transferden sonra kasık ağrısı

bende 11. gün evde test yaptım ve pozitifi gördüm sonrasında 12 .gün bthcg 188,25 cıktı yarın 2. test için gidecegim ve inşallah 2 hafta sonrada kalp atışımızı duyacagız...

Bu arada bende neredeyse hiç belirti olmadı sadece hafif kasık agrısı ve gaz ama yok denecek kadar azdı...:KK49::nazar:

bende cumartesi transfer yaptırdım ve 2 gundur ozellıkle bugun daha fazla kasık ağrım var
nedendır anlamadım bana yardımcı olur musunuz

Slm arkadaslar benimde kasiklarim belimm cok agriyo tedavim tutmus olabilirmi insallah tutmusdur bende tupbebek tedavisi goruyorumm

Merhaba kizlar, bugun transferimin 3.gunu iki gün tuhaf mide bulantısı kasıklarda bazen batmalar oldu.bugün adet olacakmisim gibi karnim agriyor midem yaniyor cok korkuyorum acaba tutmadimi....yada tutunma için erkenmi ....hamile olanlar arkadadlar bilgi verin lütfen

Merhaba kizlar, bugun transferimin 3.gunu iki gün tuhaf mide bulantısı kasıklarda bazen batmalar oldu.bugün adet olacakmisim gibi karnim agriyor midem yaniyor cok korkuyorum acaba tutmadimi....yada tutunma için erkenmi ....hamile olanlar arkadadlar bilgi verin lütfen

bunların hepsi normal. ilaçlarda yapabiliyor böyle belirtiler. kaçıncı gün embriyosu verdiler size? tutunma günü ona göre değişiyor..

3.gun embriyosu verildi..6 ve 7 hucreli ...beni korkutan daha onceki tedavimdede yine adet ağrısı ve mide yanması olmustu ve tutmadi...ben adet olucam zaman midem yanar ve bu olay beni korkutuyor....kasiklarimda batma var bu iyi biseymi acaba....

o asabilik bana da geldi bu günlerde.test günüm pazartesi ama bana nasıl uzun geliyo,boş durmasamda sürekli aklımda bu stres nereye gitsem benimle geliyo.çevremde bilen de yok o yüzden kimseye belli etmemeye çalışmak ta çok zor yawww........bi de herkez sormuyo mu ...tedavi oluyorum dediğimde hemen konu açılıyo tüp bebek diye...
Bence kimseyi ilgilendirmez sen kimseyi takma insanlar icin yasama tüp bebekse tüp bebek senin esinle sen raziysaniz kimseyi ilgilendirmez hayatinizda herseye kapanmayin kasilmayin millete ne

Merhaba kızlar açılmış konu var olduğu icin burdan yazmak istedim. Transferin 8. Gunundeyim dün beta HCG yaptırdım 25.23 çıktı ama dünden beri adet olcakmisim gibi kasik ağrım var sizce normal midir.

bnm se bugun transferim oldu..ilk gun um ama felaket sekilde bim sizliyo ve ozellile sag kasigimda ince ince batma agrialri var sizce normalmkli.

bnm se bugun transferim oldu..ilk gun um ama felaket sekilde bim sizliyo ve ozellile sag kasigimda ince ince batma agrialri var sizce normalmkli.
Canım normalmiş ben doktorumada sordum normal dedi bana. Benimde ilk günden başladı sızıntı ağrı kramplar yarın 10. Gün hala devam ediyor.

ilk denemem korkuyorum tutmaz die..bnm ve esimin ozel bi problemi yiktu bn 8 aylik evliyim vr vajinusmua sorunum vardi.bnm ko biraz keyfi oldu..dr bugun nasil gecti dedim cok guzeldi dedi

X