6. haftada mide bulantilarim oldu, 7. hafta bitti, birsey kalmadi, normal mi?

Bende 6+1 günlük hamileyim. Dün biraz midem bulandı, sonra geçti. Hiç bulantı yaşamıyorum. Karın ağrısı ve gaz sancısı çekiyorum. Herkesin bünyesi farklı tabiki de. Gece karnım falan ağrıdığında hemen kalkıp bakıyorum allah korusun kan falan gelmesin diye. Allah hayırlısını nasip etsin inşallah. Sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin.

merhaba bende 6+5 günlük hamileyim.benim de bulantılarım ara ara oluyor.herkesin sabah olur benim akşama doğru oluyor.abartılacak kadar bulanmıyor ama.daha hiç çıkarmadım.ben de bir şey yiyemiyorum canım bir şey istemiyor.allah bebeklerimizi kucamıza sağlıklı bir şekilde almak nasip etsin.arada karnım ağrıyor.

hanimlar belki bu topige zamaninda yazmis ve merak eden olmustur diye yaziyorum. bugun 13+0 olduk ve bebegimi gordum. hersey yolundaydi.

benim gibi belirtileri azalan vs arkadaslara tavsiyem hic takmasinlar. kanama, lekelenme, sanci olmadigi surece bebek emin ellerde. benim gobegim de yok. benimle ayni olanlarin var. ic karnim genis demek ki. mide bulantim da vardi. bu yaziyi yazrken kesildi bir daha olmadi. gogusler bazen daha az hassas olabiliyor. yani dusunmeyi greektirecek bir durum yoksa belirtilere takilmamanizi tavsiye ediyorum.

hanimlar belki bu topige zamaninda yazmis ve merak eden olmustur diye yaziyorum. bugun 13+0 olduk ve bebegimi gordum. hersey yolundaydi.

benim gibi belirtileri azalan vs arkadaslara tavsiyem hic takmasinlar. kanama, lekelenme, sanci olmadigi surece bebek emin ellerde. benim gobegim de yok. benimle ayni olanlarin var. ic karnim genis demek ki. mide bulantim da vardi. bu yaziyi yazrken kesildi bir daha olmadi. gogusler bazen daha az hassas olabiliyor. yani dusunmeyi greektirecek bir durum yoksa belirtilere takilmamanizi tavsiye ediyorum.

kibelecim slm,senin hamile oldugunu yeni okudum ve cok sevindim.gözunaydin Allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin canim insallah hersey yolunda gidera.s.

5+4 de başladı eyvah ölüyorum dedim bana çok şiddetli geldi yaklaşık geçen şu bir ayda neredeyse bigün midem bulanıyor bir gür midem yanıyor bigünde hiç bir şikayetim olmadan geçiyor diyebilirim :)) her güne ayrı bi hal ilk zamanlar bende korktum eyvah bulantım bitti acaba bebeğime bişey mi oldu diye ama kontrolde sağlıklı olduğunu gördük şükür tıp tıp kalbini de dinledik demek ki çok takmamak gerekiyormuş. şuanda bulantım yok denecek kadar az tatlı yersem çıkartıyorum onun dışında zor geçmiyor ama zaman geçtikçe şiddeti de artıyor ..

bende 9.haftalık hamileyim.6.haftada başladı bulantılarım ve koku hassasiyetim.doktorum drprilam die bir ilaç verdi onu kullanıyorum.kusmam yok şükür.senin gbi birden kesilir bir kaç gün,ama tam anlamıyla normale dönemem halsizlik vs vardır.sonra bir kaç gün sonra geri başlıyor.doktor kontrolümde kesilmişti ve sordum doktora.normal dedi bazı gebelerde dalgalanma olur yani bir kaç gün bulantı olup bir kaç gün bulantı.yani keyfini çıkar yiyebildiğin günler o günler ye iç :) bak benm 2 tane düşüğüm oldu hiöte öyle kolay anlaşılmaz olmuyor düştüğünü anlamadan zaten kanaman ve ağrın başlıyor.aklınıza kötü şeyler getirmeyin.bulanmadığın günlerin değerini bil ben öyle yapıyorum.

X