Çocuk Hastalıkları bebeğimin poposu çok kötü pişik oldu. LÜTFEN ACİL YARDIM!

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

aslxix_tml

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2007
3
0
42
Öncelikle merhaba. Arkadaşlar moralim çok bozuk bayram telaşı derken bir anlık kızımın altını batırdığını farketmememiz bir felakete söz konusu oldu kızımın poposu çok feci pişik oldu zaten diş çıkarıyoruz birde pişik olunca tuzu biberi oldu canı çok yanıyo su ile yıkıyorum ıslak mendil sürmüyorum ve mümkün oldukça havalandırmaya çalışıyorum bepanten krem sürüyorum travazol krem sürdüm nivea pişik kremi kullanıyorum fakat çok az bir iyileşme oldu hala kızarık ve canı çok yanıyo o ağlıdakça ben kendimi suçluyorum benneyaptımki ve kahroluyorum ne olur daha etkili bir krem bilen varsa bana yardım etsin doktorumuzu aradım oda sebamed'in pişik tedavi edici özelliği olan kremi olduğunu söyledi onu bulmaya çalışıyoruz daha etkilisini bilen varsa yardımcı olsun neolur. Çok üzgünüm çoook

güzelim sen gerekeni zaten yapıyosun yıkadıktan sonra iyi kurulamaya dikkat et ıslak kapama yani geçmiş olsun

arkadaşım öncelikle geçmiş olsun.sana önereceğim bir ilaç var bende oğluma kullandım çok faydasını gördüm.prednol a merhem.çok işe arıyo.

Canım benimde bebeğim bikaç gün önce pişik olmuştu.. Sebamedin kremi gerçekten işe yarıyo ben onu kullandım iki günde geçti tavsiye ederim. yerimseniben

sebamedin kremi pişik önleyici diye biliyorum pişik olunca pek etkisi yok sanırımm...ama büyüklerdden kalma bir yöntem ve çok iyi geliyorr...mutlakadeneyin çok işe yarıyorr...benim yiğenimde olmuştu pişik boyun kısmında sanki bıcakla kesilmiş gibiydi..bunu yaşlı bir teyze önerdi..ve tek iyi gelen o oldu..suya bira z karbonat ekleyin ve karıştırın pamuk yardımıyla pişikli kısımları silinn..etkisini göreceksinizz..denerseniz sonucu bildirinn...ben iyi geleceğini biliyorum ama bebeğin bu dertten kurtulduğunu bilmek isterim sevgiler..

iyi geleceğine eminim... oğlumun boynu feci pişik olmuştu... HAMETAN kullandım rahatladı... şimdi her altını değiştirdiğimde onu kullanıyorum.. üstelik reçeteye yazdırıp alabilirsin.. sigorta karşılıyor yani....( sigortan yoksa da dert etme fiyatı 7 ytl.... ) geçmiş olsun..

diş çıkarırken pişik olurmuş altına bakmadım diye üzme kendini canım. geçen gün kızımın bezini bi açtım kan var şok oldum bi baktım poposundan resmen deriden minik minik kan sildikçe çıkıyor 9 ayda ilk kez pişikle karşılaştım bende hametan kullandım aynı günde iyileştirdi..

Canım DESİTİN kremi şiddetle öneririm. Ben doğduğundan beri oğlum onun mavisini kullanıyorum. Pişik yüzü görmedim.Moru pişik tedavisinde kullanılıyor. Karşı komşumun oğlu cırk yara olmuş bayram tatilinde sabah bana söyledi ağlayarak. Ben bizim kremi verdim sürdü. Az önce kapım çaldı teşekkür etti baya baskılamış ve bebişin ağlaması kesilmiş. Prefizer'ın pediatrik ürünü bu krem şiddetle tavsiye ederim. Geçmiş olsun. Sevgiler..

ben desitin diye bir krem kullanıyorum harika bişey anında geçiriyor. ben bi yakınıma amerikadan getirtmiştim ama internettende alınabiliyormuş ben aldım.herkese tavsiye ederim

Kremlerin faydasını görmediysen bezini değiştirmelisin arkadaşım bazen bezlerde pişik yapabiliyor....

bizde bu güne kadar pişik yüzü görmemiştik ama şimdi tanıştık pişikle ama bizimkinin ööle altını temizlememekle falan alakası yok çünkü altını çok sık değiştiriyorum ve sürekli yıkayarak temizliyorum sırf bu yüzden dışarıya çıkamıyoruz çünkü ıslak mendil falan kullanmak istemiyorum artık eminimki sorun bende hala emziriyorum ve bayramda kolayı biraz fazla kaçırdım eğer asitli şeyler tükettiysen kakası tenine değdiği gibi yakıyo bekletmeyle alakası yok

bizde bu güne kadar pişik yüzü görmemiştik ama şimdi tanıştık pişikle ama bizimkinin ööle altını temizlememekle falan alakası yok çünkü altını çok sık değiştiriyorum ve sürekli yıkayarak temizliyorum sırf bu yüzden dışarıya çıkamıyoruz çünkü ıslak mendil falan kullanmak istemiyorum artık eminimki sorun bende hala emziriyorum ve bayramda kolayı biraz fazla kaçırdım eğer asitli şeyler tükettiysen kakası tenine değdiği gibi yakıyo bekletmeyle alakası yok
merhaba ben de size bi tavsiyede bulunayım MARGARİN evet gerçekten en iyi gelen kırem yerine hani şu kahvaltılık kullandığımız margarinler den popsunu yıkadıktan sonra sürün dışkıyı teni tutmuyor ve vücut çok çabuk kendini yeniliyor kırem yerine margarin kullanın yumuşak margarini kırem gibi sürün o gün içinde rengi düzeliyor kızarıklık geçiyor aklınızda olsun

canım eczanelerin kendi yaptığı bir karışım var .pişik kremi diye geçiyor.eczane kendisi karışımı hazırlıyor.süper iyi geldi bebeğime.hametan bepanten hiç etki göstermedi.onu bir sürdüm geçti.bende şok oldum.tavsiye ederimmm.

bende travocort , trosyd kullandım ama fayda etmedi , bepanteni sürdüğüm gün farketti,iki gün sonra da hiç bişey kalmadı..demek her bebekte farkediyor..kimine iyi gelen kimine gelmeyebiliyor..bence deneyerek belli olur..

bence de bebegin cildine gore degisiyor.
bizim icin mukemmel sonuc verenler,
pisik olduguna: DERMO TROSYD
pisigi onlemek icin: BUBCHEN ve Hematen: Bubchen tamamen bitkisel, dogal bir krem oldugundan ben gonul rahatligiyla kullaniyorum, hatta papatya icerdiginden poposunun icine de hafifce suruyorum kabiz olmasin diye, bugune kadar hic kabizlik yasamadik (masallah).

slm oksitin diye bi krem var sulandırılmıs pudra aslında en iyi o geldi kızıma bi dene istersen hemen kurutuyo pişiği.

Öncelikle merhaba. Arkadaşlar moralim çok bozuk bayram telaşı derken bir anlık kızımın altını batırdığını farketmememiz bir felakete söz konusu oldu kızımın poposu çok feci pişik oldu zaten diş çıkarıyoruz birde pişik olunca tuzu biberi oldu canı çok yanıyo su ile yıkıyorum ıslak mendil sürmüyorum ve mümkün oldukça havalandırmaya çalışıyorum bepanten krem sürüyorum travazol krem sürdüm nivea pişik kremi kullanıyorum fakat çok az bir iyileşme oldu hala kızarık ve canı çok yanıyo o ağlıdakça ben kendimi suçluyorum benneyaptımki ve kahroluyorum ne olur daha etkili bir krem bilen varsa bana yardım etsin doktorumuzu aradım oda sebamed'in pişik tedavi edici özelliği olan kremi olduğunu söyledi onu bulmaya çalışıyoruz daha etkilisini bilen varsa yardımcı olsun neolur. Çok üzgünüm çoook

oksitin krem bire bir dene bence ben çok faydasını gördüm göz gibi pişik olmustu kızım farketmemiştik anında pişik olan yeri kurutuyor süper bence ben baska bişe kullanmıyorum. anında etki.

X