Araba hediyesi...

marmelatt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
29
0
kızlar yardım edin farklı gösterişli ama kibar bir araba hediyesi alacam ama ne almalıyım ne mutlu eder sahini acaba..yorumlarınızı beklioum:nazar:

canım doğru anladıysam araba için hediye alacaksın.bugun beynimde hafif bi sulanma var yanlış anlama olasılığım var yanii:roflol:

aynaya asılan kibar bir nazar boncuğu olabilir belki çok güzel olur hem hayırlı olsun için çok şirin ve anlamlı bi hediyea.s
:nazar:

birine araba alıyosun sandım )))))
kime aldığına bağlı canım.
araba aksesuarları satan yerlere git.orda ne ararsan var.görüp beğenip alırsın.
bide nazar duası ayetel kürsü falan al bence

bende araba alıyorsun sandım vay be dedim .. :) hediye alacagın kişiye göre degişire tabi..ben nişanlımın arabasına zar seklınde dört tarafında kuran yazılı olan cama asabilecegi bir aksesuar almıştım...

canım kime alacağına bağlı.ama nazar duası yazılı bişey alabilirsin,nazar boncuğu,yada hanı dikkat bebek var falan minicik t-shirtller varya araba camına asmak için hangi takımlıysa onu al işte galatasaraylıyım fln yazılı olan,araba kokusu var ama basit,cd çalar varsa sevdiği bir sanatçının cd sini al yda şarkıları mp3 yap.bukadar geldi aklıma.sositososito

bence şarjlı el süpürgeleri var araçların temizliğinde çok kullanışlı.faydalı bir hediye almış olursun üstelikkaydirigubbakcemile2

aaaa bend arabami alcan dedim kiz araba icin nazrlik yada koltlar örtü alabilirsin (biraz tuhf olduda cocuklar kirletiyo ondan aklima geldi) baskaaaa aklima gelmiyo gelirse yazarim

bende baştan araba hedıye alacan sandım ...
bence ya nazar boncugu yada hangı takımlıysa onun cama asılan kucuk t_shırtlerınden olabılır
ınanclı bırı ıse dua da alabılırsın

bu bi erkeğin arabasıysa erkekler öle süsü püsü sevmez

sigorta kasko vergi parası falan yatırırsan işte bak o çok makbule geçer=)))

bu güzel fikirleriniz için teş.edrim.özellikle hediye olarak araba alacağımı düşünenlere ayrıca teşk.çok güldüm sağolun kızlaarrhihoyyyt gamyoncuiremsu

İçerik nedeniyle" bir önerim var bölümüne" taşınmıştır

Editör arkadaşımın da bilgisine

anamm bende araba alcan sandım da x6 al diecektim:KK70::KK70:
Araba hediyesi olarak ben senin yerinde olsam süs yerine araba yıkama jeli+buhar giderici setler var çok işine yarar:KK70: duygusal bi hediye değil ama ben şahsen kullanışlı olsun isterdimmm
Arabayı alanda kimse kazasız belasız kullansın hayırlı olsun inşallahhh

X