Bebekler duserse telaslanmadan once!!!

mercan_dilara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
991
2
Kizlar artik biliyoruz ki cocuklar duse kalka buyuyor.Ama anne olarak her dustuklerinde biizm canimiz daha cok yaniyor...Telaslaniyoruz ve belki de kosarak dr gidiyoruz...
Bildiginiz gibi bayramin ilk gunu Kayra da dusen bebekler kervanina katildi...bende bu gun sabah dr goturdum ..Cunku gece yine agalama nobetine tutulmustu..Mercan nerdeyse hic dusmeden buyudugu icin de biraz tecrubesizdim bu konuda.ama eger sizinde basiniza gelirse ( ki Allah koruusn)DR gitmeden once sunlara dikkat etmeniz gerekiyormus....
Oncelik kafasini vurmussa sislik var mi?
Dustukten hemen sonra bakislarinda kayma veya herhengi bir tuhaflik var mi?
Normalden fazla uyumak istiyor mu?
Kusma var mi?
Uykusu derin mi?
Bu ve buna benzer durum ilk 3 gun iicnde herhangi bir zmanda cikarsa dr gitmeliymisiz...Bizimki sadec agliyordu..Bugunde bekleyin dedi dr umuz ama bence dislerdendir diye de ilave etti.Yani bosuna telaslanmisim ...Siizn de aklinizda bulunsun dedim

elifçim canım çok geçmiş olsun sana kıyamam kayra bebişimize...
der ya büyüklerimiz çocuklar düşe kalka büyüyecek ama anne yüreği işte dayanamıyo...
böle bi paylaşımın içinde tekrardan teşekkürler....
burakta daha düşmedi allaha şükür ama bu hiç düşürmüyeceğim anlamına gelmiyor malesef belki bende bu hatayı istemeyerek te olsa başımıza gelecek

kuzey 3 defa düştü ama 2sinde hiç ağlamadı.demekki canı yanmadı. Allah korusun hepimizin evlatlarını..

ay çok şükür ki bişiyi yokmuş.kayranın sevindim elifcim ya iyiki götürmüşün için rahatlamış.verdiğin bilgiler için sağol

ALLAH bebekleri inanılmaz birşekilde koruyor :) bide kemikleri daha esnek olduğu iç,n zarar görmüyorlar ama yindede tehlikeli

X