Saç Kesim Şekilleri Saçlarım nasıl?Sizce kestirmeli miyim?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
E

EU3

Ziyaretçi
kızlar sizce saçlarımı kestirmelimiyim bob tarzında hani şu rihannanınki gibi olan yakışırmı sizce yakışmaz diyorsanız hangi model yakışır yoksa hiç kestirmemelimiyim lütfen yardım edin çok kararsızım senağlama
kjnwl8.th.png

cnm masalah sacların cok guzel benımkılere benzıyo modelı benım bıraz daha uzun ve kahkulum kısa sende kahkulunu kısaltabılırsın bıde bence böle kalsın cok yakısmıss cunkuuu

valla bende arkadaslara katilacam okadar güzel saclarin var neden cok kisa kestirmek istiyorsun cok ta yakisiyor sana bu sac

sağolun arkadaşlar içimi rahatlattınız uzun zamandır bu model kullanıyorum değişiklik olsun diye istiyordum bide saçlarımda baya kırık var ama sayenizde karar verdim sadece uçlarındaki kırıkları aldırıcam bide perçemlerimi biraz daha kısaltıcam o kadar a.s.a.s. hepinize çok çok teşekkürler

oooo hadi bak ne güzel motife oldun yazik oludu güzelim saclaina,
millet uzatmak icin ugrasiyor senin süper saclarin var kestirecem diyosun
sif uclarindan aldir yeter

sağolun valla meğer birkaç kişinin kestirme demesi yeticekmiş kestirmememe o kadarda düşünüodum kaydirigubbakcemile5

bencede canım sakın kestirme:1no2: çok güzel saçların var
şahsen her kestirişimde koltuktan kalktığım an pişman oluyorum:çok üzgünüm:

saçların uzunsa bence illada kestirmek istiyorsan uçlarından kestir,sonra kısa kestirip pişmanda olabilirsin...

bende dediğin model kestiricektim çok hoşuma gidiyo çok düşündüm sonra karar verdim gittim kestirdim hiç istediğim gibi olmadı dediğim modelle yakından uzaktan alakası yoktu sonrada uzatıym diye göbeğm çatladı ne güzel upuzundu saçlarım :-( saçlarında çok güzel kıyılırmı kestirme derim ben!!

ri modelini her kuaför beceremeyebilir yani pişman olma olasılığın yüksek
kırıkların varsa sen en iyisi uçlarından kestir ama çok sıkıldım değişiklik olsun diyosan
oval yüzlü olduğun için omuz hizasında kestirebilirsin yakışır sana
ama benim fikrimi sorarsan sadece uçlarından kestir çünkü hem sana bu model yakışmış hemde sonucunda pişman olma derim ben :)

rihanna mı?! sakın sakın saçlrın süper bence biz uzasın diye turplu su yapıyoruz sen kestrmekten bahsediyosun :)

bende kestireyemmi deyince heralde sacların baya uzun sandım.. yani kestirmekten korkacak kadar uzun degil aslında kısada denenebilir.. fakat bence böyle güzelmiş saçların çok sıkılmadıysan kestirme bence... ama degişiklik istiyor ve o modeli kullanmak istiyorsan şuna dikkat et.. eger sacların düz veya düze yakınsa kestir.. bide kestirmek istersen biraz uzununu kestir hosuna giderde cesaret edersen kısaltırsın yada sevmezsen düzeltme sansın olur...

bende kestireyemmi deyince heralde sacların baya uzun sandım.. yani kestirmekten korkacak kadar uzun degil aslında kısada denenebilir.. fakat bence böyle güzelmiş saçların çok sıkılmadıysan kestirme bence... ama degişiklik istiyor ve o modeli kullanmak istiyorsan şuna dikkat et.. eger sacların düz veya düze yakınsa kestir.. bide kestirmek istersen biraz uzununu kestir hosuna giderde cesaret edersen kısaltırsın yada sevmezsen düzeltme sansın olur...

senin yorumunda sonra 40 kere daha baktım resme bende uzun görüyorum
sende tekrar bak istersen

burda kısa olduğunu söylemiyormusun yani?
niyetim polemik çıkartmak değil sadece kafam karıştı,neyse boşver

senin yorumunda sonra 40 kere daha baktım resme bende uzun görüyorum
sende tekrar bak istersen

burda kısa olduğunu söylemiyormusun yani?
niyetim polemik çıkartmak değil sadece kafam karıştı,neyse boşver

canım ben senelerdir sacımı belimde kullandım.. gögüzlerimi kapatıyo kalcama kadar uzanıyodu saclarım.. ve benim yakın arkadaslarım sürekli beraber oldugum insanlarda hep okadar uzun saclıdır.. ilk defa kestirdim omuz hizamda ve baya uzadı gögüs hizama geldi bana hala kısa geliyo.. ve saclarım cok gür. yani gözümün önüne uzun sac diyince bu sekilde bişey geliyor.. resimdeki sac cokta gür degil ve asırı uzun degil... cokta garip bişey söylememişim.. polemik yarattıgını düşünmüyorum arkadasım merak etme.. ama bisey yazıyorsan lütfen neyse diyip geçistirmeyelim zaten yazmıssınız baya bişey. neyselik bişeyde yok polemik olmadıgı gibi =)

((konu sahibi arkadasım yanlış anlaşılacak bişey söylemedim umarım sende yanlış anlamazsın.. zaten yorumumda güzel seyler söylediğimi göreceksiniz... ))

canım ben senelerdir sacımı belimde kullandım.. gögüzlerimi kapatıyo kalcama kadar uzanıyodu saclarım.. ve benim yakın arkadaslarım sürekli beraber oldugum insanlarda hep okadar uzun saclıdır.. ilk defa kestirdim omuz hizamda ve baya uzadı gögüs hizama geldi bana hala kısa geliyo.. ve saclarım cok gür. yani gözümün önüne uzun sac diyince bu sekilde bişey geliyor.. resimdeki sac cokta gür degil ve asırı uzun degil... cokta garip bişey söylememişim.. polemik yarattıgını düşünmüyorum arkadasım merak etme.. ama bisey yazıyorsan lütfen neyse diyip geçistirmeyelim zaten yazmıssınız baya bişey. neyselik bişeyde yok polemik olmadıgı gibi =)

((konu sahibi arkadasım yanlış anlaşılacak bişey söylemedim umarım sende yanlış anlamazsın.. zaten yorumumda güzel seyler söylediğimi göreceksiniz... ))

açıklama için teşekkür ederim yanlış anlamadığına sevindim:1hug:
benimde saçlarım belimde ama konu sahibi arkadaşımızın boyu uzun grubuna giriyor bana göre. ahh keşke herkesin saçları senin ki gibi olsa:çok üzgünüm:

X