Ücretsiz Tarot Falı

GÜZEL ÇIKTI İNŞALLAH DOĞRU OLUR BU MADDİ SIKINTI ARTIK CANIMI SIKIYOR VE ŞU SIRALAR HİÇ BİR ŞEY YOLUNDA GİTMİYOR İŞ OLSUN AİLE OLSUN AMA TAROT FALIMDA ÇOK OLUMLU ŞEYLER ÇIKTI İNŞALLAH ÇIKAR kaydirigubbakcemile2

Çıkan sonuca bakar mısınız?
ne demekki bu şimdi fisfisfis CADIARZU
Ben pek anlamam tarottan ama meraktan girdim baktım, iyi bişi mi dio sırnaşık şey

Belirleyici Kart : şu andaki durumunuzu temsil eder.
Kupa Yedilisi
Henüz bir sonuç vermeyen büyük atılım ve projeleriniz var.Hayalperest birisiniz ve ayaklarınız yere hiç basmıyor.Gerçekle bağdaşır hayaller sizi daha başarılı kılacaktır.

Karşıt Kart: size etki eden ve karşı duran nedenleri gösterir
Değnek İkilisi
Hayat sizin için iyi şu sıralar hep iyi şeylerini sunuyor.Yalnız kendinizi bu kadar beğenmiş olmanız ilişkilerinizde bir soğukluk yaratacaktır.Söylemlerinizi eyleme geçirmememiz bazı şeylerin sonu olabilir.

Temel Kart: sorunun ana nedenini belirler
Kupa Onlusu
Bütün planlarınız gerçekleşmese hayatınızda olumlu gelişmeler olacak.Çalışmalarınızı karşılığını nihayet olacak ve Meslekte bir terfi alacağınız bir dönem.Hislerinize kulak veriniz.

Yakın Geçmiş: geçmiş olayları ve nedenlerini verir
Değnek Sekizlisi
Başarı basamaklarını hızla çıkabileceğiniz bir evre sizi bekliyor.Bu evrede dar görüşlüğü bırakıp gelişen zamanın kurallarına ayak uydurmanız sizin yararınıza olacaktır.

Şuan: şu anda olan olayların açıklanmasını hedef alır.
Ters Gelen Mahkeme
Fırsatların kaçırılması nedeni ile gelen başarısızlık sizi üzecek.Geçici ün ve başarı yakabilirsiniz.Bu evrede fiziksel sağlığınıza dikkat edin. .

Gelecek: gelecekte olacakla ilgili bilgiler taşır.
Aşıklar
Aşk kartıdır.Siz ilhamınızı aşktan alıyorsunuz.Herhangi bir evliliği yada bir ilişkiyi işaret eder.Maddi ve manevi duygular arasında bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Duygular: Şuandaki duygularınızı açıklar
Ters Gelen Kılıç Kraliçesi
Size karşı düşmanlık besleyen kişilerin aldatmalarına kanmayın.Kendini erdemli biriymiş gibi hissettirecek bu kişinin oyunları hayatınızı olumsuz etkileyebilir.

Dış Güçler: etkilerini ve ilişkininin üzerindeki etkisini belirler
Ters Gelen Kupa Yedilisi
Projelerinizi gerçekleştirecek kararlılık ve iradeye sahip olursanız yaptığınız planlarınızı başarılı bir şekilde uygulamaya geçirebilirsiniz.

İstekler ve Umutlar:sorunuzun sonucunda umut ve isteklerinizi gösterir
Ölüm
Ölüm kartı veda anlamına gelir. Keyfi ve zamansız ayrılığı simgeler. Ancak gerçek ölümle ayni anlama gelmez. Bir bitiştir, ayni zamanda yeniden başlangıç olarak algılanmalıdır

Sonuç: sorunuzun genel olarak sonuçlarını temsil eder.
Ters Gelen Kupa Dörtlüsü
Yeni dostluklar edinebilir yepyeni ortamlara girebilirsiniz.Daha önce ayrıldığınız bir arkadaşınızdan size bir zeytin dalı uzatılacak ve eski şen şakrak günlerinize geri döneceksiniz.

evet arkadaşlar ben tarota inanırım,ama bunda ne kötü şeyler çıkmıştı,allaha şükür dedikleri çıkmadı.inanmayın.

bana boyna müsrif muamelesi yaptı bi de kaza bela olcak diyo bi küfretmediği kaldı yani:1closedeyes:

X