Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç Erkeği İle Evli Olan Bayanlar

E

ebruli20

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ebruli20
Arkadaşlar koç erkeği ile evlenen bayanlar varmı aramızda bence dünyanın en zor erkekleri babamda koçtu ve şimdi eşimde koç evde hep bir gerilim havası yaratmaya çalışıyor tartışmaya bayılıyor ve çok ufak şeylerden tartışma çıkarıyor sevgisini gösteremiyor off off koç erkeklerinin hepsi böylemi yoksa benim çilemmi bu benneyaptımki bekarkende çektim evlenincede çekiorum benim gibi düşünenler varmı :teselli:

• Konu Sahibi ebruli20
benim nişanlım da koç burcu ama hiç böyle değil, bence senin bahtsızlığın bu. biraz inatçılık ve çokbilmişlik dışında rahatsız edici yönü yok diyebilirim.

• Konu Sahibi ebruli20
sevgilim koç ama pek öle diildir
tartışma yanlısı hiç diildir, herşeyi açıkça konşmayı sever; hatta bazen sinir eder beni bu huyu
sevgisini de gayet gösterir, çiçek miçek pek atlamaz mesela
zaten böle şeylerin burçlarla bağlantılı olduuna pek inanmam

• Konu Sahibi ebruli20
evlenincede inşallah değişmez arkdaşım çünkü nişanlıykende bende sadece inadından ve herşeyi bilen tavırlarından rahatsız oluyordum ama aynı evi paylaşmaya başlayınca bu yönleride ortaya çıktı aynı babam gibi olmaya başladı ne yapacağımı bilmiorum birde ben tartışmadan nefret eden bir insanım becerememde pek allah yardımcım olsun :KK43:

• Konu Sahibi ebruli20
sevgilim koç ama pek öle diildir
tartışma yanlısı hiç diildir, herşeyi açıkça konşmayı sever; hatta bazen sinir eder beni bu huyu
sevgisini de gayet gösterir, çiçek miçek pek atlamaz mesela
zaten böle şeylerin burçlarla bağlantılı olduuna pek inanmam

ya keşke eşimde gösterse sevgisini hiç gösteremez hani bazen istiyor insan dile getirmesini ama yok:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi ebruli20
Arkadaşlar koç erkeği ile evlenen bayanlar varmı aramızda bence dünyanın en zor erkekleri babamda koçtu ve şimdi eşimde koç evde hep bir gerilim havası yaratmaya çalışıyor tartışmaya bayılıyor ve çok ufak şeylerden tartışma çıkarıyor sevgisini gösteremiyor off off koç erkeklerinin hepsi böylemi yoksa benim çilemmi bu benneyaptımki bekarkende çektim evlenincede çekiorum benim gibi düşünenler varmı :teselli:

benimkide koc cektigimi bir allah bilir birde ben.allahtan ben yengec burcuyum.22 senedir devam ediyo bakalim.itise kakisa bu günlere geldik.allah yardimcimiz olsun.

• Konu Sahibi ebruli20
ben koç burcuyum sevgili adayımda koç ne çıkar bu ikiliden bilmem artık

• Konu Sahibi ebruli20
@tuse
@pashmina

ben de yengeç burcuyum, acaba bu koçların yengeçlere özel bir ilgisi mi var ki :1rolleyes:

@ebruli20 yaklaşık 15 aydır tanışıyorum nişanlımla, her gün yeni bir yönünü öğreniyorum yalnız tabi evlenince her yönünü tanımış oluyoruz.. ben rahat olduğum sürece çok sorun çıkmaz sanırım, çünkü o rahat ama ben cıngar çıkarıyorum laelaelaelaelae :eek:

bilmem kiii

Son düzenleme:
burç uyumları önemli değil tabiki.
ama en azından herkes bakıyordur uyum tablolarına meraktan da olsa

koçlar çok sinirli agrasif cenesi durmayan insanlardır tam bir ateş parçasıdır koç burçları

Valla benimkide koç ama sevgisini falan gayet ii gösterir çok ilgili ve bağlıdır tek kötü olan yönü kafasına koyduğunu yapar tabi buda zaman zaman beni çıldırtır

ben koç esim akrep
bende evde zaman zaman gerilim,tartısma çıkartmaya bayılırım
çok sinirliyim ve agresif.esim nasıl katlanıyor bana bilmiimm valla.
5 yıl flöert ettik bu yönümü hiç ona göstermedim.beni gayet sesiz sakin biri olarak tanımıs.
hiç tartısmaya girmezdim onunla ozamanlar.bunu özellikle gizlemedim aslında.
ama evlendikten sonra foyalar meydana çıktı.bunu yazmamın sebebi bazı koçlar erkek yada kadın.bazı yönlerini saklayabilirler.nisanlım koç hiç böyle değil demeyin kıslar.koçlar heran bi süpriz yapabilir.esimde akrep o benden beter benmerkezli bi adam.oda inat bende inat allah yardımcımız olsun vallahi
flört ederken ne güzeldi hersey

Son düzenleme:
koçlar çok sinirli agrasif cenesi durmayan insanlardır tam bir ateş parçasıdır koç burçları

bak sen çenesi düsük mü diyosun bana sen simdiii:eek:klava:
yok kıs ben kocisle tartısırken çenem düser:1hug:.onun dısında çok sohbet etmeyi sevmem ben.
muhabbetim çok iyi değildir.a.s.

ben koç esim akrep
5 yıl flöert ettik bu yönümü hiç ona göstermedim.beni gayet sesiz sakin biri olarak tanımıs.
ama evlendikten sonra foyalar meydana çıktı.bunu yazmamın sebebi bazı koçlar erkek yada kadın.bazı yönlerini saklayabilirler.nisanlım koç hiç böyle değil demeyin kıslar.koçlar heran bi süpriz yapabilir.esimde akrep o benden beter benmerkezli bi adam.oda inat bende inat allah yardımcımız olsun vallahi

Ben de akrep eşim koç burcu. Katılıyorum. Allah yardımcımız olsun.:tomato:

ben koç esim akrep

çok güzel anlatmışsın canım 2 nizde özelliklerine tasıyosunuz burçlarınız...kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

benim burcum yengeç , yükselenim akrep..
erkek arkadaşımın burcu koç , yükseleni koç :)))
siz hesabedin gerisini :))) ne kadar şenlikli geçiyor günlerimiz :))))

yaa arkadaşlar Allah aşkına hiç mi ii örnek yok :KK43:( ben akrep burcuyum ve tutku manyağı bir kzıım tabii birascıkta duygusalım ama özellikle melekberke ve sütlü gayfeye sormak istiorum hiç mi paylaştığınız süper ötesi anılarınız yok,, tamm haklı oldunuza inanıorum çünkü siz hayatı paylaşıosunuz ama lütfen eğlenceli olduğu anlarınız yok mu mesela ben akrebim ve savaşçıyım koç unda benden geri kalır yanı yok ama fedakarlık yapmaya hazırım çünkü çok tutkulu bi burç koç burcu yorum yapın lütfen( diğer hiç bi burç beni tatmin edemez) :)hihoyyyt

benim burcum balık
sevgilimin ki koç
ooff ooff kzlar ama çok zor.. 2 senedir beraberiz o çok mantıklı bende duygusalım çok ve kafamda herseyi büyütürüm .. sevgilim suan askerde :KK43::KK43:

X