transferden sonra kasık ağrısı

zuzuay

Guru
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2007
176
3
48
selam kızlar tüp bebek transferimin bugün 7, günü ama son 2 gündür bende kasık ağrısı başladı ara arada bel ağrısı yaşıyorum . siteden okuduğum kadarıyla bu ağrılar tutunma ağrısı olabilirmiş ama kendimi kaptırıp tutmadığındada yıkılmak istemiyorum evde nasıl oturacağımı nasıl kalkacağımı şaşırmış durumdayım ne olur bana transfer sonrası neler yaşadınız anlatın aydınlatın beni ...

benimde kasıklarım ağrıdı cnm umarım hamişsindir ben hamiştim........ korkulacak bişey yok bence gayet norma herşey yolunda..

canım benim de bu gün trasferimin 9.günü ama çok belli olmayan kasıklarımda ağrı var.inşallah
tatlım yaa bu kez olur da yaşadıklarımız unutulur....test sonucumu pazartesi öğrenicem ama pazar günü yaptırsam olur mu ki??? transfer sonrası bende süren bi başağrısı vardı .halsizlik ,uyku halim var ama kullandığım ilaçlardan sanırım...

Merhaba
Benim transferimin 5. günü .Ağrıdan çok gazım var .. Sadece çok hafif bel ağrım ve de gazdan dolayı kasıklarımda ağrı oluyor o kadar . Bugün ilk defa dışarı çıkacağım . Çok sıkıldım artık . Yat yat otur .... Sinirlerim bozulmaya başladı . Ayın 19 unu beklemem lazım test için .Umarım ben de hamişimdir

arkadaşlar sonucun ne olacağını bilememek beni sinirli yaptı aslında her iki sonucada hazırım ama demekki beynim tutmamasını kabullenemiyor öfffff barut gibiyimmm

o asabilik bana da geldi bu günlerde.test günüm pazartesi ama bana nasıl uzun geliyo,boş durmasamda sürekli aklımda bu stres nereye gitsem benimle geliyo.çevremde bilen de yok o yüzden kimseye belli etmemeye çalışmak ta çok zor yawww........bi de herkez sormuyo mu ...tedavi oluyorum dediğimde hemen konu açılıyo tüp bebek diye...

kızlarr dün gece sabaha karşı kasık ağrısıyla uyandım yatağımdan.ama nasıl şiddetliydi normal mi sizce???

kizlar hamile olan arkadaslar sizi aslaa kirmak istemem ama umit vermeyin bizlere bende de ayni seyler vardi sizlerden edindigim bilgilere gore kesin hamileydim sizin bendede var dediginiz hersey vardi kendimi hamilelige kaptirdim ve kocaa bi negatif aldim kizlar arastirdigima gore bazi belirtiler vucuttan vucuta degisiyor insaallahhhh hepiniz hamiledirsiniz ama kendinizi kaptirmayin ok sonra benim gibi cooook yikilirsiniz =((((( ben cok yikildim rabbim gonlunuze gore versin rabbim dualarimizi kabul etsin ve hepimiz mutlu olalim insallah

kizlar hamile olan arkadaslar sizi aslaa kirmak istemem ama umit vermeyin bizlere bende de ayni seyler vardi sizlerden edindigim bilgilere gore kesin hamileydim sizin bendede var dediginiz hersey vardi kendimi hamilelige kaptirdim ve kocaa bi negatif aldim kizlar arastirdigima gore bazi belirtiler vucuttan vucuta degisiyor insaallahhhh hepiniz hamiledirsiniz ama kendinizi kaptirmayin ok sonra benim gibi cooook yikilirsiniz =((((( ben cok yikildim rabbim gonlunuze gore versin rabbim dualarimizi kabul etsin ve hepimiz mutlu olalim insallah

Merhaba
Çok üzüldüm negatif çıkmasına .Yılmak yok , şimdi değilse sonrakii denemeye insallah . "Umutlanmayın" demişsin .Ama umutsuz da olunmuyor ki ? Mutsuzluk , umutsuzluk içinde beklemek daha da stres yapar ve bebişler için daha zararlı olur diye düşünüyorum . Lütfen kendini üzme ve dimdik durup tekrar denemek için gücünü topla . Inancını da hiç yitirme . Hoşçakal a.s.

sagol canim benim iyiki varsiniz aslinda ben bidaha denemicektim bitane kizim var normal yolla oldu rabbim ona uzun omur versin dedim o bana yeter yasim 22 aslinda tup bebek icin iyi bi yas ama denemem diyodum ama sizlerden aldigim gucle gidip doktorla konustum ve subata tarih aldim artik hayirlisi rabbimden ins bu defa yuzum guler ama dedimya ilk tup bebek deneyimide baya umitlenim bazen uykumdan uyanip yemek bile yedim varsa bebegim ac kalmasin diyesenağlama ama napalim rabbim nasip etmedi hayirlisi buymus bakalim simdi ikiniciyi denicem ins bunda hayirli sonucu alabilirim ama yinede ilki gibi umitlenmek istemiyorum:1no2:neyse canim moral verdigin icin sagol rabbim hepizimizin yuzunu guldursun insallahh:Saruboceq::Saruboceq:hepinize iyi gunler optuma.s.
Merhaba
Çok üzüldüm negatif çıkmasına .Yılmak yok , şimdi değilse sonrakii denemeye insallah . "Umutlanmayın" demişsin .Ama umutsuz da olunmuyor ki ? Mutsuzluk , umutsuzluk içinde beklemek daha da stres yapar ve bebişler için daha zararlı olur diye düşünüyorum . Lütfen kendini üzme ve dimdik durup tekrar denemek için gücünü topla . Inancını da hiç yitirme . Hoşçakal a.s.

sagol canim benim iyiki varsiniz aslinda ben bidaha denemicektim bitane kizim var normal yolla oldu rabbim ona uzun omur versin dedim o bana yeter yasim 22 aslinda tup bebek icin iyi bi yas ama denemem diyodum ama sizlerden aldigim gucle gidip doktorla konustum ve subata tarih aldim artik hayirlisi rabbimden ins bu defa yuzum guler ama dedimya ilk tup bebek deneyimide baya umitlenim bazen uykumdan uyanip yemek bile yedim varsa bebegim ac kalmasin diyesenağlama ama napalim rabbim nasip etmedi hayirlisi buymus bakalim simdi ikiniciyi denicem ins bunda hayirli sonucu alabilirim ama yinede ilki gibi umitlenmek istemiyorum:1no2:neyse canim moral verdigin icin sagol rabbim hepizimizin yuzunu guldursun insallahh:Saruboceq::Saruboceq:hepinize iyi gunler optuma.s.[/QU

İçini ferah tut canım . Bak , benden daha şanslısın . Hiç olmazsa 1 çocuğun var . Bende o da yok . 6,5 yıldır evliyiz ve hala çocuk sahibi olamadık . İnşallah gönlüne göre olur ama Allah kızını analı babalı büyütsün .
Kendine iyi bak ve inancını hiç yitirme
Hoşçakala.s.

canlarım benimde transverimin 4 günü kasıklarımda ağrılarvar bide hafif mide bulantısı ile baş ağrısı var kızlar ama ümitlen micem kendimi hazırladım 24 martı bekliyom 3 aşılama yaptırdım 3 tuttu kızlar sonuç düşük oldu hayırlısı diyorum allahım herkeze istediğini versin kimsenin çabası boşa çıkmasın

merhaba kızlar. benimde 2. tüp bebek denemem yapıldı geçen hafta pazartesi günü. bugun 8. günüm. 2-3 gündür yumurtalıklarımın üzerinde baskı ağrı ve bel ağrısı var. adet olacakmışım gibi sanki. çok duygusal bi dönemdeyim, her an ağlamaklıyım. sonuç ne olursa ben bağrıma basmaya hazırım sonucu ama ben artık bebeğimi istiyorum :'(

merhaba kızlar. benimde 2. tüp bebek denemem yapıldı geçen hafta pazartesi günü. bugun 8. günüm. 2-3 gündür yumurtalıklarımın üzerinde baskı ağrı ve bel ağrısı var. adet olacakmışım gibi sanki. çok duygusal bi dönemdeyim, her an ağlamaklıyım. sonuç ne olursa ben bağrıma basmaya hazırım sonucu ama ben artık bebeğimi istiyorum :'(

merhaba.birşey soracaktım.senin tüpbebeğin tuttu mu? senin 8.gün olan belirtilerinin aynısı bende de var.onun için sordum.çok canım sıkkın.teşekkürler.

slm herkese ben yeniyim benimde bugün 12 günüm dün akşam test yaptım pozitif çıktı çok mutluyum.bugün kan testi yaptırcam

slm herkese ben yeniyim benimde bugün 12 günüm dün akşam test yaptım pozitif çıktı çok mutluyum.bugün kan testi yaptırcam

benimde bugün 10. günüm. evde test yaptım ikinci çizgi çok koyu belirgin.bende yarın tahlil vermeye gidicem Allahın izniyle hepimiz anne olcaz inş. çok mutluyum ve yarına kadar vakit nasıl geçer bilmiyorum:)

X