Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç ile Aslan / Burçlar Arası Uyum

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.859
29.778
60
Aslan kadını, güçlü kişiliği nedeniyle, hayvanlar kralı aslanın yüzünü kara çıkarmaz. İki güçlü kişilik bir araya geldiğinde, anlaşabilmek için ya birinin taviz vermesi gerektiği ya da bunun sürekli kavgaya yol açacağı düşüncesi, her zaman Koç-Aslan ilişkisi için geçerli olmayabilir. Çünkü Koç, kendini seve seve geri çekebilir.

Sorunların temel noktasını anlayabilir. Bu nedenle ilişki baştan başarısızlığa mahkum edilmemelidir. Aslan kadını her şeyini, yaşamını iyileştirmeye adayabilir. Hırslıdır ve daima yenilik ister. Hızla işe koyulur ve yeni konulara eğilir, ama bunların bazıları yarıda kalır.

Aslan kadını, eşitlikçi bir yapıdadır ve sizin tarafınızdan bile rahatsız edilmeyeceği bir sessizliğe ihtiyacı vardır. Aksi halde bir pençe darbesini tatmak zorunda kalırsınız. İç dünyasının derinliklerini keşfetmeye çalışmayın, çünkü bazen buna izin vermeyecektir. En iyisi değişken yapınızı ona fark ettirin ve sonra da sizde yaratacağı etkinin tadını çıkarın. İkiniz olgun bir yaşamın başlangıcına adım attığınızda, birlikteliğiniz fırtınalarla dolu bir ilişkiye dönüşebilir.

ASLAN KADININA GÖRE KOÇ ERKEĞİ

Başlangıçta ateş vardır. Koç erkeğinin dizginlenemeyen ihtirası, Aslan kadınına çarpıp sert ve açık stiliyle onu keşfettiğinde, kadın, bu erkek tarafından sürüklenir ve onu duygusal olarak takıp etmek için naz yapmaz. Ama her aşık sarhoşluğunu, bir ayılma takip eder ve hemen, başarılan şeyin gerçekte ne olduğunu gösterir.

Birbirine bu kadar uyan iki kişilik için hemen şu soru sorulabilir: Son sözü kim söyleyecek? Eğer birbirlerini, gerçekten seviyorlarsa, bu sorun dinamik bir değişim oyunuyla çözülecektir. En büyük sorun, Koç erkeğinin sebatsızlığı olabilir. Aslan kadını onu durgunlaştırmayı başarırsa, bu çok mutlu bir ilişki olabilir.

Eğer Koç erkeği, Aslan kadınına gerçekten çok şey ifade ediyorsa, ondan her şeyi bekleyebilir. Kadın, ona hoş bir yuva sunacak, güzellik ve lüks dolu bir atmosfer yaratacaktır. Aşkta da sekste de hükmetmeyi deneyecektir.

ASLAN ERKEĞİNE GÖRE KOÇ KADINI

Aslan erkeği, kadını beğendiğinde, inisiyatifi kadına bırakarak, flörte başlarsa daha iyi olur. Bu, kadının kolay bir av olduğunu düşünmesini engelleyecektir. Çünkü o, kendine güveni olan bir kadınıdır. Hayattan ne beklediği hakkında açık hükümlere sahiptir ve buna ulaşmak için gerekli güç ve yeteneğe sahiptir.

Aslan erkeğine daima meydan okur, ama onu bir denemeye tabi tutmak en son düşüneceği yoldur. Önemli konularda onu düzene sokmak, Koç kadını için sorun değildir. Bu ona daima emir verebileceği anlamına gelmez.

Aslan erkeğini, sunduklarınızın tadına vardırmadan önce, baştan çıkarma yöntemlerinin tümüne ihtiyaç duyacaksınız. Koç kadını romantik ilişkileri sever. Aslan erkeği ve Koç kadını birbirlerini iş konusunda da belirgin şekilde tamamlarlar ve birlikte ilerleyebilirler. İşaretler bu ilişkinin çok mutlu olacağı yönündedir.

Aslanın içtenliği kadının hoşuna gider, neyle uğraştığını bilir ve tam anlamıyla ona güvenir. Aslan erkeği, Koç kadınını hiçbir koşulda kıskandırmamalıdır, bu öldürücü sonuçlara yol açabilir.

KOÇ KADININA GÖRE ASLAN ERKEĞİ

Bir Koç kadını olarak, Aslan erkeğiyle dünyanız tersine dönecek ve ölümüne aşık olacaksınız. Pratikte hiç bir erkek size, Aslan kadar uyumlu değildir. O romantik bir aşıktır, yüce gönüllüdür ve sizi elleri üstünde yedi kat göğe taşır.

Kimse size kadın olma duygusunu bu kadar yoğun yaşatamaz. Bu ilişkide iki güçlü, aktif ve gururlu kişilik karşı karşıya gelir. Dahası, Aslan erkeği rüyalarının kadınını hemen keşfeder ve bir daha onun peşini bırakmaz. Sonra da duraksamadan sevginizi büyük coşkulara sürükler. Ruh ve bedeninizi büyük bir mutluluk ve hazla keşfedebilmeniz için önünüzdeki tüm engelleri kaldırır.

Her şeyden önce Aslan, aranızdaki uyum konusunda devamlı şımartılmak ister. Bu eğilimi, ara sıra uyumu bozabilir. Özeleştiri yeteneğine sahip olmasına rağmen, başkalarının onu eleştirmesini çok zor hazmeder

koç erkeğiyle anlaşmam en fazla 3 dakikayı bulur.Ya ben onu boğarım ya da o beni.Bir ortama girdiğimde asla koç erkeğiyle kendiliğimden konuştuğumu hatırlamıyorum.Tabi koç erkeğide diyebilir ki ben de sana meraklı değilim eyvallah !

Hasta oluyorum adamlara ya sürekli ergen modundalar büyümüyollal!Dengesiz şeyler...:KK53:
Bir aslan olarak kimle anlaşmıyorum (kendimi baz alıyorum kimseyi bağlamaz):Terazi,oğlak,koç erkeği,yengeç kadını,boğa erkeği. En anlaşamadıklarım bunlar arkidaşlar...AAAAA nası unuttum kova tabiki bi de...zıt burçum zaten..
:KK23:

X