Ankara'daki Kadın Doğum Uzmanları

merhaba benim doktorum cüneyt genç . tavsiye üzerine gittim 2 aylık hamileyim şimdilik memnunum.

merhabalar benimde doktorumdu serdar oğuz.zaten daha yeni doğum yaptım bebişim daha 48 günlük.serdar beyden çok memnun kaldım çok igili alakalı ve sabırlı bi doktor(benim bitmek tükenmek bilmeyen sorularıma hiç sıkılmadan dayandıda) yani gidersen çok memenun kalırsın

slm arkadaşlar, ben de bayındır hastanesine gidiyorum ama mesa hastanesine geçmek istiyorum. ama mesa da hangi dr.a gideceğimi bilmiyorum kimi önerebilirsiniz???birde bu ebru saraç kim ben adını ilk kez duyuyorum bir yere bağlımı??

Bende TDV 29 Mayıs hastanesine gidiyorum. Doktorum Nesrin Fener. Çok memnunum. Tek sıkıntım hastanede daha önce doğum yapan tanıdığımın olmayışı.

Doğumhanesini, odalarını gezdim çok güzel ve çok temiz. Yenidoğan ünitesi yoğun bakımda var. Sadece gece doğum yaparsam diye korkuyorum. Gerçi gece de ekip toplanıyorumuş. Doktorumda gelirim mutlaka dedi. Yoksa doktorumun beni bırakmayacağına eminim.

--------------------------------------------------------------------------------

Geçenlerde haftasonu kanamam oldu doktorumu cep telefonundan aradım ve doktorum çok ilgisiz davrandı. Bir hastaneye gidip doktora görünmen gerekyor gibi saçma cevaplar verdi. Birde normal doğuma benim doktorum girmeyebiliyormuş. nöbet sırası kimdeyse o doktor doğuma girermiş. bende hastanemi değiştirdim. Şimdi Lokman Hekim - Sincan hastanesine başladım. Gece acilde uzman doktoru var. Doğum ücretleri daha düşük. Doğumada kendi doktorun giriyor. Sadece tek olumsuz gördüğüm yanı hastane çok kalabalık. Ama doktorun ve hastane çalışanlarının ilgi ve alakası gayet güzel.

Son düzenleme:
SERDAR OĞUZ doğuma giriyormu. merak ettim.nekadar fark alıyor giriyorsa. benim arkadaşta kendine gidiyor ama doğum konusunda konuşmamışlar.

Bende TDV 29 Mayıs hastanesine gidiyorum. Doktorum Nesrin Fener. Çok memnunum. Tek sıkıntım hastanede daha önce doğum yapan tanıdığımın olmayışı.

Doğumhanesini, odalarını gezdim çok güzel ve çok temiz. Yenidoğan ünitesi yoğun bakımda var. Sadece gece doğum yaparsam diye korkuyorum. Gerçi gece de ekip toplanıyorumuş. Doktorumda gelirim mutlaka dedi. Yoksa doktorumun beni bırakmayacağına eminim.

canım bak avebru diye bi arkadaş o da o hastanede doğum yapmıştı çok memnundu özelinde ulaş istersen.

bende serdar oguza basladim.ozel muayenehanesine gidiorum.pko teshisi koydu bana.rahim filmi cekicez dedi.rahim filmini zekai tahirdemi akaydami yoksa muayenehanesinde mi cekio?

merhaba benim doktorum cüneyt genç . tavsiye üzerine gittim 2 aylık hamileyim şimdilik memnunum.

merhaba ben de cüneyit genç e gitmeyi düşünüyorum. normal doğum yaptırıyor değil mi?? özel muayene ücreti ne kadar alıyor acaba, ne kadar sıklıkla muayene gidiyorsun ve her seferinde ultrasona bakıyormu, bilgilendirebilirsen cok sevinirim teşekkürler :)

tabi ki doğuma giriyo serdar bey ve çok ilgileniyo.ben epidural sezeryanla yaptım vede çok memnun kaldım.2.5 milyar verdim çağ hastanesinde doğum yaptım hastaneye para vermedim mumamu. bukettçim ben hiç rahim filmi çektirmedim onun için bişey diyemiyorum ama serdar bey seni zaten yönlendirir

ben ZEKAİ TAHİRDE doğumunu yaptırıyormu acaba SERDAR OĞUZ merak ettim.benim doktorumda PROF. LÜTFÜ ÖNDEROĞLU kendisi doğumu hacettepede yaptırmıyor özel hastanede GÜVEN BAYINDIR YADA MESADA yaptırıyor.buda bizim için hepey masraflı. hem hastane parası veriyorsun 4 milyar hemde doktor kendine 3 milyar artı narkozcusu 700 milyon alıyor. nerdeyse 8 milyarı buluyor. birde arkadaşın bebeği sarılık olmuştu 7 gün kalmak zorunda kaldı 15 milyar para verdi.

ben fatih üniversitesine gidiyorum prof.dr.nilgün turhan 'a muane oluyorum doktorumdan çok memnunum ama geçen doğum fiyatlarını öğrenmek için hastanenin muhasebecisiyle görüştüm fiyatını öğrndim ama bana dediki eğer 17.00 'dan sonra doğumun başlarsa doktorum giremezmiş eğer sezeryan olursa kesin girermiş.ben normal doğum ve doktorumun girmesini istiyorum ama gece sancı olursa ne olacak doktorumla görüşcem bu konuyu , eğer oda aynısını söylerse bırakcam doktorumu mecburen.(siz ne diyosunuz arkadaşlar ben her ay düzenli gidiyorum doktoruma benim doğumuma giresi lazım değilmi)kafamçokkarıştı

hrs hastanesinde dogum yapaniniz oldu mu?

of yaa, biraz once guven'i aradim, acaip moralim bozuldu. zaten cmt hastaneye gittigimizde de cok uzulmustum. o hastaneyi yillar oncesinden gayet iyi biliyordum ama sanirim kalabalik yuzunden baya degismis. 35 haftalik hamileyim, karnim burnumda ve cmt gittigimizde kimse ilgilenmedi bizimle. oysa ben kadin-dogum bolumunu, yenidogan unitesini falan gezmeyi dusunuyordum. hadi onu biraktik sadece fiyat bilgisi alalim dedik, tlf ile arayin dediler.. biraz once tlf ile gorustum, tam 20 dk ilgili kisiye ulasmaya calistim ve verdikleri fiyat aklimi basimdan aldi: doktorum disardan gelecek, ama anestezi uzmanini hastane ayarlayacak, bu sekilde epiduralli normal dogum: 2490 ytl dediler. yuh diyorum!

bir de cag hastanesi var, o nasildir?
epidural olacagi icin anestezi uzmanlari da onem kazaniyor.

ozel muayenesınemı gıdıyorsunuz daha dogrusu serdar oguz hangı hastanede calısıyor, adını daha once cok duymustum hatta zekaı tahırde dıye bılıyodum ama son baktıgımda goremedım adını, serdar beye gıden arkadaslar dogumu nerede yapacaksınız, cok soru sordum bılıyorum ama sanırım bıraz evhamlıyım bı konuda..

X