kızlaaar parlodelle agnucastonu birlikte kullanan varmı?

kendi kendine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2008
70
0
:eek: Kontrol amaclı doktora gittim ama gögüslerimdede agrı vardı.

k.k. saolsun gitmeden önce okumustum prolaktin yükselmesinden kaynaklı oldugunu:enbuyukkk:

:eek:klava: israr etmem üzerine doktorum testi yaptı ve prolaktin hormonumun yükseldigi anlasıldı.

Doktorum bana parlodelle agnocastonu birlikte verdi okudugum kadarıyla ikisi aynı ilac biri sadece dogal ekstrelerden yapılmıs, ikisini birlikte kullanan varmı benim gibi :uhm:

:eek: Kontrol amaclı doktora gittim ama gögüslerimdede agrı vardı.

k.k. saolsun gitmeden önce okumustum prolaktin yükselmesinden kaynaklı oldugunu:enbuyukkk:

:eek:klava: israr etmem üzerine doktorum testi yaptı ve prolaktin hormonumun yükseldigi anlasıldı.

Doktorum bana parlodelle agnocastonu birlikte verdi okudugum kadarıyla ikisi aynı ilac biri sadece dogal ekstrelerden yapılmıs, ikisini birlikte kullanan varmı benim gibi :uhm:

merhaba ben 3 senedir tedavi oluyorum ( bu 3 yıl içinde sıkılıp tedaviye ara verdiğimde oldu ) ilaç kullandığımda düşüyor bıraktığımda yükseliyor. neyse bana doktor dostinex verdi onu kullandım 4 aydır tahlil yaptırmadım bugün tekrar kan verdim ve 52 çıktı.doktor gebelik isteyenlere parlodel veriyor dostinex bebeğe zararlıymış . ama bana dr bu sefer ilaç vermedi ben ilk defa sizden duyuyorum aynı anda iki hap verildiğini umarım en kısa zamanda düzelir rahatsızlığın sevgi ile kala.s.a.s.

merhaba ben 3 senedir tedavi oluyorum ( bu 3 yıl içinde sıkılıp tedaviye ara verdiğimde oldu ) ilaç kullandığımda düşüyor bıraktığımda yükseliyor. neyse bana doktor dostinex verdi onu kullandım 4 aydır tahlil yaptırmadım bugün tekrar kan verdim ve 52 çıktı.doktor gebelik isteyenlere parlodel veriyor dostinex bebeğe zararlıymış . ama bana dr bu sefer ilaç vermedi ben ilk defa sizden duyuyorum aynı anda iki hap verildiğini umarım en kısa zamanda düzelir rahatsızlığın sevgi ile kala.s.a.s.

merhaba canım...
benim prolaktinimde 62 cıktı...
evet dostinexi biliyorum ama doktorum parlodel verdi oda tansiyonum düsürdü tekrar doktora gittim dedim degiştirir dostinex verir heralde ama bana devam etmemi söledi simdi hergün yarın kullanıyorum canım, anlamadıgım iki aynı olan ilacı bana niye verdigi cokmu yüksekki prolaktinim??
bide biz bu ilacları ömür boyu kullanacakmıyız:1shok: düzelmiyormu yani:uhm:
sende umarım en kısa zamanda saglıgına kavusursun:Saruboceq:

merhaba canım...
evet dostinexi biliyorum ama doktorum parlodel verdi oda tansiyonum düsürdü tekrar doktora gittim dedim degiştirir dostinex verir heralde ama bana devam etmemi söledi simdi hergün yarın kullanıyorum canım, anlamadıgım iki aynı olan ilacı bana niye verdigi cokmu yüksekki prolaktinim??

merhaba bence okadar yüksek değil benim bir ara 90 lardaydı ilaç ile düşüyor ama ilacı bırakınca yükseliyor ve çoğu doktor bu hormonun stresten çok etkilendiğini söylüyor yani rahat olacaksın kafana birşey takmayacaksın hormonda düzelecek ama rahat olmak hiçte kolay değil en azından kendi adıma söyleyeyim birisi bebek yok mu düşünmüyor musunuz daha diyince anında sinirleniyorum birde neye inanmam gerektiğini bilmiyorum doktorların dedikleri birbirini tutmuyor kimi prolaktin hormonun yüksekse hamile kalamazsın diyor kimi kalabilirsin diyor neye inanmalıyım bilmiyorum bildiğim tek şey ilaç kullanmaktan sıkıldım ve hayırlısıyla sağlıklı bebek sahibi olmak istediğim neyse hayırlısı herkez için kaydirigubbakcemile5

merhaba canım...

slm benimde prolaktinim yüksek bu yüzden bebiş olmuyor.dr.banada parlodel verdi ama yan etkisi çok olduğu için bıraktım.sende yan etkisi oldumu ?benim felaketti.mide bulantısı baş dönmesi çok kötüydü.

slm benimde prolaktinim yüksek bu yüzden bebiş olmuyor.dr.banada parlodel verdi ama yan etkisi çok olduğu için bıraktım.sende yan etkisi oldumu ?benim felaketti.mide bulantısı baş dönmesi çok kötüydü.

Evet bende parlodel yan etki yaptı tansiyonumu düsürdü hemde öle böle degil ruh gibi dolasıyodum, sonra doktorum yarım almamı söledi yani parlodel 2.5 mg yarım kullandım ve yatmadan önce alıyodumm..
ben parlodelle agnocastonu birlikte kullandım 2 ay da prolaktinim 62 den 8 düstü:nazar: cok sükürki sanırım agnucaston etkili bir ilac dogal olmasına ragmen..

merhaba bence okadar yüksek değil benim bir ara 90 lardaydı ilaç ile düşüyor ama ilacı bırakınca yükseliyor ve çoğu doktor bu hormonun stresten çok etkilendiğini söylüyor yani rahat olacaksın kafana birşey takmayacaksın hormonda düzelecek ama rahat olmak hiçte kolay değil en azından kendi adıma söyleyeyim birisi bebek yok mu düşünmüyor musunuz daha diyince anında sinirleniyorum birde neye inanmam gerektiğini bilmiyorum doktorların dedikleri birbirini tutmuyor kimi prolaktin hormonun yüksekse hamile kalamazsın diyor kimi kalabilirsin diyor neye inanmalıyım bilmiyorum bildiğim tek şey ilaç kullanmaktan sıkıldım ve hayırlısıyla sağlıklı bebek sahibi olmak istediğim neyse hayırlısı herkez için kaydirigubbakcemile5

merhabalar tatlım..
bende yüksek olmasının bebek olmasına engel oldugunu biliyorum cünkü dogal koruma yapıyomuş ama seninde dedidigin gibi en büyük düsman stres bunun yükselmesinde, benimkinin yükselmesinin stres kaynaklı oldugunu biliyorum ve kendimi relax tutmaya calıstım ve işede yaradı a.s prolaktinim düstü:nazar: allahıma cok sükürki...
canım insallah melegine en kısa zamanda kavusursun..

sadece agnustonu prolaktine iiii gelirmi birde agnuston haıt suyunun yerını tamemen tutarmı.

Doktorun sadece agnucastonu verdiyse onu kullanmalısınn, cok yüksek degil demekki senin prolaktinin, bence işe yarıyor dogal olmasına ragmen cünkü ben günde yarım parlodel ve bi adet agnucaston alıyordum ve 2 ayda prolaktinim normal seviyeye düstü, 1 ay sonra ölctürdüm biraz yükselmiş doktorum 2 ay daha aynı sekilde kullanmamı söledi bakalım ne olacak...

kızlar benim de yüksek çıkmıştı prolaktin, parlodel ve aldactone verdmişti dr. kullandım ve 0.5231 gibi bi sayıya düştü, dr um hemen kesmemi istedi cumartesi tekrar tahlil yaptırdım bu sefer ilkinden daha yüksek çıktı. Tekrar ilaca başlıyorum bugün . Yine parlodel ve aldactone verdi bulantılı günler başlıyoo yineekafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Ben sadece parlodel kullanıyorum hıc yan etkı yasamadım 4 ay oldu 2 ay sonra kontrol edıcek ve muhtemelen bırakıcaz ılacı. Bu arada ben bı hata yaptım sıze de danısıyım hamıle kalana kadar kullanıcaksınız sonra ne zaman ılacı bırakıcanızı soyledı mı doktorunuz. Suphelı bı ılıskıden sonra ornegın ılacı bırakmak mı lazım yoksa dusuk yapmamak ıcın devam etmek mı ?

X