Gelinlik Modelleri Bursa'da Gelinlik Fiyatları ve Yerleri

1234tamam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2008
38
0
37
BURSA DA GELİNLİK FİYATLARI VE YERLERİ HAKKINDA BİLGİ İSTİYORUM YARDIMCI OLAURSANIZ COK SEVİNİRİM:enbuyukkk:

Hemşom ben kapalı çarşıda ki gelinlikçilere baktım. 2 tanesi arasında karar verip modeli beğenip diktiricem. Bu gelinlikçilerden biri Taç Gelinlik (hem burada her türlü nişan, kına, düğün alışverişi için ne lazımsa bulabilirsiniz), ikincisi de Mutlu gelinlik. Bence bütün kapalı çarşıyı gez ve gör, zor bir tercih olacak Allah kolaylık versin.

Fiyatlara gelince de bu senin zevkine, gelinliğinde kullanılacak malzeme ve işçiliğe kalmış. Ben çok sade bir gelinlik istedim, model beğendim ortalama bir fiyat istedim bana sunulan rakam 850 gibi çok uygun bir meblaydı. Gidip görmeni, her gelinlikçinin kataloglarını ayrı ayrı incelemeni, diktikleri gelinlikleri görmeni ve kafana yatan modeli de alıp ya da diktirip düğününde prensesler gibi olmanı öneriyorum.

Bu arada her ikisininde kartları bende var. Bilgin olsun

Sevgiler...

teşekkür ederim cnm söylediğin adreslere ugrucam inş istedıgım modeli dıkebılen bır yer bulabılırım tabıkı fıyatıda benım için onemli senın de dedıgın gıbı prensesler gıbı olmak istıyorum sen hangı modeli begendın bı foto yollayabılırmısın ben ınternetten yaklasık 1 yıldır arastırıyorum işte bu dedıgım olmadı bu yılın modası hakkında bılgım yok 850 ytl demıssın gelın aksesuarları fıyata dahil mı?hepimizin Allah yardımcısı olsun....

Canım ben dışardan bir resim götürdüm askılı bir modeldi internette modeli bulabilirsem seninle seve seve paylaşırım. Askılıya birazcık karşı benim aşkım o yüzden üzerine gipürden kapri kol bir cepken ayarlanacak, çiçek, duvak ve eldiven de fiyata dahildi.

Dediğim gibi işçilik ve kullanılmasını isteyeceğin malzeme çok önemli ben şuan istediğim gibi yoğunlaşamıyorum. Düğünüm Nisan sonu olmasına rağmen kayınpederimin baypas geçirmesi nişanımın ertelenmesine neden oldu. Aralık sonu nişanım yapılacak sonra ben bir kez daha şu gelinlik olayına bir yoğunlaşayım belki kafamda yeni modeller oluşur ve seninle fikir alışverişinde bulunuruz.

Bu arada senin düğünün ne zaman kısmetse?

gecmiş olsun en kısa zamanda saglıgına kavusurda sızde muradınıza erersınız inş bizim dugun tarihimiz 31 mayıs ama daha gelınlıge ve mobılyalara karar veremedık bugun mobılya bakmaya gıdıcez uyku tutmadı benı :KK70: allah hemızın yardımcısı olsun zor ve streslı işler bakalım mobılyaların fıyatları ve kalıtesı nasıl inegol e gıdıcez sen bakmadıysa gelınce mobılyalar hakkında fıkır verebılırım tabı ıstersen

Teşekkürler hemşom, şuan tek isteğim o zaten. İnşallah biran önce sağlığına kavuşur.

Stres sakın yapma ben dün hastaneye gittim bu yüzden bütün vücudumda sivilce çıktı. Kafanı takmamaya çalış yoksa benim gibi kremlerin, hapların içinde boğulabilirsin :)

Bizde mobilya daha hiç bakamadık buradan paylaşırsan fiyat, model vs. çok sevinirim.

Bu arada yavs sadece ikimiz mi varız Bursa da düğün telaşında olan?

dün inegöle gittik cok guzel mobılyalar var hem bursaya gore fıyatlar dusuk tum evin mobılyaları 8 bın ytl tutuyor burda 11 bın ytl demıslerdı daha uygun yerlerde var ıstedıgın renklerı kullanıyor model degısıklıgı de yapıyorlar hepsı ımalatcı fırma gıdıp gormenı tavsıye ederım ınegol mobılyacılar carsısı
bursalalılar nerdesınız....kımse dugun hazırlıgı yapmıyor mu bırbırımıze yardımcı olmayı istemez mısınız???

dün inegöle gittik cok guzel mobılyalar var hem bursaya gore fıyatlar dusuk tum evin mobılyaları 8 bın ytl tutuyor burda 11 bın ytl demıslerdı daha uygun yerlerde var ıstedıgın renklerı kullanıyor model degısıklıgı de yapıyorlar hepsı ımalatcı fırma gıdıp gormenı tavsıye ederım ınegol mobılyacılar carsısı
bursalalılar nerdesınız....kımse dugun hazırlıgı yapmıyor mu bırbırımıze yardımcı olmayı istemez mısınız???

Hemşom ayın 27'sinde nişanım var. Şu telaş bir bitsin sonra gelinlik ve mobilya bakmaya bende başlarım. Bu arada verdiğin bilgiler için tekrar teşekkürler...

Selam kızlar.Bende Bursa'danım.Sizin gibi gelinlik telaşına düştüm.Bursa'da nerede diktirilebilir gelinlik.Daha hiç bi yer gezmedim.Fiyatlar nasıl.Bildiklerimizi paylaşalım olur mu.Bu arada düğünleriniz nerede olacak.Benim düğünüm inş ağustosta olacak ama yeri daha tutamadık.Geç mi kaldık acaba.

hoşgeldin cnm gelınlıkcılerı daha gezmeye baslamadım ama baslayınca fıyatlar hakkında bılgı verebılır
şimdiden hayırlı olsun YILDIRIM DUGUN SARAYINI tuttuk ınternet sıtesıde var ıstersen bakabılırsın dugun sezonun acılmadan salonu tutmaya bak fıyatlar daha uygun oluyor gelınlıktetede aynı dıye duymustum

arkadaşlar merhaba
benim de düğünüm haziranda olacak...bugünlerde de gelinlik olayına karar vermek üzereyim
birkaç yere baktım ama tam olarak içime sinen tek yer akay,orada beğendiğim modeller var ama fiyat konusuda acaba çok mu abartı diye düşünüyorum; 3500 ytl kadarrr da.....
bilginiz varsa,paylaşırsanız sevinirim...

bende Bursadaki gelinlik telaşına düşenlerdenim :KK70: bu ara sadece modellere bakıyorum henüz erken ama şimdiden kafamda bişeylerin oturması lazım
Altıparmakta bir çok moda evi var onlara bakmayı planlıyorum ama fiyatlar nasıldır onu bilmiyorum

ben gelinliğimi diktirmeye başladım 850 ytl anlastık ulucamınin meydanındaki havuzun orda bırsuru moda var gözlükçülerin ustu tavsıye edrım bende tavsıye uzerıne gıttım inş güzel olucak AKAY cok guzel dıkıyor ama bence orda begndıgın bır modeli moda evlerınden bırınde dıktırısen sana daha uygun bır fıyat verebılırler 3,500 hepınızıe kolay gelsin:)

ben kapalıçarşıda esgin moda evine diktirmiştim.çok memnun kaldım.3 sene önce 750 tl idi.

Bu gelinlik olayı ve düğün salonu benimde en büyük derdim. Daha ne düğün salonunu tuttuk ne de kafamda gelinlik modeli netleşdi. Çünkü kayınpederim baypas olduğu için tarih bile netleşmedi. Temmuz da yapıcaz diye konuşuyoruz nişanlımla ama bu belirsizlik çok canımı sıkıyor.

Neyse sizin kafanızda oluşan modeller varsa paylaşabilir misiniz kızlar?

ben gelinliğimi diktirmeye başladım 850 ytl anlastık ulucamınin meydanındaki havuzun orda bırsuru moda var gözlükçülerin ustu tavsıye edrım bende tavsıye uzerıne gıttım inş güzel olucak AKAY cok guzel dıkıyor ama bence orda begndıgın bır modeli moda evlerınden bırınde dıktırısen sana daha uygun bır fıyat verebılırler 3,500 hepınızıe kolay gelsin:)

işte ben o modaevlerine bir güvenebilsseeemmmmm....istediğim gibi olmazsa çok büyük sıkıntı olacak benim için...bir de baktığım yerlerdeki kumaş kalitesi de çok çok düşüktü,bir türlü içime sinmedii...
3500 de gerçekten yüksek ama bu ara bi indirim olayı söz konusuymuş Akayda...
ben salı günü için randevu aldım kızlar..kayınvalidem ve annemle bakıp,kararımızı vericez artkk.
çünkü bu hafta da halledemezsem okul açıldıktan sonra çok zor olacak benm için...

bir de mobilya için arstile baktık,çok hoş ve modern modeller var tavsiye ederimmm...

Bu gelinlik olayı ve düğün salonu benimde en büyük derdim. Daha ne düğün salonunu tuttuk ne de kafamda gelinlik modeli netleşdi. Çünkü kayınpederim baypas olduğu için tarih bile netleşmedi. Temmuz da yapıcaz diye konuşuyoruz nişanlımla ama bu belirsizlik çok canımı sıkıyor.

Neyse sizin kafanızda oluşan modeller varsa paylaşabilir misiniz kızlar?

hayatım siznin en kısa zamanda düğün mekanını belirlemenizi şiddetle taviye ederim...gerçekten bu sene her yer çok yoğun. ramazanın ağustos ayına gelmesi organizasyonların haziran ve temmuza yığılmasına neden olmuş,o yüzden haftasonu tarihlerin birçoğu dolu..arkadaşım 2 haftadır dolaşıyor ordan biliyorum...
biz ekim sonunda bu olayı bitirmiştik,o zaman bile istediğim tarih olamadı...
iyi şanslar diliyorum bu konuda,ondan sonrası zaten çok büyük problem olmaz...herşeyi akışına bırak... gelinliğine de karar verdikten sonra gerisi en çok 1 haftalık iş...

kızlarr sesininz çıkmıyor hiççç....
ne durumda gelinlik olaylarııı? biz bugün nikah işlemlerimizi hallettik sonundaa...
saat 1'de de Akay'da randevum var... bakalım son kararımızı vericez artık gelinlik içinn de...umarım herkes beğenir de sorun olmaz..
ondan sonra bir mobilya derdimiz kalıyo artıkk...
şaka maka birçok şeyi halletmişiz yaaa...:)
çok mutluyum ve çok da heyecanlıyımmm

X