Ankara'daki Kadın Doğum Uzmanları

pioner

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2008
122
1
Arkadaşlar, Ankara'da önerebileceğiniz kadın doğum uzmanlarını bizimle paylaşırsanız ben ve benim gibi güvenilir doktor arayan bayanlara çok yardımcı olmuş olursunuz. Gerek doğum takibi için gerekse diğer jinekolojik hastalıkların tedavisinde tecrübelerinizi paylaşmaktan çok memnun olurum. Şimdiden çok teşekkürler...

merhabalar ben bebek takibimi mükemmel beklemeden anatolia klinikte gördüm.prof.dr.bülent traş ve mesa hastanesi doğumu tavsiye ediyorum.

bende güven hastanesi aslı kaleli' yi öneririm.hem normal doğumda hemde sezaryanda çok iyi.ben sezaryan oldun 4saat sonra ayağa kalktım.

Serdar oğuz zekai tahirin doktoru özel yeri var..ilgili bilgili bir doktorr..internetten adresini gtelefonunu bulabilirsin..

Mujde Koyuncu. Su anki doktorum. Hem bilgisi hem normal doguma bakisi hem tecrubesi hem kurdugu yakinlik hem muayeneleri aceleye getirmeyip dilediginiz kadar uzatmasi hem fazla hasta almamasi hem 24 saat arayabilmeniz ile vs. vs. kesinlikle 1 numara. Daha once de (hem ilk dogumumda hem simdikinde) pek cok doktor dolastigim icin gonul rahatligiyla tavsiye ediyorum. Doktorla ilgili herhangi bir sorun olursa cevaplarim canim.

Mujde Koyuncu. Su anki doktorum. Hem bilgisi hem normal doguma bakisi hem tecrubesi hem kurdugu yakinlik hem muayeneleri aceleye getirmeyip dilediginiz kadar uzatmasi hem fazla hasta almamasi hem 24 saat arayabilmeniz ile vs. vs. kesinlikle 1 numara. Daha once de (hem ilk dogumumda hem simdikinde) pek cok doktor dolastigim icin gonul rahatligiyla tavsiye ediyorum. Doktorla ilgili herhangi bir sorun olursa cevaplarim canim.

canım doktorun nerde çalışıyor?

sadece ozel muayene yapiyor, hastanede calismiyor.
google'da da aratirsan bilgi bulabilirsin. yeri Hosdere'de.
bir de Ebru Sarac var onerebilecegim. yalniz Ebru hanimin ucreti oldukca yuksek.

Son düzenleyen: Moderatör:
sadece ozel muayene yapiyor, hastanede calismiyor.
bir de Ebru Sarac var onerebilecegim. yalniz Ebru hanimin ucreti oldukca yuksek.

Ebru Saraç'ı çok duydum.Birkaç arkadaşım ona gidiyor ve çok memnunlar. O ilk Bahsettiğin doktor Özel hastanelerle mi anlaşmalı?Doğum falan o şekilde mi oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
sadece ozel muayene yapiyor, hastanede calismiyor. tlf no: 440 76 75

bu ay bende ebru hanıma gidicem daha öncede muayene olmuştum çok iyi bir doktor bencede ben asıl ücretini merak ediyorum ne kadarmış şu an?

bu ay bende ebru hanıma gidicem daha öncede muayene olmuştum çok iyi bir doktor bencede ben asıl ücretini merak ediyorum ne kadarmış şu an?

Ebru hanimin ucreti su an: 180 ytl. ama yilbasinda artacaktir.
cunku benim doktorum da yilbasinda artiracak.
benim doktorum su an 100 ytl aliyor ama bilgisi/tecrubesi ust duzeyde. tokgozlu bir hanim oldugundan fazla ucret almiyor, oyle olunca da kotu doktor saniliyor. maalesef Turkiye'de iyilik/kotuluk fiyatla olculur olmus. biz de kendisine fiyatini artirmasini onerdik a.s

Ebru Saraç'ı çok duydum.Birkaç arkadaşım ona gidiyor ve çok memnunlar. O ilk Bahsettiğin doktor Özel hastanelerle mi anlaşmalı?Doğum falan o şekilde mi oluyor?

evet canim, butun ozel hastanelerle anlasmali, istedigin hastanede yaptiriyor. ozel hastanelerin dogum icin doktor haric fiyatlari oluyor (diger fiyatlarindan daha dusuk bir fiyat), ozel hastaneye onu oduyorsun, bir de doktoruna para oduyorsun. tahlillerini falan da yine disarda bir yere yaptiriyorsun tabii ki. benim ozel sigortam oldugu icin ozel muayene olabiliyorum. istedigim doktoru secebilirdim, Ebru hanimi da dusundum ama onun cok mesgul olacagini tahmin ettim. bu yuzden onun kadar iyi ama daha az hastasi olan birini aradim.

Ben diyanet vakfının 29 mayıs hastanesine gidiyorum öğretmen olduğum için kurumumla anlaşması var.fark olarak 55lira veriyoruz.birde yapılan tahlillerin %20sini vereceğiz(daha tahlil yapılmadı).doktorum müberra namlı çok tatlı bir bayan konuşması ile insanı rahatlatıyor.kısmet olursa çarşamba tekrar gideceğiz.hastane çok güzel tavsiye ederim bayanlar.

Ebru hanimin ucreti su an: 180 ytl. ama yilbasinda artacaktir.
cunku benim doktorum da yilbasinda artiracak.
benim doktorum su an 100 ytl aliyor ama bilgisi/tecrubesi ust duzeyde. tokgozlu bir hanim oldugundan fazla ucret almiyor, oyle olunca da kotu doktor saniliyor. maalesef Turkiye'de iyilik/kotuluk fiyatla olculur olmus. biz de kendisine fiyatini artirmasini onerdik a.s

ciddenmi yaaaa:)benimde yılbaşından sonraya denk geliyo valla yandık desene:)ama yeterki hamiş olıyım feda olsun milyonlar

Hastane doktoruna gidecekseniz, Etlik Lokman Hekim hastanesinden Elif hanimi tavsiye ederim. Hastanenin butun kuruluslarla (SSK, vs.) anlasmasi var.

serdar oğuz arkadaşımın doktoru çok memnun kaldığını söylemişti bende ona gitmeyi düşünüyorum

etlık llokman hekımı kesınlıkle tavsıye etmıyorum 3 hafta once bana ıs geebe olabılırsın 24 saat yatacaksın sonra gerekırse yumurtalıgını laıp bıtecek dedı ve benı onemsemedı 4 gun teshısım gecıktı
sonra dırekt onumuze parayı koydu 1700 ytl odeyemezsenız baskabıyere dedı en kotusu amelıyat ondada kesın degıl dusukte yapıo olabılırsın dedı
sonra dr tanıdıklarımız vardı 5 haftalık amelıyat deıl ılaçlada tedavı olur sız gazı unıvertesıne gıdın dedıler orada 1 kere muayene oldum doç dr aydan bırı ye gıttık bayram tatılıydı asısıtanları 1 kere baktılar ve dırekt dıs gebelık dedıler amelıyata gerek yok hastanın ılk gebelıgı dıger yumurtalıgı calısmıyorsa omur boyu bebegı olmaz ılaçla dusurecegız dedıler sımdı ben aydan hocaya gıdıyorum bılıyorumkı para için yapmıyo gece22 .00 a kadar ozel hasta bakıyor hastanede bu kadın paraya doymus benden gelecek bı onemı yok hastaları kapılardan tasıyor ve çok ıyı davranıyor paranız olmasa bıle onemlı deıl sızın saglınız onemlı dıyen kısı bence gercek doktor o
ama elıf hanıma hakkımı helal etmıyorum 4 gun boyunca benı oyaladı ve ben tupte patlama olabılırdı olebılırdımde.......ABLACIM demekle doktorluk olmuyor ıyı dusunun derım devlette karıyerı olan paraya doymus bırısı olmalı senı 3 kurus ıçın masaya yatırıp kesmemelı
butun tedavı yontemını anlatmalı hasta karar vermelı kalkıpta amelıyatla ış bıter dememelı kendı kardesı veya kızı olsa yumurtalıgımı alır mı?
sımdı ılaçla erıtıyorlar ben çok memnunun
hem aydan hanıma soylersenız ben erkek dr ıstemıyorum dıe muayenede baska erkek sokmuyor doktor hanım ve 1 bayan oluyor

X