Gelinlik Modelleri Bursa'da Gelinlik Fiyatları ve Yerleri

kızlar bende bursalı olaraktan gelinlik ve diğer düğün alışverişi için memleketimde olucam tavsiyelerinizi bekliyorum buarada çok özledim bursamııııı senağlama

kızlar bende bursalı olaraktan gelinlik ve diğer düğün alışverişi için memleketimde olucam tavsiyelerinizi bekliyorum buarada çok özledim bursamııııı senağlama

sen gel hele,biz sana yardımcı oluruz şekerr...:lepi:

hemşolar benimde zaman yaklaştı artık gelinlik fikirlerinizi bekliyorum bende

arkadaşlar bursada kır çiçeği ve emelya da var.güzel diktiklerini biliyorum.buralara bakabilirsiniz

ben sudem de diktirdim gelinliğimi kapalıçarşıda. fiyatıda çok uygundu. kırçiçeği inci hayal nüans bunlar nam salmış gelinlikçiler ama çok pahalı. benim gelinliğim kırçiçeğinin vitrininde var şu an ben çok çok daha ucuza yaptırdım aynı gelinliği. biraz dolanıp fikir ve fiyat almakta fayda var.
gelinliğimi albümlerimiz konu başlığına ekledim bakabilirsiniz çok içime sinmişti.
umarım faydalı olur.

bence altıparmakta ahu alnıpak moda evi burç sinamasının karşısında bütün çarşıyı gezdim son kararım orası oldu hem ilgi alaka çok güzel hem tüm gelinlikler çok güzel tavsiye ederim fiyatlarıda gayet iyi

bende bi gelinlik resmi koymuştum başka yerler 1250 dedi sudeme sordum 750 dedi kumaşta aynı üstelik kına içinde kıyefet alıcam ve ondada baya indirim yapıo ben gayet memnunum bitince resimleri eklerim

bende çok gezdim benim düğünüm 5 haziranda diktirmek için erken hareket etmemizi söylemişlerdi gecen cumartesi sonunda karar verdim bende ilk arkadaşımızın yazdığı gibi taç gelinlikte yaptırıyorum kına kıyafetimide onlara yaptırıyorum hem fiyatları çok güzel hem modelleri fransız danteli bir gelinlik modeli beğendim sırf küpür ve taş çok ağır ve güzel bir model ama fiyata çok yardımcı oldular sizinde bir bakmanızı tavsiye ederim orda sadece gelinlik değil kına kıyafetleri gecelikler iç çamaşırları kemer takımları damatlıklar hepsi var evlenicek arkadarşlara mutluluklar diliyorum

benim düğünümde 25 nisanda ama henüz gelinlik bakmaya bile başlamadık.. genelde 2 ay içinde teslim ediyorlar deniyor ama geç mi kaldık acaba.. istediğim bir modelde yok.. nasıl karar vericem bilmiyorum.. kına kıyafeti konusunuda daha netleştiremedim.. kabarık bir elbise mi alcam yoksa sade mi olsa? siz nasıl yaptırıyorsunuz kızlar ?

slm kızlar ben geçen perşembe aldım gelinliğimi akaydan opuyorumnanaktan erken sipariş indirimden yararlanarak 3300 lira olan gelinliği 2000 liraya aldım..İçime sinen bir gelinlik aldığım için çok mutluyum..Sanırım indirim ocak sonuna kadardı.Ama siz yine bir görüşün akayla indirim yakalayabilirseniz kaçırmayın kaydirigubbakcemile3

slm kızlar ben geçen perşembe aldım gelinliğimi akaydan opuyorumnanaktan erken sipariş indirimden yararlanarak 3300 lira olan gelinliği 2000 liraya aldım..İçime sinen bir gelinlik aldığım için çok mutluyum..Sanırım indirim ocak sonuna kadardı.Ama siz yine bir görüşün akayla indirim yakalayabilirseniz kaçırmayın kaydirigubbakcemile3

slm dügünün ne zaman acaba ? erken sipariş ne kadar bi süreyi kapsıyor acaba ?

selam kızlar nesla bnmde düğünüm 18 nisanda aynı şekilde bende gelinliğe bakamadım doğru 2 ay önceden sipariş veriin diyor.Herşey tamam ama gelinlik hakkında henüz bi fikir edinemedim bu akşam aysira gelinliğe bakmayı düşünüyorum bence sende daha fazla zaman ilerlemeden bi düşün derim gelinlik fiyatlarıda çok abartılı değil........

:) evet yoksa yetişmeyecek gelinlikler.. zaten yeterince stres oluyor mobilyaydı halıydı derken :) birde gelinlik yetişmedi diye strese girmeyelim..

düğünüm temmuzda canım...bildiğim kadarıyla indirim ocak sonuna kadardı..hepinize kolay gelsin..umarım hayalinizdeki gelinliğe sahip olursunuz:1hug:

Slm kızlar, altıparmak'da Nüans Modayı tavsiye ederim. ıstanbul merkezli bir yer biliyorsunuzdur.
Ben muhtemelen oraya diktireceğim, bikaç model arasında kaldım eğer seçebilirsem birisini :)
Fiyatlarda normal seviyede henüz yeni sezon rakamlarına geçilmemiş şmdiden giderseniz yardımcı olurlar mutlaka..

benimde düğünüm 06.06.10 ama gelinliğimi bulamadım hala:KK43: çok kararsızım bursadan bakacağız ama nerelere bakabilirim bilmiyorum
:S

X