Bebek Beslenmesi puturlu yemeklere gecis

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

nnurayy

annesinin bal-kaymagi
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
2.577
14
kizlar benim kiz 7.5 aylik ama hala puturlu birsey yemiyor oguruyor son gunlerde de istahi yok oldu nedense minicik yildiz seklindeki sehriyeyi bile tukuruyor yada oguruyor hadi diger verdiklerimide kusuyor rendenin en ince kismiyla rendelediklerimi corba yapiyorum blendiri unutsun istiyorum sizce erkenmi puturlu yemesi icin

Ben de pütürlü vermeye çalışıyorum.Zannederim erken değil.Yıldız şehriye denemedim de kuskus denedim,bulgur pilavı denedim,ama çok fazla pişiriyorum,öyle de vitamin ölüyor sanırım.

valla nuraycım şehriye vermedim ama kıyma veriyorum çorbanın içinde yiyior ben zaten hiç blender kullanamdım süzgeçle süzdüm ilk baştan hafif pütürlü verdim mesela yumurtada pütürlü oluyor yiyor tavukta yani sorun yaşamadım bence blenderdan vazgeç alışır canınıda sıkma annesi belki düş çıkartıyordur iştahı o yüzden azalmıştır

X