transferden sonra kasık ağrısı

ilk denemem korkuyorum tutmaz die..bnm ve esimin ozel bi problemi yiktu bn 8 aylik evliyim vr vajinusmua sorunum vardi.bnm ko biraz keyfi oldu..dr bugun nasil gecti dedim cok guzeldi dedi
Korkma canım benimde ikinci denemem. Yani bende çok eski sayilmam 2 buçuk senelik evliyim ama eşimin problemi vardı. Eğer olacaksa nasibimizde Anne olmak varsa vakti saati geldimi oluyor merak etme. Keyfi de olsa bi şekilde siz başlamissiniz tedaviye buda sizin anne baba olmanız yolunda bir yol. İnsallah güzel haberlerini alırız

Kizlar benimde transferimin 3.gunu ayni agrilar bendede var ilk gunden beri ve son 1 aydir oksurugum vardi gecer sandim gecmedi transfer oldugum anda yatip beklerken bile cok oksurdum halada oksuruyorum bu beni cok endiselendiriyor sizce bu tutunmasina engel olmusmudur

Korkma canım benimde ikinci denemem. Yani bende çok eski sayilmam 2 buçuk senelik evliyim ama eşimin problemi vardı. Eğer olacaksa nasibimizde Anne olmak varsa vakti saati geldimi oluyor merak etme. Keyfi de olsa bi şekilde siz başlamissiniz tedaviye buda sizin anne baba olmanız yolunda bir yol. İnsallah güzel haberlerini alırız
Azaspermimi Esiniz bendede tüp bebek le hamile kaldım eşim azospermi olduğu için tüp bebek yaptk

Bugün transferimin 5.günü hatta 6.güne girdim.2.günden beri kasık ağrım var adet olacakmışım gibi, bugün hafif bel ağrısı da başladı. Kasıklarımdaki ağro bi artıyor bi hafifliyor.
5.gün tutunma tamamlanıyormuş
6.gün hcg yükselme başluyormuş.

Bugün 5.günüm ya ; yarın ağrım azalır yada kaybolursa tutunmuştur diyecem :) gerçi çok umutlanmak istemiyom :) böyle ağrı yaşayıp sonucu hamile çıkan var mı

Arkadaslar merhaba 29 ekim 5. Gun dondurulmus embriyo transferi oldum 2. Denemem. 1.si eylul de denedik olmadi..ilkinde hic agri olmadi su an 2. Gunum gerci ama yine agrim yok..agri olmadan pozitifi goren yok mu ? Okuduklarimdan anladigim tutanlarin mutlaka kasik ya da bel agrisi olusmus 🤔😔

Merhaba nesquik seni bizim diğer platformda da gördüm sanırım. Bende senin gibi alternatif akıllar arayışındayım senin sonuç belli olmuştur sanırım . benim de ayın 9 unda oldu transferim bugün kasıklarımda ağrı var dün de battı acı acı. Acaba bu adet sancısımı tutunma sancısı mı test de yapmadım hala korkuyorum...

Benimde bugun transferimin 6.gunu. Ayni agrilar bendede var ve gercekten hem duygusal hem sinirli biri oldum ciktim bu surecte 🤦🏼‍♀️ ilk transferİm başarısız oldu 7.gün kanamam başlamıştı. Şimdi 6. Gündeyim bakalım neler olcak 😕 inşallahh Rabbim hayırlı sağlıklı evlat versin hepimize

Kizlar benimde transferimin 3.gunu ayni agrilar bendede var ilk gunden beri ve son 1 aydir oksurugum vardi gecer sandim gecmedi transfer oldugum anda yatip beklerken bile cok oksurdum halada oksuruyorum bu beni cok endiselendiriyor sizce bu tutunmasina engel olmusmudur
Mrb aradan yıllar geçmiş ama sonuç ne olmuştu acaba merak ettim

X