezindeki şükran hanıma götürüyor, ben de ondan duydum ve oğlumu birkaç kere götürdüm,doktorun ilgisini ve muayenesini çok beğendim,tavsiye ederim.bir kaç kere de yusuf çalışkol a götürmüştüm ondan da memnun kalmıştım.ama ismail pehlivan dan memnun değildim çünkü çok yoğun bir doktor ve kafası çok dolu,unutkanlıklar yaşıyor 2 kere ben şahit oldum.hakkını yemek istemem,ismail bey alanında gerçekten çok iyi ama yoğunluktan çok yorgun olduğunu düşünüyorum.

Ben de Konak Hastanesindeki Halil Beyden çok memnundum. Gerekmedikçe ilaç yazmaz ama hastanenin paragöz tavırları yüzünden sanırım yaklaşık 3 yıldır gittiğimiz doktorumuzu değiştireceğiz...

ilgiye bende götürüyordum mmemnun değilim helede ilker beyden hiç çok ilgisiz asla tavsiye etmem ona götürcene burda kkada paylaş daha sağlıklı

Bende Konak Hastanesinde doğum yaptım ve aynı hastanede Dr.Erdinç Gözcüye gidiyoruz kontrollere.

Açıkçası sorduğum sorulara cevap alıyorum ama çok yoğun bende meraklı bir anneyim.Kısa kesmek zorunda kalıyorum sadece tek şikayetim bu.Henüz sadece aylık kontrollere gittik herhangi bir sorunda tel'den ulaşıp her soruyu sorabiliyorum.

Ama İzmit ve çevresinde özellikle tavsiye ettiğiniz bir dr. olursa denemek isterim.

bence engüzel alikahya cocuk hastanesi ben 4 martta dogum yaptım aylık rutin kontrolere rana hanıma götürüyorum cok tatlı bir bayan o bölümde saten boş hemen sıra geliyor dört dörtlük ilgileniyor bazı dr cıkta sıradaki gelsin gibi aceleciler ama rana hanımdan öyle bir izlenim almadım acile götürdügümüzde ona denk geldik yine süper ilgilendi aylık kontrollerinizde onu tavsiye ederim

bende arıyorum çocuk doktoru ilgi hastanesi dedi bi kaç arkadaş
bide akdemideki yalçın beyi tavsiye ettiler

oğlum doğumdan sonra 1 hafta kuvezde kalmıştı. o dönemde kadın doğumda özlem hanım ilgilenmişti. çok çok memnun kaldım.ama çok yoğun olduğu için oğlumun sonraki doktor ziyaretleri ,eskiden kadın doğumda olan ancak şu an ilgide çalışan bahriye meriç'e oldu. ondan da çok memnunum. deneyimlerim sonucu bu doktor işinde önemli olanın doktorun yaşlı özellikle tecrübeli olmasıdır. genç doktor asla tercih etmiyorum artık. cankattaki gülten hanıma da gitmiştik ondan da hiç memnun kalmamıştım.

bence engüzel alikahya cocuk hastanesi ben 4 martta dogum yaptım aylık rutin kontrolere rana hanıma götürüyorum cok tatlı bir bayan o bölümde saten boş hemen sıra geliyor dört dörtlük ilgileniyor bazı dr cıkta sıradaki gelsin gibi aceleciler ama rana hanımdan öyle bir izlenim almadım acile götürdügümüzde ona denk geldik yine süper ilgilendi aylık kontrollerinizde onu tavsiye ederim
ben de bir çok doktora gittim..evet ama hiçbiri kafama yatmadı,erdinç bey hemen gel de git su sıra bi bitsin artık tarzında ve cok yogun burun buruna hasta cocuklarla konakta bekliyorsun sıra gelmiyor aralara giren oluyor..cankattaki gulten hanım da oglumun bezini acıp organları eliyle kontrol ettikten sonra hiç elini yıkamadı ve oglumun agzına dokundu cocugu hasta edecek diye dusundum.. steril eldivenler cok da pahalı degil hani...
suat bey de cok titizdi cok iyi bence hoşuma gitti ancak o da biraz fazla agır bi doktor sanki..acıbademde ali bey e de gittik ondan da bişey anlamadım.. ilgi yi denemedim çocuk hastanesi de hijyenik acıdan nasıl?bi de mesai saatleri dışında doktora ulaşılailr mi? nasıl? sgk mı geöiyor randevu sistemi nasıl?

ben akadem,de doğum yaptım doktorumuzda hülya hanımdı çok memnun kaldık ilk günden beri ona götürüyorum çok ilgili çok titiz ilaçsız tedaviden yana ama bir sorunda varsa sık sık kontrol eder bi sorun vars çekinmeden arayabiliyosun mikrobik bir hasta baktıysa önlüğünü çıkarmadan oğlumu kucagına almaz ve odayı mutlaka havalandırır çok çok çok memnunum kendisinden suat beyide çok duydum oda hülya hanımın arkadaşıymış ama ben hastane doktoru tercih ettim film tahlil rontgen gerekirse hastaneden cıkmadan yaptırabiliyoruz yalçın beyi kim tavsiye etmişse kesinlikle gitmeyinn

ters ukala patavatsız adamın biri benim tam 5 tanıdığım ona gitti ve kavga ederek ayrıldı üstelik ağzıda bozuk bir doktor

ama hakkınıda yememek lazım teşhisleri çok kuvvetliymiş gata emeklisi adam ama huyuna gitmek lazım

bi bebeği ağlıyo susumuyo diyem altı açık vaziyette odadan kovmuş çık dışarı sustur öyle gel demiş kadın şimdi hülya hnıma geliyo kendisi anlattı şaşırdım şok oldum dedi

bi kerede gözlerimle gördüm beklemesalondan bir bebek ağlıyodu yalçın bey kulaklarını tıkayarak geçmişti çocukları sevmiyosan niye o işi yapıyo anlamıyoprum

size tavsiyem ilgi hastanesine gitmeyin kucagımda bebegim baygın gittim ukala calışanları İLGİSİZ agızıma geleni saydım birbirinden kimsenin haberi yok cocuguz daha önemli bırakın orayı herşey para degil engüzeli devlet bunlar parayı bulunca şımarıyorlar resmen

biz üçüncü ayımızdan itibaren yalçın inanç a gidiyoruz cokta memnunuz her zaman güleryüzle karşılar , hastasını içeri almadan tüm hazırlıklarını yapar , sedye örtüsünü değiştirmeden asla bi önceki hastanın örtüsünü kullanmaz.
teşhisi gercekten çok kuvvetli kızımı kayınpederim ameliyat oldu moral olsun diye hastaneye götürmüştüm mikrop kapmış. ateşlenince gecenin bi yarısı aradım aynı nezaketle aynı nezaketle açtı telefonu. muayene için gittik bu yaklaşık 4-5 günlük bir hikaye hastane ortamına sokmuşsunuz dedi

bebek görmeye koca bi grup kadın geldiler o kadar söyledim öpmeyin diye dinletemedim yine hastalandık. bu defada böle gün , mevlüt gibi bi yere gitmişsiniz kucak kucak dolaşıp öpülmüş dedi.

siz önceden müneccim falan mıydınız diye şakalaşabildiğimiz bi ilişkimiz var artık

tek bir defa kızıma zilli ve türevi kelimeler kullanmadı bana bağırmadı aşağılamadı ya da ukalalık yapmadı

o kadar hastalanmamıza rağmen minimum düzeyde ilaç kullandırdı ki kızım 2.aylıkken sütüm kesildiği için dogru dürüst hiç anne sütü alamadı bağışıklık sistemimiz bu yüzden cok zayıf olmasına rağmen

X