Farlutal adet söktürücü ilacı sık kullansam

C

cuteangel

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi cuteangel
bi zarararı varmı sık dediğim her ay yani doğum kontrol hapı yerine zamanına göre kullansam

• Konu Sahibi cuteangel
cevap vermediniz evliliğim yakın ve ben çok korkuyorum??

• Konu Sahibi cuteangel
ay onu bende düşünüyorum ve yapıyorumda son üç aydır ama bilmiyorum bende zararı olurmu diye bende doğum kontrol hapı kullanıyordum doktor karşı geldi yazmıcam diye çünkün kilo yapıyor diye birde bana dediki biraz kiloluyumda zayıfla bunlar geçiçek dedi

• Konu Sahibi cuteangel
arkadaslar farlutal kesınlıkle dogum kontrol hapı degıldır. korumaz. aksıne hamıole bıle kalabılırsınız. ayrıca gebeyken yanlıslıkla kullanıldıgında dusuklere sebeb olabılır... adet sokturucu olararak kullanır.... hamılelıkten korumaz...

• Konu Sahibi cuteangel
Farlutal Doğum kontrol Hapı değil ki arkadaşlar kaç haftadır bir yandan yorumları okuyorum bu ilaç hakkında bir yandan da ilacı araştırıyorum...

• Konu Sahibi cuteangel
bi zarararı varmı sık dediğim her ay yani doğum kontrol hapı yerine zamanına göre kullansam

cevap vermediniz evliliğim yakın ve ben çok korkuyorum??

canım hayır kesinlikle
nerden çıktı bu fikir
hem neyden korkuyosun
eşinle korunursunuz
farlutal adet söktürücü içinde bi nevi hormonlar var
doğum kontrol hapı dururken kim söyledi bunu sana
kadın doğumcuya git evleneceğini ve korunmak istediğini söyle muhakkak duruma göre yönlendirecektir seni
kendi kafandan sakın bişey kullanmayasakkelime

• Konu Sahibi cuteangel
SELAMIN ALEYKUM ARKADAŞLARIM SEVGıLı ARKADAŞALR SıZLERE ıKı ÖNERıM OLACAK BıRı SOĞAN SUYU KAYNATIP ON GÜN BOYUNCA SABAH AKSAM ıÇMEK DOKTORLARIN SENıN COCUGUN OLMAZ DıYENLER BıLE HAMıLE KALDI DOĞURDU ıKıNCıSı FARLUTUAL ADET SÖKTÜRÜCÜ ıLK ADET OLUYORSUNUZ VE KAMıLE KALIYORSUNUZ:) BANADA DUA EDıN 7AYDA DÜĞÜNÜM VAR BENıMDE ıMANLI BEBELERıM OLSUN ŞUNUDA SÖYLıYıM TANIDIKLARIM BU ıŞLEMLERı YAPTILAR VE HAMıLE KALDILAR SELAMETLE KALIN ALLAHIN SELAMI ÜZERıNıZE OLSUN...kaydirigubbakcemile3

• Konu Sahibi cuteangel

ben ıkı ılacıda kullandım sana tawısyem fatural sokturucu bı ılacccc sonucta dogum kontorl hapı daha ıy en azından ada cayı we cıwan percemı ıcmen olurrr ada cayı we cıwan percemını harmanla 100 gr al her aksam bı bardak ıccc bazısıı sogan kuruneee ııyı dıyor ama emın ol sogan kuru fılan ıyyııı dıllll bılgın olsnnn 3 ay dogum kotrol hapı kullann cayla bırlıkteee cok ıyı gelır bana dr soledı bu arada yasmın pıyasada bıtkı ozludur dogum ktorol hapı olrakak bılgın olsnnn:hulya:

• Konu Sahibi cuteangel
yaa Farlutal öyle kafaya estiği gibi kullanılır mı.. Regli düzene girsin diye ilaçlara sarılınılmaz herzaman. Sadece arada gecikmeler olursa o da 35 günü geçerse doktora gidersin sadece ay için verir ve regli olursun o kadar. Haa eğer bir sorun varda reglin gecikiyorsa zaten muayene olduğunda ortaya çıkar ve onun içinde bir ilaç verir bir süre kullanırsın düzene girer. Farlutal yalnız o anlık birkaç gün kullanlacak birşey. Hormonlarınızı altüst edersiniz bu bir, yumurtalıklarınız tembelleşir ilaçla regli gördüğünüz için ve hamile kalmanız bir yana zorlaşır bu iki sakın kendi başınıza böyle şeyler ytapmayın doktora danışın...

X