Ankara'daki Kadın Doğum Uzmanları

etlık llokman hekımı kesınlıkle tavsıye etmıyorum 3 hafta once bana ıs geebe olabılırsın 24 saat yatacaksın sonra gerekırse yumurtalıgını laıp bıtecek dedı ve benı onemsemedı 4 gun teshısım gecıktı
sonra dırekt onumuze parayı koydu 1700 ytl odeyemezsenız baskabıyere dedı en kotusu amelıyat ondada kesın degıl dusukte yapıo olabılırsın dedı
sonra dr tanıdıklarımız vardı 5 haftalık amelıyat deıl ılaçlada tedavı olur sız gazı unıvertesıne gıdın dedıler orada 1 kere muayene oldum doç dr aydan bırı ye gıttık bayram tatılıydı asısıtanları 1 kere baktılar ve dırekt dıs gebelık dedıler amelıyata gerek yok hastanın ılk gebelıgı dıger yumurtalıgı calısmıyorsa omur boyu bebegı olmaz ılaçla dusurecegız dedıler sımdı ben aydan hocaya gıdıyorum bılıyorumkı para için yapmıyo gece22 .00 a kadar ozel hasta bakıyor hastanede bu kadın paraya doymus benden gelecek bı onemı yok hastaları kapılardan tasıyor ve çok ıyı davranıyor paranız olmasa bıle onemlı deıl sızın saglınız onemlı dıyen kısı bence gercek doktor o
ama elıf hanıma hakkımı helal etmıyorum 4 gun boyunca benı oyaladı ve ben tupte patlama olabılırdı olebılırdımde.......ABLACIM demekle doktorluk olmuyor ıyı dusunun derım devlette karıyerı olan paraya doymus bırısı olmalı senı 3 kurus ıçın masaya yatırıp kesmemelı
butun tedavı yontemını anlatmalı hasta karar vermelı kalkıpta amelıyatla ış bıter dememelı kendı kardesı veya kızı olsa yumurtalıgımı alır mı?
sımdı ılaçla erıtıyorlar ben çok memnunun
hem aydan hanıma soylersenız ben erkek dr ıstemıyorum dıe muayenede baska erkek sokmuyor doktor hanım ve 1 bayan oluyor

geçmiş olsun canımm
kafamı karıştırdın bende iyi bi doktor bulamadığım için lokman hekime gidiyorum gerçi hamile falan değilim ama-tatlicadiarzu-

etlık llokman hekımı kesınlıkle tavsıye etmıyorum 3 hafta once bana ıs geebe olabılırsın 24 saat yatacaksın sonra gerekırse yumurtalıgını laıp bıtecek dedı ve benı onemsemedı 4 gun teshısım gecıktı
sonra dırekt onumuze parayı koydu 1700 ytl odeyemezsenız baskabıyere dedı en kotusu amelıyat ondada kesın degıl dusukte yapıo olabılırsın dedı
sonra dr tanıdıklarımız vardı 5 haftalık amelıyat deıl ılaçlada tedavı olur sız gazı unıvertesıne gıdın dedıler orada 1 kere muayene oldum doç dr aydan bırı ye gıttık bayram tatılıydı asısıtanları 1 kere baktılar ve dırekt dıs gebelık dedıler amelıyata gerek yok hastanın ılk gebelıgı dıger yumurtalıgı calısmıyorsa omur boyu bebegı olmaz ılaçla dusurecegız dedıler sımdı ben aydan hocaya gıdıyorum bılıyorumkı para için yapmıyo gece22 .00 a kadar ozel hasta bakıyor hastanede bu kadın paraya doymus benden gelecek bı onemı yok hastaları kapılardan tasıyor ve çok ıyı davranıyor paranız olmasa bıle onemlı deıl sızın saglınız onemlı dıyen kısı bence gercek doktor o
ama elıf hanıma hakkımı helal etmıyorum 4 gun boyunca benı oyaladı ve ben tupte patlama olabılırdı olebılırdımde.......ABLACIM demekle doktorluk olmuyor ıyı dusunun derım devlette karıyerı olan paraya doymus bırısı olmalı senı 3 kurus ıçın masaya yatırıp kesmemelı
butun tedavı yontemını anlatmalı hasta karar vermelı kalkıpta amelıyatla ış bıter dememelı kendı kardesı veya kızı olsa yumurtalıgımı alır mı?
sımdı ılaçla erıtıyorlar ben çok memnunun
hem aydan hanıma soylersenız ben erkek dr ıstemıyorum dıe muayenede baska erkek sokmuyor doktor hanım ve 1 bayan oluyor

çok geçmiş olsun canım ya.İyi ki iyi bir insana denk gelmişsin sonunda.Verilmiş sadakan varmış.Ya yumurtalığını alsaymış diğeri.Valla çok doğru söylüyorsun.İyi ve vicdanlı bir doktor bulmak çok zor ve çok önemli.Allah iyilerle karşılaştırsın.

arkadaşlar ben ilk doğumumu zekai tahir burakta yaptım 9 ay boyunca orda çalışan Doç. Dr. İrfan Tarhan'a gittim özel muayenehanesine. öncesinde düşüğüm olduğu için beni çok sık çağırdı ama sadece ayda bir kez para ödedim yani öyle paracı bir adam değil eşi de kadın doğum uzmanı ve muayenehaneleri aynı hamileliğimde 7. ayımda gece sancılandım hemen hastaneye gidin ben de geliyorum dedi ve ben gitmeden varmıştı beni aacil kapısında karşıladı. doğumum da doğum sonramda çok rahat geçti. kesinlikle tavsiye ediyorum

arkadaşlar ufuk üniversitesi dr rıdvan ege eğitim ve araştırma hastanesi gitmyi düşünüyorum orası hakkında bilginiz varmı ankarayı çok iyi bilmiyorum çok tanıdığımda yok nasıl acaba lütfen bilenler yazsın

elif_06
canım lokman hekim nasıl bir hastane yenidoğan ünit. varmı? ztb tan başka donanımlı bir hastane kafam çok karışık yaa

kıslar özel hastane daha ılgılı dıe dusunup gıdıoruz bıden elıf hanım tesetturlu yaa ben çok guvendım ablacım canım dıo ama hakkımı helal etmıorum
şimdi çok memnunum yaaa benım aılemde dr bırı olmasaydı bızı uyarmasaydı benım yumurtalıgımı alacaktı
benı 24 saat musaıde altında tutup aa bayıldı vıtallerı dustu hayatı tehlıke var hadııı amelıyata
benım ondan bekledıgım butun tedavı yöntemlerını anlatmalı ilaçla tedavının kendılerınde olmadıgını soylemelı anlatmalıydı vede hemen parayı konusmamlıydı siz ödeyememeye bılırsınız fark var o zaman dogum evı falan gıdersınız dedı sankı ben ozamn parayı dusunecegım ...
neyse sımdıkı doktorum aydan bilir gazı unıverstesınde ilk gıttım kont benım hastalığım bayrama gelmıstı bayramdan sonra BEN RANDEVUSUZ GELDIM dedım doktor hanımda AAA OLURMU HİÇ ONEMLI DEIL NE YANI PARANOLMASA BAKMICAZ MI? OLURMU OYLE ŞEY HİÇ ONEMLI DEGIL BEN SENIN ICIN BAYRAMDA TELDE DEVAMLI HAKKINDA BILGI ALDIM BENIM IÇIN SAGLIGIN ÖNEMLI HİÇ PARAN OLMASADA BAKARIM DEDI" bu benı çok rahatlattı ve çok ıyı davranıyor devamlı anlatıyor sorularıma bebegım bıtanem canım dıyerek cevaplıyoryanı bana deger verıyor vede ustelık bayan tabıkı ayatı tehlıke varsa erkek dr da olur kı hastane kaldıgım 5 gun suresınce kadın hekımde erkek hekımde baktı neyse sız bılırsını destegınız ıçın saolun
aman ıyı secın doktorunuzu benıu allah korudu kendınıze ıyı bakın ve dıkatlı olun

elif_06
canım lokman hekim nasıl bir hastane yenidoğan ünit. varmı? ztb tan başka donanımlı bir hastane kafam çok karışık yaa

canım ben sincan lokman hekime gidiyorum.. yenidoğan ünitesi falan hepsi var. Güvenilir görünüyor kısmetse bende doğuma oraya gideceğim..

elif_06
bazı büyük hastanelerde bile yok yeni doğan özellerde çok büyük olmadıkça yok ama bildiğim kadarıyla lokman hekimde var orda doğum yapanlara memnunlar..ama ne kadar yeni doğan bakım ünütesi olsada doğum hastaneleri kadar herşeye müdaahale edemiyorlar..bir arkadaşın hastaneside doktoruda bayındırdaydı...doğumda doğumu gerçekleştirememişler son danda ambulanslaa ztb hastanesine göndermişleri....

eğer bebekle ilgili problem yoksaa özel olabilir...ama bebekler ilgili bir sorun olursa özeldekilerdee büyük doğum hastanelerine yönlendiriyorlarr..sevglerr..

elif_06 canım muayne doğum vs. ücretleride önemli tabiki sen hangi kuruma bağlısın tahlillerde muaynede yüzdesi nekadar acaba bunları düşünmek zorundayız yazarsan sevinirim hayatım şimdiden tşk

teknolog çok haklısın özelleri sdece ilgisinden dolayı istiyorum daha az insan daha az bekleme vs.ama ztb nekadar iyi bir hastane olduğunu biliyorum ama geçtiğimiz yaz olan bebk ölümlerinden dolayı çok üzüldük ve açıkçası çok çekiniyorum ztb tan orayı istemememin sebebi bu allah hakkımızda neresi hayırlıysa onu versin çok tşk ederim sana

tam o zamnda o günlerde doğum yaptım bendee..bebek küvezler dolu olduğundan yoğun bakımda benimle birlikte kaldığı için biz kurtardık ama bizle yatan çoğu erken doğan ve küveze alınan bebekler malesefki hayatlarını kaybetti..allah rahmet eylesin meleklere...çok zor bir durum allah ailelerine sabır versinn..

Son düzenleme:
canım ya evet siz artık bu durumda şanslıymışınız allah korumuş.ama herşey allahın elinde onlar okadar yaşayacakmış buda bir gerçek sadece sebep oldu olanlar ailelerine sabır diliyorum.

lokman hekımdekı sevgı hanım bu sene çag hastanesıne gecmıs ona ıyı dıyorlar ama ben elif terzioğluna iyi diye gitmiştim özel hastahane doktorlarına güvenemiyorum sebbeinide daha oncekı mesajlarımda anlatmıstım canım bır kere daha düşün canını emanet ediyorsun benım dogum olsa lokman hekımdekı ortam ıyı dogumhaneye hiç erkek sokmuyorlar sancını özel odanda çekıyorsun ama bunlar yeterlı degıl fatih unıverstesındede doktoruna belırttıgınde aynı ımkanı saglıyorlarmış gerçi gazı unıverstesınde arkadasıma aydan bilir istediğin ortamı saglarım demiş

Öncelikle yenidoğan ünitesi var mı ona dikkat et bence. En büyük problem o çünkü.Sadece belirli hastanelerin var.

canım çağ hastanesinde ki sevgi hanıma gittim bir keresinde çok beğendim yaklaşımını allah izin verirde bir kere daha hamiş olursam oraya gitcem.doğumuda belki orada yapcam.

kızlar sincan lokman hekim hastanesi dr.setenay arzu hanım gerçekten çok iyi...

X