Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç ile Yengeç /Burçlar Arası Uyum

üniversitedeyken bir kere yengeç erkeğiyle çıkma gafletinde bulundum bir daha tövbeee diyorum ...anlayın yanii:nazar:

Ve yine o terim gerçekleşti" zıt kutuplar birbirini çekti" ve sonuç zor ama tutkulu bir aşk,
yengeç erkeğini koç kadınının anlaması çok zor olsada emek verildikten sonra çok şey rayına oturabiliyor..
Denemeye değer diyorsanız ,
sizi şaşırtan bir cümlesiyle allak bullak eden bir anda göklere çıkaran acaipte mutlu edebilen bir erkeği yaşayacaksınız demektir.Şimdiden kolay gelsin...

ayyy korktum yazılanları okuyunca nişanlım yengeççç :KK43:(

Ben de yengeç burcuyla evliyim.Korkulacak bi şey yok belki yükselenleriniz uyuyodur canım :KK1: Yengeç bayanlarıyla kesinlikle anlaşamıyorum ama yengeç erkeğiyle aram iyi benim.Evet çok farklıyız ben koç o yengeç ama zıt kutuplar birbirini çeker.Onların farklı bi dünyası var çok hassas,kırılgan,az konuşan tipler.Baba olarak ideal bir aday.Biraz monotonlar,hiç gönül almayı bilmezler ama fedakarlar.Zorla bi şey yaptıramazsınız çok inatçılar ama sevgiyle tatlı dille yapamayacakları şey yok.Bu evlilikte hareket istiyosanız koç bayanına düşüyor bu malesef.Çok hareketli enerjik girişken tipler değiller

X