Bebek Beslenmesi bebeğim çok iştahsız

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Kızım bu ay 400 g almış.geceleri bile beslenmeme rağmen günde en fazla 350 400 ml içiyor.nasıl büyücek bebeğim.Kafayı yicem yemiyor.Nesi var bebeğimin hasta mı acaba?2.ayından beri böyle:KK43:((((

Selam canim.bebegin hayirli olsun.benimde ikinci kizim oldu.bve dogdugunndan beri az kilo aliyor.doktora goturdum.soyledim ilk kizim daha fazla aliyodu bu aylarda dedim.doktorum o baska insan bu baska insan.her kesin kilo alimi mide tutumu ayri.ablasi gibi olmak zorunda degil dedi.canim eger doktor bebeginin hhic bir saglik problrminin olmadigini soyluyorsa.lutfrn uzulme.o kendi ihtiyaci oldugu kadar yiyor.zamani geldigine ek qidaylada destek verirsin.uzme kendini.bebegini saglikla buyutmen dileyiyle:KK16:

canım benimde bebğim 3.5-aylıkken emme sorunu yaşadım önceleri çok güzel emiyordu ama ben emzirmek istediğimde kendini kaçırıyor hatta kocağıma geldiğinde yıkıyodu avazı.o ağladğında bende ağlıyodum eşime bu çocuk artık beni istemiyo bak bende hep ağlıyo sevmiyo beni diyodum..20 gün böle geçti sonra doktora gittik doktor budönemlerde bebeklr memeyi reddedebilir ısrarla verin dedi.yediklerim gaz yapmış yavruma.bizde ısrarla verdik hatta babası kafasını tuttup emene kadar bırakmıyodu tabi bebeğimde çok ağlıyodu bu durumda ama şükür 1 ay uğraştık ve geçti dün yine oldu yine ısrarla emzirdim bugün güzel emdi..sakın pesetme ve moralini bozma ısrarla emzir birinden destek al kafasını tutup zorla ver göğsünü çok ağlasada sonra bırakırsa emmeyi daha zor olur.bide bebeğini emzirirken yada mama verirken mutlaka gövdesini yüksek tut düz bişekilde verme reflüsünü artırır ve yediklerine dikket et ve bebeğini sıksık ve az az emzir haa bu arada benimkide o dönem 600 gr almıştı..
Zeynepercin uzun yillar olmus yazali ama yardimina ihtiyacim var.umarim okursun. Benim bebegimde ayni seninki gibi.asla emmiyor her yolu denedim.kucagimda aglarken bayilcak diye korkuyorum. Sagip biberonla besliyorum nasil basardin memeyi.emmesini.cevabini bekliyorum

X